О переименовании улиц села Раздольное Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 12 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2018 года № 6887
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Кусепского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Раздольное Зерендинского района Акмолинской области:
1) улицу Ленин на улицу Косагалы батыр;
2) улицу Восточная на улицу Калак батыр;
3) улицу Юбилейная на улицу Жайылган;
4) улицу Набережная на улицу Шагалалы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кусепского
сельского округа
Б.Бекбулатов

Ақмола облысы Зеренді ауданы Раздольное ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 6887 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Күсеп ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Раздольное ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Қосағалы батыр көшесіне;
2) Восточная көшесі Қалақ батыр көшесіне;
3) Юбилейная көшесі Жайылған көшесіне;
4) Набережная көшесі Шағалалы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Күсеп ауылдық
округінің әкімі
Б.Бекболатов