О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-18/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2018-2020 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2018 года № 6С-32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2018 года № 6934
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-18/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6336, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 32
внеочередной сессии
О.Нагайко
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
13 декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Макинск М.Кеженев
13 декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Вознесенского
сельского округа
Ю.Сироткина
13 декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Караозекского
сельского округа
К.Мухамедиев
13 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 13 декабря 2018 года

Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/1 "2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-32/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6934 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6336 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
32–сессияның
төрайымы
О.Нагайко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
13 желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Макинск қаласының
әкімі
М.Кеженев
13 желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Вознесенка ауылдық
округінің әкімі
Ю.Сироткина
13 желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қараөзек ауылдық
округінің әкімі
Қ.Мұхамадиев
13 желтоқсан 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы