О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 1/22 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2018 года № 4/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2018 года № 6599
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 1/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6350, опубликовано 25 января 2018 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 219 753,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 200 152,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 529,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 517,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 987 555,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 224 138,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 872,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 478,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 605,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-120 157,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 157,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Н.Баешев
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского
района
К.Рыскельдинов

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 4/27 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 6599 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 219 753,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 200 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 529,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 517,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 987 555,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 224 138,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 872,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 133 478,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 605,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-120 157,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 157,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Н.Баешев
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Қ.Рыскелдінов

от 22 декабря 2017 года
№ 1/22
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
164 721
Целевые текущие трансферты
31 243
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 954
На развитие рынка труда, в том числе:
5 446
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
4 604
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении

2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/22 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
164 721
Ағымдағы нысаналы трансферттер
31 243
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 954
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
5 446
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
4 604
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге

842
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 920
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
137
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 088
на выплату государственной адресной социальной помощи
17 363
Отдел образования района (города областного значения)
1 289
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
628
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
661
Бюджетные кредиты
133 478
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
133 478
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
133 478
Приложение 3
к решению Коргалжыного
районного маслихата
от 18 апреля 2018 года
№ 4/27
Приложение 5
к решению Коргалжыного
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 1/22
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
265 036
Целевые текущие трансферты
145 086
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
30 281
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
14 281
на приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
16 000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 000
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
15 000
Текущий ремонт разводящих сетей в селе Коргалжын Коргалжынского района
30 000
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53 693
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 693
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
18 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

842
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
5 920
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
137
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 088
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
17 363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 289
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
628
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
661
Бюджеттік несиелер
133 478
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
133 478
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
133 478
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 18 сәуірдегі
№ 4/27 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/22 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
265 036
Ағымдағы нысаналы трансферттер
145 086
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 281
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14 281
бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
16 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 000
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
15 000
Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылындағы таратушы желілерінің ағымдағы жөндеуге
30 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53 693
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 693
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
18 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі