О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-23/11 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Бурабайском районе на 2018-2019 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2018 года № 6С-26/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2018 года № 6588
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-23/11 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Бурабайском районе на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6275, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель ХХVІ
сессии районного
маслихата
Л.Тюкачева
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
20 апреля 2018 года

Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/11 "Бурабай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 6С-26/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 6588 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/11 "Бурабай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6275 болып тіркелген, 2018 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІ сессиясының
төрайымы
Л.Тюкачева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
20 сәуір 2018 жыл