О признании утратившими силу некоторых решений Алгинского районного маслихата
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2018 года № 205. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 ноября 2018 года № 3-3-186
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Алгинского районного маслихата:
1) решение Алгинского районного маслихата от 14 декабря 2005 года № 4 "Алға ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына өзгерістер енгізу туралы" зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-18, (опубликованное 14 января 2006 года за № 2-3 в районной газете "Жұлдыз-Звезда");
2) решение Алгинского районного маслихата от 27 сентября 2016 года № 47 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Алгинского района" зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5094, (опубликованное 17 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата К. Ксупов
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев

Алға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 205 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 3-3-186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Алға аудандық мәслихатының 2005 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "Алға ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-18 болып тіркелген (2006 жылғы 14 қаңтардағы № 2-3 аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған);
2) Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 47 "Алға ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" нормативтік құқтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094 болып тіркелген (2016 жылы 17 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2."Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К. Ксупов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Жұмабаев