О переименовании улиц села Терсакан Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима села Терсакан Жаксынского района Акмолинской области от 23 июля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6758
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким села Терсакан РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Терсакан Жаксынского района Акмолинской области:
улицу Ленин на улицу Тауелсиздик;
улицу Советская на улицу Желтоксан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
села Терсакан
А.Мажитов

Ақмола облысы Жақсы ауданы Терісаққан ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Терісаққан ауылы әкімінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6758 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Терісаққан ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Терісаққан ауылының көшелері қайта аталсын:
Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
Советская көшесі Желтоқсан көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылының
әкімі
Ә.Мажитов