О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 16 августа 2018 года № 34/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2018 года № 6774
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6298, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 4381277,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 729132,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления 11197,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 26336 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3614611,5 тысяч тенге;
2) затраты 4404926,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 2003641,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 2007215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3573,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-2027290,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2027290,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Мистриди
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
16 августа 2018 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 16 августа 2018 года

Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 тамыздағы № 34/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қыркүйекте № 6774 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6298 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4381277,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 729132,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11197,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 26336 мың теңге;
трансферттер түсімі 3614611,5 мың теңге;
2) шығындар 4404926,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 2003641,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 2007215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3573,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-2027290,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2027290,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
16 тамыз 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 16 тамыздағы

7800,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
18342
Отдел образования района
198201
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
8540
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
23583
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
14929
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
151149
Целевые трансферты на развитие
208000
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
208000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
208000
Бюджетные кредиты
2007215
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7215
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7215
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2000000
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения
2000000
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 16 августа 2018 года
№ 34/4
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 22/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
760982,9
Целевые текущие трансферты
760982,9
в том числе:
Отдел образования района
153141,9
На ремонт объектов образования
106276
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
9597
На приобретение и доставку учебников для школ
15074
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
6185,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1728
Отдел ветеринарии района
31584
На проведение противоэпизоотических мероприятий
29684
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1900
Отдел занятости и социальных программ района
13937
На развитие рынка труда, в том числе:
1924
гранты на реализацию новых бизнес-идей
1924
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11407
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

7800,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
18342
Ауданның бiлiм бөлімі
198201
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8540
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
23583
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
14929
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
151149
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
208000
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
208000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
208000
Бюджеттік несиелер
2007215
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7215
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7215
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
2000000
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 16 тамыздағы
№ 34/4 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 22/2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
760982,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
760982,9
оның ішінде:
Ауданның білім бөлімі
153141,9
Білім беру объектілерінің жөндеуіне
106276
Білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Білім беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
9597
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
15074
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
6185,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1728
Ауданның ветеринария бөлімі
31584
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
29684
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1900
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13937
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
1924
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант
1924
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11407
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу субсидиясына