О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 15 апреля 2014 года № 233 "Об утверждении Регламента маслихата города Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2018 года № 327. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 10 мая 2018 года № 3-1-189
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 15 апреля 2014 года № 233 "Об утверждении Регламента маслихата города Актобе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3894, опубликованное 14 мая 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции города Актобе;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Тасимов
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 233 "Ақтөбе қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 327 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 мамырда № 3-1-189 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 233 "Ақтөбе қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3894 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 мамырдағы "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Тасимов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова