О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 октября 2018 года № 378. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 1 ноября 2018 года № 3-1-213. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5793, опубликованное 9 января 2018 года в газете "Ақтөбе" и 10 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "67 535 194,3" заменить цифрами "68 535 194,3", в том числе:
поступления от продажи основного капитала: цифры "12 790 000,0" заменить цифрами "13 790 000,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "68 940 296,9" заменить цифрами "69 940 296,9".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 378 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 1 қарашада № 3-1-213 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 санымен тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде және 2018 жылдың 10 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "67 535 194,3" сандары "68 535 194,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "12 790 000,0" сандары "13 790 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "68 940 296,9" сандары "69 940 296,9" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
26 526,0
2
Социальная помощь
2 016 067,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 016 067,7
002
Программа занятости
598 510,5
006
Оказание жилищной помощи
12 489,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
728 363,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
94 675,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
138 735,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
378 343,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 952,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
182 144,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182 144,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 859,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 965,0
021
Капитальные расходы государственного органа
843,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
39 039,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
65 886,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 552,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 636 076,9
1
Жилищное хозяйство
17 248 961,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 678,8
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
21 678,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
124 548,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
124 548,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 589 443,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 431 212,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 149 470,8
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
26 526,0
2
Әлеуметтік көмек
2 016 067,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 016 067,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
598 510,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 489,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
728 363,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
94 675,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
138 735,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
378 343,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 952,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
182 144,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182 144,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 859,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 965,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
843,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 039,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
65 886,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 552,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
23 636 076,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 248 961,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 678,8
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
21 678,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
124 548,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
124 548,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 589 443,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 431 212,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 149 470,8
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

452
Отдел финансов района (города областного значения)
4 494 501,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4 494 501,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 648 455,6
01
Остатки бюджетных средств
1 648 455,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 648 455,6
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 648 455,6
Приложение 2 к решению маслихата города Актобе от 30 октября 2018 года № 378
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
16 850 969,5
Целевые текущие трансферты
6 246 300,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
64 500,0
На капитальные расходы государственных органов
64 500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 616,0
на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам
72 042,0
на содействие занятости населения
54 252,0
на оказание услуг по трудоустройству через частные агентства занятости
1 322,0
Отдел образования района (города областного значения)
3 858 995,0
апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
309 833,0
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к Широкополосному интернету
72 025,0
на общеобразовательное обучение
150 000,0
на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту
14 250,0
на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ
203 708,0
на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой
117 001,0
на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования
101 097,0
на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
193 582,0
на дополнительное образование для детей
100 000,0
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 398 271,0
на оснащение интерактивным оборудованием организаций образования
46 680,0
на установку плоскостных спортивных сооружений
28 000,0
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства (капитальный и текущий ремонт объектов образования)
124 548,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
332 586,0
дополнительное образование для детей и юношества по спорту
332 586,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6 000,0
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных
6 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4 494 501,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4 494 501,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 648 455,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 648 455,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 648 455,6
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 648 455,6
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 378 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
16 850 969,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 246 300,0
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
64 500,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына
64 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 616,0
жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқыту
72 042,0
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге
54 252,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыру бойынша қызмет көрсетуге
1 322,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 858 995,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
309 833,0
жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге
72 025,0
жалпы білім беруге
150 000,0
жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға
14 250,0
жалпы білім беретін мектептердің компьютерлік техникаларын жаңалауға
203 708,0
жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға
117 001,0
білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстарына
101 097,0
мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге
193 582,0
балаларға қосымша білім беруге
100 000,0
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 398 271,0
білім беру ұйымдарын интерактивті құрылғылармен жабдықтауға
46 680,0
Жазықты спорт нысандарын орнатуға
28 000,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту (білім беру нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеу)
124 548,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
332 586,0
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
332 586,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6 000,0
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі