О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 31 мая 2018 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 6 июня 2018 года № 3-2-157. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5794, опубликованное 11, 18 января 2018 года в районной газете "Жаңалық Жаршысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 588 190,0" заменить цифрами "4 774 570,1";
поступления трансфертов
цифры "3 693 904,0" заменить цифрами " 3 880 284,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 594 041,9" заменить цифрами "4 780 422,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.

Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 216 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 маусымда № 3-2-157 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген, 2018 жылғы 11, 18 қаңтарында аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 588 190,0" сандары "4 774 570,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 693 904,0" сандары "3 880 284,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 594 041,9" сандары "4 780 422,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

18980,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53102,4
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2516,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8820,0
023
Медодическая работа
10426,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
84757,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2414,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
304284,0
1
Социальное обеспечение
71390,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71390,0
005
Государственная адресная социальная помощь
71390,0
2
Социальная помощь
209794,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
741,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
741,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209053,0
002
Программа занятости
111397,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17585,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40973,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16289,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22809,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23100,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22410,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
021
Капитальные расходы государственного органа
240,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
491388,1
1
Жилищное хозяйство
4385,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

18980,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53102,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2516,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8820,0
023
Әдістемелік жұмыс
10426,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
84757,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2414,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
304284,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
71390,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71390,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
71390,0
2
Әлеуметтiк көмек
209794,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
741,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
741,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209053,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111397,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17585,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40973,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16289,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22809,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23100,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23100,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22410,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
491388,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4385,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі