О переименовании составных частей села Атамекен сельского округа Атамекен Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима сельского округа Атамекен Бурабайского района Акмолинской области от 17 мая 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2018 года № 6650
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким сельского округа Атамекен РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Атамекен сельского округа Атамекен Бурабайского района Акмолинской области:
1) улицу Восточная на улицу Желтоксан;
2) улицу Молодежная на улицу Жастар;
3) улицу Южная на улицу Достык;
4) переулок Северный на улицу Береке.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского
округа Атамекен
Д.Капезов

Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округі Атамекен ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 6650 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Атамекен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округі Атамекен ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Восточная көшесі Желтоқсан көшесіне;
2) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
3) Южная көшесі Достық көшесіне;
4) Северный тұйық көшесі Береке көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атамекен ауылдық
округінің әкімі
Д.Қапезов