О присвоении наименований улицам и переименовании составных частей села Косшы Целиноградского района
Решение акима Косшынского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 12 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2018 года № 6908
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Косшынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Косшы Целиноградского района:
улице № 1 микрорайона № 1 - Букар жырау;
улице № 2 микрорайона № 1 - Касым хан;
улице № 3 микрорайона № 1 - Тауекел хан;
улице № 4 микрорайона № 1 - Есим хана;
улице № 5 микрорайона № 1 - Салкам Жангир;
улице № 6 микрорайона № 1 - Тауке хан;
улице № 7 микрорайона № 1- Окжетпес;
улице № 8 микрорайона № 1 - Каганат;
улице № 9 микрорайона № 1 - Хантау;
улице № 10 микрорайона № 1 - Жарсуат;
улице № 11 микрорайона № 1 - Калкаман;
улице № 12 микрорайона № 1 - Дарабоз;
улице № 13 микрорайона № 1 - Ханкол;
улице № 14 микрорайона № 1 - Каспий;
улице № 15 микрорайона № 1 - Арал;
улице № 16 микрорайона № 1 - Балкаш;
улице № 17 микрорайона № 1 - Зайсан;
улице № 18 микрорайона № 1 - Алакол;
улице № 19 микрорайона № 1 - Шалкар;
улице № 1 микрорайона № 3 - Кажымукан;
улице № 1 микрорайона № 3а - Есил;
улице № 2 микрорайона № 3а - Ертис;
улице № 3 микрорайона № 3а - Едил;
улице № 4 микрорайона № 3а - Иле;
улице № 5 микрорайона № 3а - Жайык;
улице № 1 микрорайона № 4 - Балуан Шолак;
улице № 1 микрорайона № 4а - Кейки батыр;
улице № 1 микрорайона № 5 - Кобыланды батыр;
улице № 1 микрорайона № 5а - Едиге;
улице № 1 микрорайона № 5б - Туран;
улице № 1 микрорайона № 6 - Камбар батыра;
улице № 1 микрорайона № 7а - Орынбор;
улице № 2 микрорайона № 7а - Кызылорда;
улице № 3 микрорайона № 7а - Алматы;
улице № 4 микрорайона № 7а - Кызылжар;
улице № 1 микрорайона № 7б - Кереку;
улице № 2 микрорайона № 7б - Бозок;
улице № 3 микрорайона № 7б - Берел;
улице № 4 микрорайона № 7б - Байконыр;

Целиноград ауданы Қосшы ауылының көшелеріне атаулар беру және құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 6908 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 -бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Қосшы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Қосшы ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 шағын ауданның № 1 көшесіне - Бұқар жырау;
№ 1 шағын ауданның № 2 көшесіне - Қасым хан;
№ 1 шағын ауданның № 3 көшесіне - Тәуекел хан;
№ 1 шағын ауданның № 4 көшесіне - Есім хан;
№ 1 шағын ауданның № 5 көшесіне - Салқам Жәңгір;
№ 1 шағын ауданның № 6 көшесіне - Тәуке хан;
№ 1 шағын ауданның № 7 көшесіне - Оқжетпес;
№ 1 шағын ауданның № 8 көшесіне - Қағанат;
№ 1 шағын ауданның № 9 көшесіне - Хантау;
№ 1 шағын ауданның № 10 көшесіне - Жарсуат;
№ 1 шағын ауданның № 11 көшесіне - Қалқаман;
№ 1 шағын ауданның № 12 көшесіне - Дарабоз;
№ 1 шағын ауданның № 13 көшесіне - Ханкөл;
№ 1 шағын ауданның № 14 көшесіне - Каспий;
№ 1 шағын ауданның № 15 көшесіне - Арал;
№ 1 шағын ауданның № 16 көшесіне - Балқаш;
№ 1 шағын ауданның № 17 көшесіне - Зайсан;
№ 1 шағын ауданның № 18 көшесіне - Алакөл;
№ 1 шағын ауданның № 19 көшесіне - Шалқар;
№ 3 шағын ауданның № 1 көшесіне - Қажымұқан;
№ 3а шағын ауданның № 1 көшесіне - Есіл;
№ 3а шағын ауданның № 2 көшесіне - Ертіс;
№ 3а шағын ауданның № 3 көшесіне - Еділ;
№ 3а шағын ауданның № 4 көшесіне - Іле;
№ 3а шағын ауданның № 5 көшесіне - Жайық;
№ 4 шағын ауданның № 1 көшесіне - Балуан Шолақ;
№ 4а шағын ауданның № 1 көшесіне - Кейкі батыр;
№ 5 шағын ауданның № 1 көшесіне - Қобыланды батыр;
№ 5а шағын ауданның № 1 көшесіне - Едіге;
№ 5б шағын ауданның № 1 көшесіне - Тұран;
№ 6 шағын ауданның № 1 көшесіне - Қамбар батыр;
№ 7а шағын ауданның № 1 көшесіне - Орынбор;
№ 7а шағын ауданның № 2 көшесіне - Қызылорда;
№ 7а шағын ауданның № 3 көшесіне - Алматы;
№ 7а шағын ауданның № 4 көшесіне - Қызылжар;
№ 7б шағын ауданның № 1 көшесіне - Кереку;
№ 7б шағын ауданның № 2 көшесіне - Бозоқ;
№ 7б шағын ауданның № 3 көшесіне - Берел;
№ 7б шағын ауданның № 4 көшесіне - Байқоңыр;

улице № 1 микрорайона № 15 - Тоныкок;
улице № 2 микрорайона № 15 - Култегин;
улице № 3 микрорайона № 15 - Махмут Кашкари;
улице № 4 микрорайона № 15 - Туркистан;
улице № 1 микрорайона № 16 - Отырар;
улице № 2 микрорайона № 16 - Асанкайгы жырау;
улице № 3 микрорайона № 16 - Алтай;
улице № 4 микрорайона № 16 - Сарыарка;
улице № 5 микрорайона № 16 - Аркалык;
улице № 1 микрорайона № 17 - Мустафа Шокай;
улице № 1 микрорайона № 18 - Алихан Бокейхан;
улице № 1 микрорайонга № 19 - Кокшетау;
улице № 2 микрорайона № 19 - Акмола;
улице № 1 микрорайона № 20 - Улы дала;
улице № 25 - Астана;
улице № 26 - Кайрат Рыскулбеков;
улице № 27 - Алаш;
улице № 28 - Халифа Алтай;
улице № 29 - Жанибек хан;
улице № 30 - Казанат.
2. Переименовать составные части села Косшы Целиноградского района:
улицу Дорожная на улицу Майбулак;
улицу Интернациональная на улицу Алтын казык;
микрорайон Район VIP городка на микрорайон Байтерек;
микрорайон Район племстанция на микрорайон Асыл тулик.
3. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Косшынского
сельского округа
Е.Жолумбетов

№ 15 шағын ауданның № 1 көшесіне - Тоныкөк;
№ 15 шағын ауданның № 2 көшесіне - Күлтегін;
№ 15 шағын ауданның № 3 көшесіне - Махмұт Қашқари;
№ 15 шағын ауданның № 4 көшесіне - Түркістан;
№ 16 шағын ауданның № 1 көшесіне - Отырар;
№ 16 шағын ауданның № 2 көшесіне - Асанқайғы жырау;
№ 16 шағын ауданның № 3 көшесіне - Алтай;
№ 16 шағын ауданның № 4 көшесіне - Сарыарқа;
№ 16 шағын ауданның № 5 көшесіне - Арқалық;
№ 17 шағын ауданның № 1 көшесіне - Мұстафа Шоқай;
№ 18 шағын ауданның № 1 көшесіне - Әлихан Бөкейхан;
№ 19 шағын ауданның № 1 көшесіне - Көкшетау;
№ 19 шағын ауданның № 2 көшесіне - Ақмола;
№ 20 шағын ауданның № 1 көшесіне - Ұлы дала;
№ 25 көшеге - Астана;
№ 26 көшеге - Қайрат Рысқұлбеков;
№ 27 көшеге - Алаш;
№ 28 көшеге - Халифа Алтай;
№ 29 көшеге - Жәнібек хан;
№ 30 көшеге - Қазанат.
2. Целиноград ауданы Қосшы ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Дорожная көшесін Майбұлақ көшесіне;
Интернациональная көшесін Алтын қазық көшесіне;
Район VIP городка шағын ауданын Бәйтерек шағын ауданына;
Район племстанция шағын ауданынАсыл түлік шағын ауданына.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы ауылдық
округінің әкімі
Е.Жолумбетов