О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № С-20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2018 года № 6469
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 605 "О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6303, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 421 278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 082 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 698 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 472 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 335 386 тысяч тенге;
2) затраты – 3 538 411,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 532 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 127 665,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127 665,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № С-20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 6469 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 605 "Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы" Жарлығына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6303 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 421 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 082 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 698 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 472 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 335 386 мың теңге;
2) шығындар – 3 538 411,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 532 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 127 665,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 127 665,9 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"8. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района Биржан сал.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2018 года, в сумме 117 133,9 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Магерко
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
А.Кииков

"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 6 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Біржан сал ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.";
келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 117 133,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатынын ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
И.Магерко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Біржан сал
ауданының әкімі
А.Қиықов