О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С19-2 "О бюджете села Егиндыколь на 2018-2020 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2018 года № 6С25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2018 года № 6613
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете села Егиндыколь на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6308, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33534,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13804,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4231,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15499,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33534,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
О.Глашев
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Егиндыколь А.Башенов
27 апреля 2018 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 27 апреля 2018 года

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С19-2 "2018-2020 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 6С25-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 мамырда № 6613 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С19-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6308 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018– 2020 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33534,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4231,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15499,0 мың теңге;
2) шығындар – 33534,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Глашев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауылының
әкімі
А.Башенов
2018 жылғы 27 сәуір
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 27 сәуірдегі