О признании утратившим силу решения Енбекшильдерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № С-18/7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Енбекшильдерскому району на 2018 год"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 апреля 2018 года № С-23/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2018 года № 6581
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № С–18/7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Енбекшильдерскому району на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6338, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Маркова
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима района Биржан сал
Акмолинской области
Е.Сабиров
"10" апреля 2018 года

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/7 "Еңбекшілдер ауданы бойынша 2018 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № С-23/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 6581 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/7 "Еңбекшілдер ауданы бойынша 2018 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 6338 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Т.Маркова
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Сабыров
"10" сәуір 2018 жыл