О бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № С-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2019 года № 7025.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 - 2021 годы, в том числе:
по городу Степняк согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 577,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 319 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 258,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 770,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 193,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 193,3 тысяч тенге.
по Макинскому сельскому округу согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 515,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 109,3 тысяч тенге;
2) затраты – 45 515,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 12.11.2019 № С-43/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы бюджетов города Степняка и Макинского сельского округа за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства.
3. Учесть, что в бюджетах на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, в сумме 50 411 тысяч тенге, в том числе:
городу Степняк 20 940 тысяч тенге;
Макинскому сельскому округу 29 471 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 7.

2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 7025 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері бекітілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы бойынша осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 54 577,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 319 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 39 258,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 770,4 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – - 1 193,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 193,3 мың теңге.
Макинка ауылдық округі бойынша осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 45 515,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 406 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 40 109,3 мың теңге;
2) шығындар – 45 515,3 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 12.11.2019 № С-43/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттерінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
мүлік салығы;
жер салығы;
автокөлік құралдарыңа салық.
3-1. 2019 жылға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттің шығыстарының құрамында 7-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26.04.2019 № С-38/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Учесть, что в бюджете города Степняка на 2019 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2019 года, в сумме 1 193,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26.04.2019 № С-38/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Акишев
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.04.2019 № С-38/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1 193,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.04.2019 № С-38/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Ақышев
Аудандық мәслихат хатшысы С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының