О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 17-134 "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2018 года № 24-191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2018 года № 6718
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 17-134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6285, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 064 029,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 067 418,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 243,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 012,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 964 356,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 273 839,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 171 927,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 214 726,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 798,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 580,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15 580,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 397 317,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 317,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р.Амирдинов
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Мустафин
"25" июня 2018 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 июня
2018 года № 24-191
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Бюджет района на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 24-191 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 6718 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6285 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 064 029,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 067 418,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 243,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 012,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 964 356,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 273 839,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 171 927,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214 726,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 798,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15 580,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 15 580,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 397 317,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 317,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Амирдинов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы "25" маусым
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 маусымдығы
№ 24-191 шешіміне
1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
1 қосымша
2018 жылғы аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

24386,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24386,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17702,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13752,7
006
Капитальные расходы государственного органа
3950,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19391,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14043,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1398,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3950,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
91824,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16095,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1884,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69864,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1981,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21950,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9801,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9801,2
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12148,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4580,8
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7568,0
12
Транспорт и коммуникации
78826,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78826,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
29798,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36269,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
12759,0
13
Прочие
54597,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

24386,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24386,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17702,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13752,7
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3950,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19391,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14043,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1398,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3950,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
91824,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16095,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1884,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69864,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1981,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21950,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9801,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9801,2
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
12148,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4580,8
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7568,0
12
Көлiк және коммуникация
78826,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78826,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
29798,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36269,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
12759,0
13
Басқалар
54597,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

42798,9
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
42798,9
8
Используемые остатки бюджетных средств
225389,9
01
Остатки бюджетных средств
225389,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
225389,9
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 июня
2018 года № 24-191
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
338209,9
Целевые текущие трансферты
338209,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
267871,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
18300,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
55027,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17440,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
177104,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70314,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
21419,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
275,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
18264,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
17422,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами

42798,9
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
42798,9
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
225389,9
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
225389,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
225389,9
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 маусымдағы
№ 24-191 шешіміне
2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
338209,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
338209,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267871,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18300,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55027,0
Республикалық бюджеттен ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 440,0
Республикалық бюджеттен жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
177 104,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70314,9
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
21419,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
275,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18264,0
Республикалық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17422,9
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

5480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
382,0
1
2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2721,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
24,0
Бюджетные кредиты
257567,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
257567,9
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
214726,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
35458,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
7340,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
43,0
Возврат целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
185505,2
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 июня
2018 года № 24-191
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1092893,9
Целевые текущие трансферты
1092893,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
39063,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
24782,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
502197,0
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство моста через речку Чаглинка в селе Заречное Садового сельского округа Зерендинского района

5480,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4351,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
382,0
1
2
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2721,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24,0
Бюджеттік кредиттер
257567,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
257567,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
214726,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
35458,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомасын бөлу
7340,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
43,0
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару
185505,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 маусымдағы
№ 24-191 шешіміне
3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1092893,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1092893,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39063,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14281,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24782,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
502197,0
Зеренді ауданы, Садовый ауылдық округі, Заречное ауылындағы Чаглинка өзені арқылы өтетін көпір салу үшін ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу арқылы жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу

29798,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
33600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Зеренда Зерендинского района
33600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
438799,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71764,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
69864,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1900,0
Отдел строительства района (города областного значения)
457623,4
Строительство водопроводных сетей к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
170818,8
Строительство сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
60930,2
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
225874,4
1
2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22246,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
12451,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4438,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда
5357,5
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 июня
2018 года № 24-191
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Бюджетные программы села, сельских округов на 2018 год
№п/п
Администратор бюджетных программ
Сумма тысяч тенге
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
175625,1
Аппарат акима Викторовского сельского округа
13927,1
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

29798,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
33600,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеу
33600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
438799,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71764,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
69864,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
457623,4
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы су желілерінің құрылысы
170818,8
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы электрберу желілерінің құрылысы
60930,2
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
225874,4
1
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22246,5
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12451,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4438,0
Облыстық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5357,5
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 маусымдағы
№ 24-191 шешіміне
4 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
7 қосымша
2018 жылға ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома мың теңге
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
175625,1
Викторовка ауылдық округі әкімінің аппараты
13927,1
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер