О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С18-6 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2018-2019 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2018 года № 6С26-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 мая 2018 года № 6633
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2018-2019 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С18-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6331, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
О.Глашев
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского
района
Е.Исабеков
18 мая 2018 года

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-6 "Егіндікөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 6С26-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 6633 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Егіндікөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6331 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Глашев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының
әкімі
Е.Исабеков
2018 жылғы 18 мамыр