Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019 - 2021 годы
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2018 года № 246. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 декабря 2018 года № 3-2-173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Айтекебийский районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4 413 374,0 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 741 966,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 180 040,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 489 068,0 тысяч тенге;
2) затраты 4 413 374,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 66 941,0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 83 325,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 384,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0,0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 66 941,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 66 941,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие:
индивидуальный подоходный налог, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
социальный налог;
налог на имущество, за исключением налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
земельный налог, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов, взимаемого с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке;
налог на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства, взимаемого с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, селе, поселке;
единый земельный налог;
акцизы на бензин (за исключением авиационного бензина) и дизельное топливо;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
другие налоговые поступления в районный бюджет;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления;
поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета;
поступления от продажи земельных участков.

2019 – 2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 3-2-173 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 413 374,0 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 741 966,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 180 040,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 489 068,0 мың теңге;
2) шығындар 4 413 374,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 66 941,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 83 325,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16 384,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 66 941,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 66 941,0 мың теңге.
2. Аудан бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып ескерілсін:
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, жеке табыс салығы;
әлеуметтiк салық;
мүлкі аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкі салығын қоспағанда, мүлiкке салынатын салықтар;
жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығын қоспағанда, көлік құралдары салығы;
бірыңғай жер салығы;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жердi сату.

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 197-VI "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 525 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 698 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2019 год объем субвенций из областного бюджета в сумме 2 422 000,0 тысяч тенге.
5. Учесть объем субвенции, на 2019 год передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов в сумме 158 460,0 тысяч тенге:
в том числе:
Комсомольский сельский округ – 75 887,0 тысяч тенге;
Айкенский сельский округ – 45 938,0 тысяч тенге;
Карабутакский сельский округ – 36 635,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 23 989,0 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центре занятости населения – 9 114,0 тысяч тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 7 902,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 22 818,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 211 154,0 тысяч тенге;
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 12 686,0 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 10 658,0 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования – 234 999,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 90 718,0 тысяч тенге;
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ – 4 008,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ – 5197,0 тысяч тенге;

3. Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы №197-VІ "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес, мәліметке және басшылыққа алынсын:
2019 жылғы 1 қаңтарынан бастап белгіленеді:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 525 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 29 698 теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2 422 000,0 мың теңге сомасында субвенциялар көлемi ескерілсiн.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 158 460,0 мың теңге сомасында ескерілсін:
оның ішінде:
Комсомол ауылдық округіне – 75 887,0 мың теңге;
Әйке ауылдық округіне – 45 938,0 мың теңге;
Қарабұтақ ауылдық округіне – 36 635,0 мың теңге.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 23 989,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталығына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 9 114,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 7 902,0 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 22 818,0 мың теңге;
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 211 154,0 мың теңге;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 12 686,0 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 10 658,0 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 234 999,0 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 90 718,0 мың теңге;
мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға – 4 008,0 мың теңге;
мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 5 197,0 мың теңге;

компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы – 40 176,0 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление из республиканского бюджета бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 83 325,0 тысяч тенге в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан.
Распределение указанных кредитов определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к широкополосному интернету – 12 275,0 тысяч тенге;
на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту – 6 200,0 тысяч тенге;
на оснащение общеобразовательных школ инновационными технологическими классами – 2 500 тысяч тенге;
на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ – 24 625,0 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования – 15 000 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования– 236 366,0 мың теңге;
на установка камер видонаблюденя в общеобразовательных школах – 6 240,0 тысяч тенге;
на установка камер видонаблюденя в детских дошкольных учреждениях – 9 600,0 тысяч тенге;
на содействие занятости населения – 4 887,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 30 192,0 тысяч тенге;
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных – 9 000,0 тысяч тенге;
на изучение и анализ религиозной ситуации в регионе – 1 000,0 тысяч тенге;
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 25 764,0 тысяч тенге, в том числе:
на краткоосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам – 15 270,0 тысяч тенге;
на ремонт объектов образования (капитальный и текущий) – 10494,0 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Строительство объектов водоснабжения в селе Актасты Айтекебийского района Актюбинской области" – 10 000,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.

төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге – 40 176,0 мың теңге;
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттік кредиттер түсімі 83 325,0 мың теңге сомасында бөлінгені ескерілсін.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен
ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
жалпы білім беретін мектептердің кең жолақты интернетке қол жеткізуін қамтамасыз етуге – 12 275,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім контентіне қосуға – 6 200,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерді инновациялық технологиялық сыныптармен жарақтандыруға – 2 500,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердің компьютерлік техникасын жаңартуға – 24 625,0мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар, оқу – әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 15 000,0 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 236 366,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерге бейнебақылау камераларын орнатуға – 6240,0 мың теңге;
балабақшаларға бейнебақылау камераларын орнатуға – 9 600,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге – 4 887,0 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 30 192,0 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 9 000,0 мың теңге;
өңірдегі діни ахуалды зерттеу және талдауға – 1000,0 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 25 764,0 мың теңге, оның ішінде:
жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 15 270,0 мың теңге;
білім беру объектілерін жөндеуге (күрделі және ағымдағы) – 10494,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы дамытуға берілетін трансферттер ескерілсін:
"Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы Ақтасты ауылындағы сумен жабдықтау объектілерін салу" жобасын жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 10 000,0 мың теңге.
Нысаналы дамытуға берілетін трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить объем субвенции передаваемых из районного бюджета для сельских округов на 2019 год на реализацию функции местного самоуправления, согласно приложению 5.
13. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов на 2019 год согласно приложению 6.

10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруға аудандық бюджеттен 2019 жылға ауылдық округтер бойынша берілетін субвенция көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2019 жылға арналған ауылдық округтері әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

14. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.

14. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

119680,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
119680,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19270,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44600,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2516,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8820,0
023
Медотическая работа
13099,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28375,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279976,0
1
Социальное обеспечение
64903,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64903,0
005
Государственная адресная социальная помощь
64903,0
2
Социальная помощь
191714,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
765,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
765,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190949,0
002
Программа занятости
102180,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20831,0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Утвержденный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24139,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
20897,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22902,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23359,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23359,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22909,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

119680,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119680,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19270,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
44600,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2516,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8820,0
023
Әдістемелік жұмыс
13099,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
28375,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279976,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
64903,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64903,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64903,0
2
Әлеуметтiк көмек
191714,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
765,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
765,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190949,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102180,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20831,0
Функционалдық топ
Кіші функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2019 жылға бекітілген бюджет, мың теңге
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24139,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
20897,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22902,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23359,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23359,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22909,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу