О внесении изменений в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району"
Решение акима Алгинского района Актюбинской области от 30 ноября 2018 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-3-187
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Алгинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3548, опубликованное 12 марта 2013 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
приложение к указанному акту изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алгинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Алдияров
Согласовано:
Председатель Алгинской
районной территориальной
избирательной комиссии
А. Абиляшев
"29" ноября 2018 года
Приложение к решению акима Алгинского района от 30 ноября 2018 года № 6
Приложение к решению акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01
Избирательные участки Алгинского района
Избирательный участок № 157
город Алга, улица Ленин, №128
Алгинская школа-сад № 1
телефон: 8/71337/4-43-08;
улица Рахметолла Агниязов № 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-3-187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 - баптарына сәйкес, Алға ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3548 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 наурызда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алға ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Алдияров
Келісілді:
Алға аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абиляшев
"29" қараша 2018 жыл
Алға ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 шешіміне қосымша
Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 шешіміне қосымша
Алға ауданының сайлау учаскелері
№ 157 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Ленин көшесі, №128,
№1 Алға мектеп- бақшасы,
тел: 8/71337/4-43-08;
Рахметолла Ағниязов көшесі №85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

улица Ленина №88 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124,125, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
улица Комсомольская №68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 А, 223 Б, 224 Б, 224 А, 224 В, 225, 225 А, 226, 227, 228, 229, 229 А, 230, 231-1, 231-2, 232, 233, 234-1, 234-2, 235, 236, 236-2, 238-1, 238-2, 238-2, 240;
улица Садовая №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 26, 28, 30, 31, 30 А, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51.52, 54, 56, 58;
улица Елекская №1, 1/2, 1А, 1Б, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 28А, 28Б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
улица Казахская №1, 1Б, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 33, 35, 38.
улица Подхоз № 4-2, 1, 2, 3, 5-1, 7, 9, 10, 13, 19, 20, 7А, 23, 25,163, 170, 18А-2, 33, 49, 48, 50, 41, 38, 163-2, 1А, 173, 53, 7А, 12А, 9А, 3А, 3/20, 5/10, 3/9, 6/13.
Избирательный участок № 158
город Алга, улица С.Сейфуллин, № 6,
Алгинская средняя школа № 2 им. В.И.Пацаева,
телефон:8/71337/4-38-71;
5 микрорайон, №32;
улица Овражная №10, 12, 14, 14А, 16, 18, 22, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;

Ленин көшесі №88 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124,125, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
Комсомол көшесі №68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223А, 223Б, 224Б, 224А, 224В, 225, 225А, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 231/1, 231/2, 232, 233, 234/1, 234/2, 235, 236, 236/2, 238/1, 238/2, 238/2, 240;
Садовая көшесі №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 26, 28, 30, 31, 30А, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
Елек көшесі №1, 1-2, 1А, 1Б, 1-3, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А, 26 Б, 26В, 26Г, 28А, 28Б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
Қазақ көшесі №1, 1Б, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 33, 35, 38.
Подхоз көшесі № 4-2, 1, 2, 3, 5-1, 7, 9, 10, 13, 19, 20, 7А, 23, 25,163, 170, 18А-2, 33, 49, 48, 50, 41, 38, 163-2, 1А, 173, 53, 7А, 12А, 9А, 3А, 3/20, 5/10, 3/9, 6/13.
№ 158 сайлау учаскесі
Алға қаласы, С.Сейфуллин көшесі, №6,
В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі,
тел: 8/71337/4-38-71;
5 шағын аудан, №32;
Овражный көшесі №10, 12, 14, 14А, 16, 18, 22, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;

улица Пролетарская №20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
улица Октябрьская №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
улица Первомайская №26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Рабочая №1А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
улица Набережная №2, 3, 4, 5, 5 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Водопроводная №1/1, 1/2, 1/3, 14, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 36;
улица Пионерская №2А, 4А, 5, 6А, 8А, 2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;
улица Транспортная №7, 7А, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
улица Трудовая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49А;
улица Байтурсынова №9;
улица Уалиханова №18, 20.
Избирательный участок № 159
город Алга, улица Победы, №1
Алгинская детско-юношеская спортивная школа
тел: 8/71337/4-30-17;
улица Уалиханова № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22;
улица Дос № 1, 15;
улица Фрунзе № 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7,20/8,21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2;
улица Сейфуллин №28;
улица Байтурсынова №13;
улица Жангельдина №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок №160
город Алга, улица Наурыз №1
Алгинская казахская средняя школа №3
тел:8/71337/4-23-50
улица Чапаев №1, 1А, 2/2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 56/1, 56/2, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Пролетар көшесі №20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
Октябрь көшесі №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
Первомай көшесі №26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
Рабочая көшесі №1А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
Набережный көшесі №2, 3, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
Водопроводная көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31А, 32, 33, 36;
Пионерская көшесі № 2А, 4 А, 5, 6 А, 8 А, 2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;
Транспортная көшесі №7, 7А, 8-1, 8-2, 9, 9А, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
Трудовой көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49А;
Байтұрсынов көшесі: №9;
Уәлиханов көшесі: №18, 20.
№ 159 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Победа көшесі, №1
Алға балалар-жасөспірімдер спорт мектебі,
тел. 8/71337/4-30-17;
Уәлиханов көшесі №9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 19А, 21, 22;
Дос көшесі №1, 15;
Фрунзе көшесі №15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2;
Сейфуллин көшесі № 28;
Байтұрсынов көшесі № 13;
Жангелдин көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
№160 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Наурыз көшесі, №1,
№3 Алға қазақ орта мектебі,
тел: 8/71337/4-23-50;
Чапаев көшесі №1, 1А, 2/2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 13, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 56/1, 56/2, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

