О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 28 февраля 2018 года № 297 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Актобе на 2018-2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 ноября 2018 года № 383. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 10 декабря 2018 года № 3-1-218
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", совместным постановлением акимата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 139 и решением маслихата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 272 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Актобе Актюбинской области", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5901, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 28 февраля 2018 года № 297 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Актобе на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-180, опубликованное 02 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Е. Татимов
Секретарь
маслихата города Актобе
С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 297 "Ақтөбе қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімі күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 383 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 3-1-218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 139 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 272 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5901 болып тіркелген, бірлескен қаулысы және шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 297 "Ақтөбе қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-180 болып тіркелген, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 02 сәуірінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Е. Татимов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова