О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 390. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-1-220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5793, опубликованное 10 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "69 799 167,3" заменить цифрами "70 151 110,1", в том числе:
поступления трансфертов:цифры "23 854 997,5" заменить цифрами "24 206 940,3";
в подпункте 2):
затраты: цифры "71 204 269,9" заменить цифрами "71 556 212,7".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 390 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-1-220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 санымен тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарындаэлектрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "69 799 167,3" сандары "70 151 110,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі:"23 854 997,5" сандары "24 206 940,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "71 204 269,9" сандары "71 556 212,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

911 906,0
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
125 395,0
Целевые трансферты на развитие
9 151 822,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
8 751 822,0
Развитие теплоэнергетической системы
1 650 946,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 496 955,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
582 205,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 861 716,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
160 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
400 000,0
Развитие транспортной инфраструктуры
400 000,0
Приложение 3
к решению маслихата города Актобе
от 14 декабря 2018 года № 390
Приложение 5
к решению маслихата города Актобе
от 12 декабря 2017 года № 243
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
17 754 185,5
Целевые текущие трансферты
7 090 764,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
45 371,0
На капитальные расходы государственных органов
45 371,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125 914,0
на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам
72 042,0
на содействие занятости населения
53 672,0
на оказание услуг по трудоустройству через частные агентства занятости
200,0
Отдел образования района (города областного значения)
4 746 309,0
апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
309 833,0
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к Широкополосному интернету
72 025,0
на общеобразовательное обучение
852 158,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
11 000,0
на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту
14 250,0
на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ
195 908,0
на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой
117 001,0
на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования
97 074,0
на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
193 582,0
на дополнительное образование для детей
197 474,8
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

911 906,0
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
125 395,0
Нысаналы даму трансферттері
9 151 822,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 751 822,0
жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 650 946,0
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 496 955,0
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
582 205,0
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 861 716,0
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
160 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
400 000,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
400 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 390 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 243 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
17 754 185,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 090 764,0
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45 371,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына
45 371,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125 914,0
жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқыту
72 042,0
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге
53 672,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыру бойынша қызмет көрсетуге
200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 746 309,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
309 833,0
жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге
72 025,0
жалпы білім беруге
852 158,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
11 000,0
жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға
14 250,0
жалпы білім беретін мектептердің компьютерлік техникаларын жаңалауға
195 908,0
жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға
117 001,0
білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстарына
97 074,0
мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге
193 582,0
балаларға қосымша білім беруге
197 474,8
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

2 516 110,0
на оснащение интерактивным оборудованием организаций образования
46 680,0
на установку плоскостных спортивных сооружений
28 000,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 800,0
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства (капитальный и текущий ремонт объектов образования)
87 413,2
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
332 586,0
дополнительное образование для детей и юношества по спорту
332 586,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6 000,0
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных
6 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 181 003,0
Приобретение видеокамер для улиц
250 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
881 003,0
На текущий ремонт грунтовых дорог
50 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 675,0
на капитальные расходы организаций культуры
175,0
Поддержка культурно-досуговой работы
5 500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
647 906,0
Текущий ремонт тротуарных плиток и бордюр
100 000,0
Установка детских площадок
100 000,0
На благоустройство и озеленение
327 981,0
Установка мусорных контейнеров
50 000,0
На освещение улиц
69 925,0
Целевые трансферты на развитие
10 663 421,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
9 142 550,5
Развитие коммунального хозяйства
661 195,0
Развитие теплоэнергетической системы
164 136,7
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 928 649,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 500 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 180 007,8
Развитие объектов культуры
402 912,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
305 650,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 520 871,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 520 871,0

2 516 110,0
білім беру ұйымдарын интерактивті құрылғылармен жабдықтауға
46 680,0
Жазықты спорт нысандарын орнатуға
28 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 800,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту (білім беру нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеу)
87 413,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
332 586,0
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
332 586,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6 000,0
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 181 003,0
көшелерге бейне бақылау сатып алуға
250 000,0
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
881 003,0
Қара жолдарды ағымдағы жөндеуге
50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 675,0
Мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына
175,0
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
5 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
647 906,0
тротуарлар мен жиектастарды ағымдық жөндеу
100 000,0
балалар алаңдарын орнату
100 000,0
абаттандыруға және көгалдандыруға
327 981,0
қоқыс контейнерлерін орнату
50 000,0
көшелерді жарықтандыруға
69 925,0
Нысаналы даму трансферттері
10 663 421,5
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 142 550,5
коммуналдық шаруашылығын дамыту
661 195,0
жылу-энергетикалық жүйені дамыту
164 136,7
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 928 649,0
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 500 000,0
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 180 007,8
мәдениет объектілерін дамыту
402 912,0
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
305 650,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 520 871,0
көлік инфрақұрылымын дамыту
1 520 871,0