улица Желтоксан №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/6, 34/7, 34/8, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/6, 35/7, 35/8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74 А/1, 74 А/2, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2;
улица Атаниязова №1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 54;
улица Пацаева №11, 15, 17/1, 17/2, 23, 25/1, 25 А, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 41, 43;
улица Иманова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65/1, 65/4, 65/5, 65/6, 65/7, 65/8, 65/9, 65/10, 65/11, 65/12, 65/13, 65/14, 65/15, 65/16, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 68, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73/1, 73/2, 75, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1,84/2, 86, 88/1, 88/2;
улица Химик №1, 2, 2А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48,50, 52, 54;
улица Абубакира №1, 1А, 2, 2 А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12А, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30,33, 34, 38, 38 А, 41, 42, 44, 45, 46; 47,
улица Наурыз №1/1/1, 1/1/2, 1/1/3, 1/1/4, 1/2/1, 1/2/2, 1/2/3, 1/2/4, 1/2/5, 1/3/1, 1/3/2, 1/3/3, 1/3/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
улица Г.Муратбаева №16/1, 16/2, 17, 17А, 18, 18/1, 19, 19А, 20/1, 20/2, 21 А, 21/1, 22, 22/1, 23 А, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 37;
улица И.Мамбетова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 12-1, 12-2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114;

Желтоқсан көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/6, 34/7, 34/8, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/6, 35/7, 35/8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74 А/1, 74 А/2, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2;
Атаниязов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 54;
Пацаев көшесі №11, 15, 17/1, 17/2, 23, 25/1, 25А, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 41, 43;
Иманов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65-1, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, 65-8, 65-9, 65/10, 65/11, 65/12, 65/13, 65/14, 65/15, 65/16, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 68, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73/1, 73/2, 75, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86, 88/1, 88/2;
Химик көшесі №1, 2, 2А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48,50, 52, 54;
Әбубәкір көшесі №1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12А, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 34, 38, 38А, 41, 42, 44, 45, 46; 47;
Наурыз көшесі №1/1/1, 1/1/2, 1/13, 1/14, 1/2/1, 1/2/2, 1/2/3, 1/2/4, 1/2/5, 1/3/1, 1/3/2, 1/3/3, 1/3/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
Ғ.Мұратбаев көшесі №16/1, 16/2, 17, 17А, 18, 18/1, 19, 19А, 20/1, 20/2, 21А, 21/1, 22, 22/1, 23А, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 37;
І.Мәмбетов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114;

улица Ауезова №1-1, 1-2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44;
переулок Северный №2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2;
Тамдинское шоссе: 2, 3;
переулок Б.Мухамбетова №19, 26, 30.
Избирательный участок №161
город Алга, улица Байтурсынова, №20
Алгинский индустриально-технический колледж
тел:8/71337/4-14-05
улица Есет Батыра №25, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30А, 30Б, 31, 33, 35, 38, 40;
улица Байтурсынова №10, 15, 15А, 17, 17А, 18, 19, 21, 23, 24, 25/1, 25/2, 29А, 31, 33, 37, 41, 49,51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2-микрорайон №2;
Безымянная улица №12, 14, 17, 22, 24, 26, 34, 50, 53, 54 ,55, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 77, 82, 95, 96, 120, 132, 133, 135, 137, 149, 150, 158, 170, 173, 174, 178, 180, 187, 195, 199, 210, 242, 265, 303, 305, 308, 318, 327, 337.
Избирательный участок №162,
город Алга, 4 микрорайон дом 9,
Алгинская средняя школа №4
тел:8/71337/4-31-22
4-микрорайон №3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
5-микрорайон №5,6
улица Байтурсынова №14, 16.
Избирательный участок №163
город Алга, улица М.Горького, №3
Алгинская районная дом культура,
телефон: 8/71337/4-37-55;
улица Абая №2/1, 2/2, 2/3, 6, 6А, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 119, 127, 121, 133, 135, 137, 149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189,191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
улица Гоголя №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65
улица Сейфуллина №1а, 2а, 2В, 5, 11, 19, 21, 22, 24;
улица Победы №6А, 10, 12, 12А, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Р.Айымбаева №3"б", 4, 5, 6, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Дом Путейцев №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2А, 3/1, 3/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
переулок Жамбыла №2, 2А, 5, 8, 10, 12;
улица М.Горького №7, 7А;
улица Торговая №8;
улица А.Молдагуловой №1, 6, 7А, 13, 15, 17;
улица Степная №2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49.
Избирательный участок № 164
Токмансайский сельский округ, село Токмансай, улица Толеу Жаманбаева, №25, Токмансайская основная школа,
телефон:8 7337/7-18-66;
улица Жеңіс №1, 1А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2,10, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2,16,17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 29, 30.

Әуезов көшесі №1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44;
Северный тұйық көшесі №2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2;
Тамды шоссесі: №2, 3;
Б.Мұхамбетов тұйық көшесі №19, 26, 30.
№161 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Байтұрсынов көшесі, №20,
Алға индустриялдық-техникалық колледжі,
тел: 8/71337/4-14-05;
Есет Батыр көшесі №25, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30 А, 30 Б, 31, 33, 35, 38, 40;
Байтұрсынов көшесі №10, 15, 15 А, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 24, 25-1, 25-2, 29 А, 31, 33, 37, 41, 49,51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2 шағын аудан № 2;
Атаусыз көше №12, 14,17, 22, 24,26, 34, 50,53,54 ,55, 67,68, 69, 70, 71,73, 77, 82, 95, 96,120, 132, 133, 135,137, 149, 150, 158, 170, 173, 174, 178, 180, 187, 195, 199, 210, 242, 265, 303, 305, 308, 318, 327, 337.
№162 сайлау учаскесі,
Алға қаласы, 4 шағын аудан 9 үй,
№4 Алға орта мектебі
тел: 8/71337/4-31-22;
4- шағын аудан №3, 5, 6, 6А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
5- шағын аудан №5,6;
Байтұрсынов көшесі № 14, 16.
№163 сайлау учаскесі
Алға қаласы, М.Горький көшесі, №3,
Алға аудандық мәдениет үйі,
тел: 8/71337/4-37-55;
Абай көшесі №2-1, 2-2, 2-3,6, 6А, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 119, 127, 121, 133, 135, 137, 149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189,191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
Гоголь көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65
Сейфуллин көшесі №1а, 5, 11, 19, 21, 22, 24;
Победа көшесі № 6А, 10, 12, 12А, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Р.Айымбаев көшесі №3 "б", 4, 5, 6, 11, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Дом Путейцев көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2 А, 3/1, 3/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Жамбыл тұйық көшесі №2, 2А, 5, 8, 10, 12;
М.Горький көшесі №7, 7А;
Торговая көшесі №8;
А.Молдағұлова көшесі №1, 6, 7А, 13, 15, 17;
Степная көшесі №2-1, 2-2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49.
№ 164 сайлау учаскесі
Тоқмансай ауылдық округі, Тоқмансай ауылы, Төлеу Жаманбаев көшесі №25,
Тоқмансай негізгі мектебі,
тел: 8/71337/7-18-66;
Жеңіс көшесі №1, 1А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2,10, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 29, 30.

улица Есболая Мусина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22 А, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50А, 51,53;
улица Камрадина Нургалиева №1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
улица Саги Сарина №1,2, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 8, 10, 11/1, 11/2, 14, 18, 27, 33, 23/1, 23/2, 44, 46;
улица Сундета Мынтаева №1, 3, 5, 7А, 9, 11/1,11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 20, 22, 23, 23А,
улица Евгения Дмитриенко №1, 2, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 77, 79;
улица Николай Кортюково №1, 2, 3, 4,5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10,/2, 11/1, 11/2, 12, 13,13 А, 14, 16, 17/1,17/2, 19, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 23В, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 40, 47, 51,57, 63;
Населенный пункт Кызыл-Ту:
улица Тәуелсіздік №1, 2, 2Б, 5/1, 5/2, 8/1, 8/2, 6/1-2, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 30;
Населенный пункт Табантал;
улица Құрылысшылар №1/1-2, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 6.
Избирательный участок № 167
Тамдинский сельский округ, село Талдысай, улица Желекті, №13,
Талдысайская основная школа,
телефон: 8/71337/7-20-41;
улица Досым № 6, 13/1, 13/2 ,41, 43/1, 43/2, 44Б, 45, 45А, 46, 49, 53, 56, 56Д, 57, 58, 59,
60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Желекті №1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 48, 53, 61, 62.
Избирательный участок № 168
Тамдинский сельский округ, село Тамды, улица Т.Ахтанова, №5,
Тамдинская средняя школа,
телефон: 8/71337/3-58-80;
улица Д.Қонаев №1, 1А, 2, 3, 4/1, 4/2, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 39, 58, 59;
улица М.Маметова №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 2/1, 2/2, 2А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32;
улица Жаңа құрылыс №1, 3, 4;
улица А.Жұбанов №1, 2, 4, 5, 6, 7;
улица А.Құнанбаев №1, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Достық №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20;
улица Елек №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Кереев №1, 1А, 2, 2/1, 3, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24В, 25, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49А, 50, 50В, 51/1, 51/2, 51А, 52, 53/1, 53/2, 53Б, 54А, 55/1, 55/2, 55В, 55/3, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 59/1, 59/2, 61/1, 61А, 62/1, 62/2, 64, 65, 66;

Есболай Мусин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22 А, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50А, 51,53;
Қамрадин Нургалиев көшесі № 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
Сағи Сарин көшесі №1, 2, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 8, 10, 11/1, 11/2, 14, 18, 27, 33, 23/1, 23/2, 44, 46;
Сүндет Мынтаев көшесі №1, 3, 5, 7А, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 20, 22, 23, 23А,
Евгений Дмитриенко көшесі №1 ,2, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 77, 79;
Николай Кортюково көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10,/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 16, 17/1, 17/2, 19, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 23В, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 40, 47, 51,57, 63;
Қызыл-Ту елді мекені:
Тәуелсіздік көшесі №1, 2, 2Б, 5/1, 5/2, 8/1, 8/2, 6/1-2, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 30;
Табантал елді мекені;
Құрылысшылар көшесі №1/1-2, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 6.
№ 167 сайлау учаскесі
Тамды ауылдық округі, Талдысай ауылы, Желекті көшесі, №13
Талдысай негізгі мектебі
тел: 8/71337/7-20-41;
Досым көшесі №6, 13/1, 13/2, 41, 43/1, 43/2, 44Б, 45, 45А, 46, 49, 53, 56, 56Д, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
Желекті көшесі №1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 48, 53, 61, 62.
№ 168 сайлау учаскесі
Тамды ауылы, Т.Ахтанов көшесі, №5
Тамды орта мектебі
тел: 8/71337/3-58-80;
Д.Қонаев көшесі №1, 1А, 2, 3, 4/1, 4/2, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 39, 58, 59.
М.Маметова көшесі №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 2/1, 2/2, 2А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32.
Жаңа құрылыс көшесі №1, 3, 4.
А.Жұбанов тұйық көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7.
А.Құнанбаев көшесі №1, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Достық көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20.
Елек көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Ж.Кереев көшесі №1, 1А, 2, 2/1, 3, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24В, 25, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49А, 50, 50В, 51/1, 51/2, 51А, 52, 53/1, 53/2, 53Б, 54А, 55/1, 55/2, 55В, 55/3, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 59/1, 59/2, 61/1, 61А, 62/1, 62/2, 64, 65, 66.

улица Б.Момышұлы №1, 2, 3, 4/1, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28;
улица Жастар №2, 2А, 4, 7, 8;
улица Ж.Жабаев №1, 2, 3, 4;
улица Т.Ахтанов №1, 2, 2А, 6, 8;
улица Наурыз №4, 4А, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 20;
улица Тәуелсіздік №41, 42, 43;
улица Есет батыр Көкіұлы №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3,3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6А, 7/1, 7/2, 7А, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 53, 53А, 53Б, 54/1, 54/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Қобыланды батыр №1Г, 1В, 3, 7, 9,17Б, 23, 23В, 25, 30, 33/1,33/2 35,35А, 7Б, 38, 39;
улица Ә.Молдағұлова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 4, 4А, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13В, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17А, 17В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29/1, 29/2, 29А, 29Б, 30, 30А, 30Б, 31/1, 31/2, 31Б, 32, 33А, 33Б, 34, 36, 37, 38, 41, 41Б, 41В, 42/1, 42/2, 42А, 43, 43Д/1, 43Д/2, 43А, 44, 45, 45Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57/1, 57/2, 57А, 57/2, 58А, 59, 60/1, 60/2, 61, 61А/1, 61А/2, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 75, 76, 78/1, 78/2, 79, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 84, 84А, 84Б, 85, 85А, 86/1, 86/2, 87, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 115/1, 115В, 116/1, 116Б, 117, 117А, 118, 118Б.
Избирательный участок № 169
Тамдинский сельский округ, село Еркинкуш, улица Нұрлы, №6,
Еркинкушская начальная школа,
телефон: 8/71337/7-20-95;
улица Көктем №2, 8, 10, 12, 14, 20, 24, 26, 29, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47;
улица Нұрлы №1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 50.
Избирательный участок № 170
Карагашский сельский округ, село Самбай, улица Молдагулова, №1А,
средняя школа имени А.Байтурсынова,
телефон: 8/71337/5-30-82
улица Жубанова №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Жамбула №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Абая №1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/А, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 21, 23, 27;
улица Молдагулова №1, 10, 11/1, 11/Б, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 2/А, 3, 6, 7, 9/1;
улица Центральная №1, 2, 3, 3/А, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 28;
улица Сейфуллина №1, 1/А, 2, 2/А, 3/А, 4, 5, 5/Д, 6, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 37;

Б.Момышұлы көшесі №1, 2, 3, 4/1, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28.
Жастар көшесі №2, 2А, 4, 7, 8.
Ж.Жабаев тұйық көшесі №1, 2, 3, 4.
Т.Ахтанов көшесі №1, 2, 2А, 6, 8.
Наурыз көшесі №4, 4А, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 20.
Тәуелсіздік көшесі №41, 42, 43.
Есет батыр Көкіұлы көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6А, 7/1, 7/2, 7А, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 53, 53А, 53Б, 54/1, 54/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62.
Қобыланды батыр көшесі №1Г, 1В, 3, 7, 9, 17Б, 23, 23В, 25, 30, 33/1, 33/2, 35, 35А, 37Б, 38, 39.
Ә.Молдағұлова көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 4, 4А, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13В, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17А, 17В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29/1, 29/2, 29А, 29Б, 30, 30А, 30Б, 31/1, 31/2, 31Б, 32, 33А, 33Б, 34, 36, 37, 38, 41, 41Б, 41В, 42/1, 42/2, 42А, 43, 43Д/1, 43Д/2, 43А, 44, 45, 45Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57/1, 57/2, 57А, 57/2, 58А, 59, 60/1, 60/2, 61, 61А/1, 61А/2, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 75, 76, 78/1, 78/2, 79, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 84, 84А, 84Б, 85, 85А, 86/1, 86/2, 87, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 115/1, 115В, 116/1, 116Б, 117, 117А, 118, 118Б.
№ 169 сайлау учаскесі
Тамды ауылдық округі, Еркінкүш ауылы, Нұрлы көшесі №6,
Еркінкүш бастауыш мектебі
тел: 8/71337/7-20-95;
Көктем көшесі №2, 8, 10, 12, 14, 20, 24, 26, 29, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47;
Нұрлы көшесі №1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 50.
№ 170 сайлау учаскесі
Қарағаш ауылдық округі, Самбай ауылы, Молдағұлова көшесі № 1А,
А. Байтұрсынов атындағы орта мектебі,
тел: 8/71337/5-30-82;
Жұбанов көшесі №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Жамбыл көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Абай көшесі №1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/А, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 21, 23, 27 ;
Молдағұлова көшесі №1, 10, 11/1, 11/Б, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 2/А, 3, 6, 7, 9/1;
Центральный көшесі №1, 2, 3, 3/А, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 28;
Сейфуллин көшесі №1, 1/А, 2, 2/А, 3/А, 4, 5, 5/Д, 6, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 37;

улица Ахметкерея №1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/Б, 19, 20, 21, 22, 22/А, 23, 24, 30, 32, 34,;
Зимовка Құндактықыр №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 171
Карагашский сельский округ, село Нурбулак, улица Шарапат, 49Б,
Нурбулакская средняя школа,
телефон: 8/71337/5-32-45;
улица Арна №52, 69, 69/А, 69/Б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/А, 79, 80, 81, 81/А, 82, 84, 84/А, 86, 87, 90, 92;
улица Шарапат №1, 54/ж, 36, 38, 40, 42, 44, 49, 52/А, 54, 54/Г, 54/Д, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65/А, 68, 104;
улица Жастар №30, 32, 34, 46, 48, 50, 85, 85/А, 86, 88, 90;
улица Шипагер №1, 1/А, 2, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21/1, 21/2;
улица Достық № 1/2, 1/4, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 27/А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46/А;
улица Өрлеу №55, 56/В, 56/г, 58, 58/б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 56/д;
улица Жәнібек Атыраубаев №41, 41/А, 41/В, 43, 45, 47, 51, 53, 96, 97, 98, 53/д.
Избирательный участок № 172
Бестамакский сельский округ, село Бескоспа, улица Есет Батыра, №3А,
Бескоспинская средняя школа,
телефон: 8/71337/5-33-00;
улица Мамбетова №3, 2, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 32, 33, 36, 8, 34;
улица Е.Мусин № 1, 5, 7, 9, 12/1, 13, 16, 15, 18/2, 18/1, 19, 22, 26, 28/1, 28/2, 32 а,31, 32, 33, 34, 36, 38, 11;
улица Сарина № 3, 7д, 7, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23а, 25, 26;
улица Есет Батыра №1, 3а, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 15А.
Избирательный участок № 173
Бестамакский сельский округ, село Бестамак, улица Бокенбай батыра №54,
Бестамакская средняя школа,
телефон:8/71337/3-53-04;
улица Бокенбай батыра № 48/1, 48/2, 48/3,48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48/13, 48/14, 48/15, 48/16, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12, 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 60/10, 60/11, 60/12, 60/13, 60/14, 60/15, 60/16, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 61/5, 61/6, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 62/9, 62/10, 62/11, 62/12 62/13, 62/14, 62/15, 62/16, 62/17, 62/18, 63/1, 63/2, 63/4, 63/5, 63/6, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/10, 64/11, 64/12, 64/13, 64/14, 64/15, 64/16, 64/17, 64/18, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 65/6, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 69/14, 69/15, 68/18, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69/13, 69/16, 69/17, 69/18;

Ахметкерей көшесі №1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/Б, 19, 20, 21, 22, 22/А, 23, 24, 30, 32, 34;
Құндақтықыр қыстақ №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 171 сайлау учаскесі
Қарағаш ауылдық округі, Нұрбұлақ ауылы, Шарапат көшесі № 49Б,
Нұрбұлақ орта мектебі,
тел: 8/71337/5-32-45;
Арна көшесі №52, 69, 69/А, 69/Б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/А, 79, 80, 81, 81/А, 82, 84, 84-А, 86, 87, 90, 92;
Шарапат көшесі №1, 54/ж, 36, 38, 40, 42, 44, 49, 52/А, 54, 54/Г, 54/Д, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65/А, 68, 104;
Жастар көшесі №30, 32, 34, 46, 48, 50, 85, 85/А, 86, 88, 90;
Шипагер көшесі №1, 1/А, 2, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21/1, 21/2;
Достық көшесі № 1/2, 1/4, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 27/А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46/А;
Өрлеу көшесі №55, 56/В, 56/г, 58, 58/б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 56/д;
Жәнібек Атыраубаев көшесі №41, 41/А, 41/В, 43, 45, 47, 51, 53, 96, 97, 98, 53/д.
№ 172 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылдық округі, Бесқоспа ауылы, Есет батыр көшесі №3А,
Бесқоспа орта мектебі,
тел: 8/71337/5-33-00;
Мамбетов көшесі №2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28/1, 29, 30, 32, 33, 34, 36;
Е. Мусин көшесі №1, 5, 7, 9, 12/1, 13, 16, 15, 18-2, 18-1, 19, 22, 26, 28-1, 28-2, 32 а, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 11;
Сарин көшесі №3, 7д, 7, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23а, 25, 26;
Есет Батыр көшесі №1, 3а, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 15А.
№ 173 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылдық округі, Бестамақ ауылы, Бөкенбай батыр көшесі №54 ,
Бестамақ орта мектебі,
тел:8/71337/3-53-04;
Бөкенбай батыр көшесі №48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48/13, 48/14, 48/15, 48/16, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7,
52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12, 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 60/10, 60/11, 60/12, 60/13, 60/14, 60/15, 60/16, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 61/5, 61/6, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 62/9, 62/10, 62/11, 62/12 62/13, 62/14, 62/15, 62/16, 62/17, 62/18, 63/1, 63/2, 63/4, 63/5, 63/6, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/10, 64/11, 64/12, 64/13, 64/14, 64/15, 64/16, 64/17, 64/18, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 65/6, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 69/14, 69/15, 68/18, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69/13, 69/16, 69/17, 69/18;

улица Есет батыра №74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;
улица Алгинская № 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;
улица Темир жол №172, 9, 11/1, 11/2, 1/1, 24/2, 5/1У, 5/2У, 6/1, 6/2, 17/1, 17/2, 10/1, 25/2, 55а, 55/1, 11А, 15/2, 26/1, 26/2, 41б, 22/1, 167/1, 170/2, 15/1, 15/2, 43б, 14, 13/2, 13/1, 1/1, 1/2, 7а, 23/2, 3/1, 25/2, 4/1, 4а, 5/1, 5а, 48, 23, 3б, 54, 5, 39, 33, 8, 28/1, 6а, 4/2, 4/1, 5а, 5б, 7/1, 7/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 11, 1/1, 12а/2, 2/2, 12/1, 3а/1, 3/2, 15/1, 15/2, 5, 5/2, 17/1, 17/2, 18, 20, 20А, 32, 24, 1, 2/1, 1в, 1г, 7д, дом вокзала №1, 2, 3, 4, 5;
улица Достык № 50г, 3, 4, 4а, 5, 6, 6 б, 50 А, 8-1, 8-2, 52А, 50д, 10, 58б, 69д, 14, 18, 18а, 15, 19, 17, 58в, 22, 3;
улица Женс №1/1, 1/2, 60а, 69Ж, 58в, 69Г, 6а, 6, 60З, 62Ж, 16, 10, 68/2, 68А, 14, 14б, 16, 70, 72а, 74, 74а, 76, 78, 28, 80, 9, 69, 71, 73, 32;
42 разъезд №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1, 14, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 8.
Избирательный участок № 174
Бестамакский сельский округ, село Бестамак, улица Бокенбай батыра, №46
Бестамакская сельская дом культура,
телефон:8/71337/3-52-30;
улица Бокенбай батыра №3а, 1, 1а, 2/1, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6а, 7/1, 7/2, 8, 8а, 9/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25-2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 57/1, 57/2, 59-2, 59 г, 73, 75а, 75, 77, 59;
улица Беккула №2в, 2д, 1М, 2а, 7а, 1, 9а, 1а, 1Б, 1г, 1в, 13а, 2е, 12а, 20, 12в/1, 12в/2, 12б, 12ж, 3б, 2, 2/1, 3, 5, 4, 7, 6, 9, 8, 11, 10, 13а, 12, 15а, 14, 17а, 16, 18, 11б, 11в, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Елекская №12д, 2в, 8д, 6д, 14д, 13а, 13б, 13в, 1в, 2г, 15, 2б, 1, 2А, 3б, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6а, 6/2, 7/1, 7/2, 8а, 9/1, 9-2, 10, 11/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 4е, 10/5, 6 ;
улица Алгинская №1б, 1 а/1, 1/2, 1а, 3д/2, 3/1, 4в, 4а, 1/1, 1/2, 2/1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4, 5/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8/1, 8, 9/2, 9, 10/2, 10, 11, 11а, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21а, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27а, 28, 29/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35/1,35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43-2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 56, 55/1, 55, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 71 а, 72/1, 72, 74/1, 74/2, 73/2, 73 а, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 85а, 85а/1, 86, 88, 90, 71б, 71в;

Есет батыр көшесі №74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;
Алға көшесі №76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18
Темір жол көшесі №172, 9, 11/1, 11/2, 1/1, 24/2, 5/1У, 5/2У, 6/1, 6/2, 17/1, 17/2,10/1, 25/2, 55а, 55/1, 11А, 15/2, 26/1, 26/2, 41б, 22/1, 167/1, 170/2, 15/1, 15/2, 43 б, 14, 13/2, 13/1, 1/1, 1/2, 7а, 23/2, 3/1, 25/2, 4/1, 4а, 5/1, 5а, 48, 23, 3б, 54, 5, 39, 33, 8, 28/1, 6а, 4/2, 4/1, 5а, 5б, 7/1, 7/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 11, 1/1, 12а/2, 2/2, 12/1, 3а/1, 3/2, 15/1, 15/2, 5, 5/2, 17/1, 17/2, 18, 20, 20А, 32, 24, 1, 2/1, 1в, 1г, 7д, вокзал үйі №1, 2, 3, 4, 5;
Достық көшесі №50г, 3, 4, 4а, 5, 6, 6б, 50А, 8-1, 8-2, 52А, 50д, 10, 58б, 69 д, 14, 18, 18а, 15, 19, 17, 58в, 22, 3.
Жеңіс көшесі №1/1, 1/2, 60а, 69Ж, 58в, 69Г, 6а, 6, 60З, 62Ж, 16, 10, 68-2, 68А, 14, 14б, 16, 70, 72а, 74, 74а, 76, 78, 28, 80, 9, 69, 71, 73, 32.
42 жол айрығы №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1, 14, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 8.
№ 174 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылдық округі, Бестамақ ауылы, Бөкенбай батыр көшесі, №46
Бестамақ ауылының мәдениет үйі
тел: 8/71337/3-52-30;
Бөкенбай батыр көшесі №3а, 1, 1а, 2/1, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6а, 7/1, 7/2, 8, 8а, 9/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 57/1, 57/2, 59-2, 59г, 73, 75а, 75, 77, 59.
Беккүл көшесі №2в, 2д, 1М, 2а, 7а, 1, 9а, 1а, 1Б, 1г, 1в, 13а, 2е, 12а, 20, 12 в/1, 12 в/2, 12 б, 12ж, 3б, 2, 2-1, 3, 5, 4, 7, 6, 9, 8, 11, 10, 13а, 12, 15а, 14, 17а, 16, 18, 11б, 11в, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Елек көшесі №12д, 2в, 8д, 6д, 14д, 13а, 13б, 13в, 1в, 2г, 15, 2б, 1, 2А, 3б, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6а, 6/2, 7/1, 7/2, 8а, 9/1, 9-2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 4е, 10/5, 6.
Алға көшесі №1б, 1а/1, 1/2, 1а, 3 д/2, 3/1, 4 в, 4 а, 1/1, 1/2, 2/1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4, 5/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8/1, 8, 9/2, 9, 10/2, 10, 11, 11а, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21а, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27 а, 28, 29/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35/1,35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43-2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2,48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 56, 55/1, 55, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 71 а, 72/1, 72, 74/1, 74/2, 73/2, 73 а, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 85а, 85а/1, 86, 88, 90, 71б, 71в;

улица Есет Батыра №1г, 1б, 1г, 1/1, 1/2, 1/1, 1/1, 1а, 1, 3, 7б, 11-1, 11/2, 5/1, 5/2, 3/1, 3а/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 21/1, 21/2, 23/1, 13/2, 57/1, 57/2, 30/1, 30/2, 32 32/1, 59/1, 59/2, 59а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58,58а, 58б, 60, 12/1, 12/2, 25, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31а, 33, 37б, 37/1, 37/2, 37а, 39/1, 39б, 41, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 78, 80, 82, 84, 84а, 84б;
переулок И.Мамбетова №3, 4, 6, 10, 16, 18, 20, 9;
переулок Т.Аубакирова №2/1, 2/2, 4/1, 4/2;
переулок Мектеп №3, 3а, 5/2, 5/1.
Избирательный участок № 175
Ушкудыкский сельский округ, село Жеруйык, улица Бірлік, №10,
Жеруйыкская основная школа,
телефон: 7-15-97;
улица Бірлік №1, 2, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 62;
улица Бейбітшілік №38В, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53.
Избирательный участок № 176
Ушкудыкский сельский округ, село Ушкудык, улица Комсомольская, №14,
Ушкудыкская школ-сад,
телефон: 8/71337/6-84-26;
улица Комсомольская №1, 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 19, 19А, 19Б, 19Г, 20, 21, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А 36, 37, 37А, 39, 41, 43, 47;
улица Садовая №1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,17А, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 3031;
улица Центральная №1, 1А, 2, 4, 3, 6, 7, 7А, 9, 11, 12, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 46В, 47,48, 48Б, 49,51, 53;
улица Новая №1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10,11, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 39, 41, 43;
улица М.Горького №1, 1А, 1Б, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 24, 25, 26, 26Б, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 30В, 31, 32, 33, 33А, 34, 36, 39, 41;
улица Овражная №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Казахская №2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Молодежная №1, 2, 3 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 14;
улица Центральная №12, 13, 15, 16, 18, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 36, 42, 60, 62, 63, 65;
село Аксазды:

Есет батыр көшесі №1г, 1б, 1г, 1/1, 1/2, 1/1, 1/1, 1а, 1, 3, 7б, 11-1, 11/2, 5/1, 5/2, 3/1, 3а/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 21/1, 21/2, 23/1, 13/2, 57/1, 57/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 59/1, 59/2, 59а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 58б, 60, 12/1, 12/2, 25, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31а, 33, 37б, 37/1, 37/2, 37а, 39/1, 39б, 41, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 78, 80, 82, 84, 84а, 84б;
И.Мамбетов тұйық көшесі №3, 4, 6, 10, 16, 18, 20, 9.
Т.Әубәкіров көшесі №2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Мектеп тұйық көшесі № 3, 3а, 5/2, 5/1.
№ 175 сайлау учаскесі
Үшқұдық ауылдық округі, Жерұйық ауылы, Бірлік көшесі №10
Жерұйық негізгі мектебі
тел: 8/71337/7-15-97;
Бірлік көшесі №1, 2, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 62;
Бейбітшілік көшесі №38В, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53.
№ 176 сайлау учаскесі
Үшқұдық ауылдық округі, Үшқұдық ауылы, Комсомол көшесі,№14,
Үшқұдық мектеп-бақша
тел:8/71337/6-84-26;
Комсомол көшесі №1, 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 19, 19А, 19Б, 19Г, 20, 21, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А 36, 37, 37А, 39, 41, 43, 47.
Садовая көшесі №1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,17А, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 3031.
Центральная көшесі №1, 1А, 2, 4, 3, 6, 7, 7А, 9, 11, 12, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 46В, 47,48, 48Б, 49,51, 53.
Новая көшесі №1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10,11, 12, 13/1, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 39, 41, 43.
М.Горький көшесі №1, 1А, 1Б, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 24, 25, 26, 26Б, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 30В, 31, 32, 33, 33А, 34, 36, 39, 41.
Овражный көшесі №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25.
Казахская көшесі №2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18,
Молодежный көшесі №1, 2, 3 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 14;
Центральная көшесі №12, 13, 15, 16, 18, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 36, 42, 60, 62, 63, 65;
Ақсазды ауылы:

