О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-23/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 6С-24/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 января 2018 года № 6370
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6320, опубликовано 18 января 2018 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9753352,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2311088,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14823,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104411,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7323030,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9938662,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43717,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57720,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14003,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229027,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229027,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXIV (внеочередной)
сессии районного
маслихата
Л.Тюкачева
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
30 января 2018 года
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 30 января 2018 года

Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-23/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С-24/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 6370 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6320 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9753352,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2311088,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14823,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104411,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7323030,0 мың теңге;
2) шығындар – 9938662,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43717,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57720,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14003,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229027,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229027,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXIV (кезектен тыс) сессиясының
төрайымы
Л.Тюкачева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛЕСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
30 қаңтар 2018 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 30 қаңтардағы