О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 1/22 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № 1/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2018 года № 6968
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 1/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6350, опубликовано 25 января 2018 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 277 808,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 200 152,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 234,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 817,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 045 604,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 279 700,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 872,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 478,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 605,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-117 664,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 664,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Р.Смагулова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Ғайса
14 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 14 декабря
2018 года № 1/35
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 1/22
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 1/35 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6968 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 - бабының 5 тармағына және 106 - бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 277 808,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 200 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 234,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 817,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 045 604,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 279 700,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 872,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 133 478,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 605,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-117 664,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 664,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Р.Смагулова
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Ғайса
2018 жылғы 14 желтоқсанда
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1/35 шешіміне 1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/22 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бағдарлама
Атаулар
1
2
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР

19 311,3
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
19 311,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87 458,0
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
87 458,0
9
Прочие услуги в области образования
98 338,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
98 338,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 417,7
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 049,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26 093,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 354,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 319,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 104,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128 161,5
1
Социальное обеспечение
24 216,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 216,5
005
Государственная адресная социальная помощь
24 216,5
2
Социальная помощь
80 807,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 807,8
002
Программа занятости
36 615,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 632,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
195,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 324,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 254,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 786,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 137,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 137,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 643,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

19 311,3
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
19 311,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
87 458,0
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
87 458,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
98 338,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98 338,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 417,7
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 049,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26 093,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
1 354,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
6 319,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
50 104,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128 161,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24 216,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 216,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24 216,5
2
Әлеуметтiк көмек
80 782,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 782,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36 615,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 632,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
195,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8 324,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 229,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 786,3
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 162,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 162,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 643,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

20 307,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 289,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 761,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 256,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103 742,4
1
Сельское хозяйство
81 043,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 944,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 944,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
66 099,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 454,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 042,5
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
786,1
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 162,3
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 653,7
6
Земельные отношения
9 523,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 523,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 023,9
004
Организация работ по зонированию земель
500,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13 174,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 174,9
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 174,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 632,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 632,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 632,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 632,6
12
Транспорт и коммуникации
22 102,0
1
Автомобильный транспорт
22 102,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

20 307,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 289,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7 761,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 256,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
103 742,4
1
Ауыл шаруашылығы
81 043,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 944,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 944,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
66 099,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 454,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 042,5
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс - шараларды өткізу
786,1
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
38 162,3
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 653,7
6
Жер қатынастары
9 523,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 523,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 023,9
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
500,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13 174,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 174,9
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 174,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 632,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 632,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 632,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 632,6
12
Көлiк және коммуникация
22 102,0
1
Автомобиль көлiгi
22 102,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

275 732,5
Целевые текущие трансферты
162 485,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
52 139,7
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14 281,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
12 212,5
На приобретение котлов и котельного оборудования для объектов образования
11 230,0
На приобретение и доставку учебников для школ
9 910,0
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
3 498,2
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 008,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 879,1
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
13 879,1
Текущий ремонт разводящих сетей в селе Коргалжын Коргалжынского района
30 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53 816,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 502,3
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
15 653,7
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
2 660,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 651,1
На развитие рынка труда, в том числе:
5 934,0
На общественные работы
4 010,0
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
1 924,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 717,1
Целевые трансферты на развитие
113 246,6
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
113 246,6
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
87 458,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
25 788,6

275 732,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
162 485,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 139,7
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14 281,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
12 212,5
Бiлiм беру объектілері үшін қазандықтар және қазандық жабдықтарын сатып алуға
11 230,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
9 910,0
аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
3 498,2
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 008,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 879,1
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
13 879,1
Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылындағы таратушы желілерінің ағымдағы жөндеуге
30 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53 816,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 502,3
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
15 653,7
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
2 660,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 651,1
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
5 934,0
Қоғамдық жұмысқа
4 010,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант
1 924,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6 717,1
Нысаналы даму трансферттерi
113 246,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
113 246,6
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
87 458,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
25 788,6