О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/22-6 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2018 года № 257/37-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2018 года № 6889
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 164/22-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6346, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 542 639,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 787 043,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 920,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 580 371,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 149 305,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 566 166,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 375 924,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 975,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 528,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 457 979,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 457 979,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 56 975,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 82 054,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев

Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/22-6 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 257/37-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 6889 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/22-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6346 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 542 639,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 787 043,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 920,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 580 371,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 149 305,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 566 166,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 375 924,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 432 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 975,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 528,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 457 979,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 457 979,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 432 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 975,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 82 054,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев