О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2018 года № 29/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2018 года № 6616
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6298, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 3854275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 716381 тысяча тенге;
неналоговые поступления 9949 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 11336 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3116609 тысяч тенге;
2) затраты 3877924,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 2003641,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 2007215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3573,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-2027290,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2027290,8 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 2000 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты бюджету города Есиль согласно приложению 13.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 29/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 6616 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6298 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3854275 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 716381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11336 мың теңге;
трансферттер түсімі 3116609 мың теңге;
2) шығындар 3877924,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 2003641,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 2007215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3573,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-2027290,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2027290,8 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
"13-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Есіл қаласының бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 13 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

дополнить приложением 13 к указанному решению согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б.Мухаметжанов
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского
района
Т.Ерсеитов
28 апреля 2018 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 28 апреля 2018 года

осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімнің 13 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Мұхаметжанов
Аудандық мәслихат хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
28 сәуір 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 сәуірдегі