улица Еңбекші №1, 2, 7, 8, 10;
улица Жасыл №44, 48, 50;
улица Мектеп №52, 54, 56, 58.
Избирательный участок № 177
Карахобдинский сельский округ, село Кумсай, улица Достық, № 33,
Кумсайский медицинский пункт,
телефон: 8/71337/7-15-93;
улица Достық №1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 43, 46, 48, 51, 52, 56, 58,61, 63, 64, 65, 68, 69.
Избирательный участок №178
Карахобдинский сельский округ, село Карахобда, переулок Мектеп №9
Карахобдинская школа-детский сад,
телефон: 8/71337/6-86-39;
улица Р.Агниязова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица К.Абиловой №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Курманалина №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15;
улица А.Жангелдина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ы.Алтынсарина №1, 2, 3, 4А, 5, 7;
улица Т.Аубакиров №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок. Мектеп №1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7;
село Ерназар:
улица Нұрғали Ашықбаев №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А.
Избирательный участок № 179
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Әйтеке би №138,
Карабулакская школа-детский сад,
телефон: 8/71337/7-16-99;
улица Махамбет Өтемісұлы №1а, 2, 3, 3а, 4а, 5, 6а, 49, 50;
улица Бауыржан Момышұлы №126, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 123, 133, 124, 125;
улица Әйтеке би №52, 7, 8/2, 8/1,10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23, 24, 25, 73, 78, 28, 29, 87;
улица Әлия Молдағұлова №59, 58, 57, 56, 55, 54, 68;
улица Мәншүк Маметова №27, 72, 41, 71, 40;
улица Құрманғазы Сағырбайұлы №69, 70, 65, 66;
улица Есет Көкіұлы №93, 95, 96, 98/2, 98/1, 99, 100, 101, 102,132, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 46, 44, 43, 39, 38, 37, 35, 34, 33, 32, 31;
улица Абай Құнанбаева №62, 63, 64, 60, 61, 80;
улица Сәкен Сейфуллин №45, 42, 86, 85, 83, 82, 88, 89, 90, 76, 74, 75, 77, 129.
Избирательный участок № 180
Карабулакский сельский округ, село Амангельды, улица Әбілхайыр хан, №12, Амангельдинская основная школа,
телефон: 8/71337/7-15-30;
улица Шоқан Уәлиханов- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ыбырай Алтынсарин -15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24,25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 33;
улица Әбілхайыр хан-34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 58.
Избирательный участок № 181
Сарыхобдинский сельский округ, село Болгарка, улица Кердери Абубакир, №16, Болгарская школа-сад,

Еңбекші көшесі №1, 2, 7, 8, 10;
Жасыл көшесі №44, 48, 50;
Мектеп көшесі №52, 54, 56,58.
№177 сайлау учаскесі
Қарақобда ауылдық округі, Құмсай ауылы, Достық көшесі №33,
Кұмсай медициналық пункті, тел: 8/71337/7-15-93;
Достық көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 43, 46, 48, 51, 52, 56, 58,61, 63, 64, 65, 68, 69.
№178 сайлау учаскесі
Қарақобда ауылдық округі, Қарақобда ауылы, Мектеп тұйық көшесі №9,
Қарақобда мектеп-бала бақша
тел: 8/71337/6-86-39;
Р. Ағниязов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
К.Абилов көшесі №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Кұрманалина көшесі №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
Ә.Жангелдин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Ы.Алтынсарин көшесі №1, 2, 3, 4А, 5, 7.
Т.Әубәкіров көшесі №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17.
Мектеп тұйық көшесі №1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7.
Ерназар ауылы:
Нұрғали Ашықбаев көшесі №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А.
№ 179 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Әйтеке би көшесі №138,
Қарабұлақ мектеп-бала бақшасы
тел:8/71337/7-16-99;
Махамбет Өтемісұлы көшесі №1а, 2, 3, 3а, 4а, 5, 6а, 49, 50;
Бауыржан Момышұлы көшесі №126, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 123, 133, 124, 125;
Әйтеке би көшесі №52, 7, 8/2, 8/1,10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23, 24, 25, 73, 78, 28, 29, 87;
Әлия Молдағұлова көшесі №59, 58, 57, 56, 55, 54, 68;
Мәншүк Маметова көшесі №27, 72, 41, 71, 40;
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №69, 70, 65, 66;
Есет Көкіұлы көшесі №93, 95, 96, 98/2, 98/1, 99, 100, 101, 102,132, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 46, 44, 43, 39, 38, 37, 35, 34, 33, 32, 31;
Абай Құнанбаев көшесі №62, 63, 64, 60, 61, 80;
Сәкен Сейфуллин көшесі №45, 42, 86, 85, 83, 82, 88, 89, 90, 76, 74, 75, 77, 129.
№ 180 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылдық округі, Амангелді ауылы, Әбілхайыр хан көшесі №12,
Амангелді негізгі мектебі
тел:8/71337/7-15-30;
Шоқан Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ыбырай Алтынсарин көшесі №15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24,25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 3;
Әбілхайыр хан көшесі №34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 58.
№ 181 сайлау учаскесі
Сарыхобда ауылдық округі, Болгарка ауылы, Кердері Әбубәкір көшесі №16,
Болгар мектеп-бақшасы

телефон: 8/71337/7-26-65;
улица Желтоксан №1, 2, 3, 6, 7, 9, 10;
улица Наурыз №12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25;
улица Жастар №28, 29, 31;
улица Кердері Әбубәкір №35, 36, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91;
улица Жұмысшы №38, 40, 41, 43;
улица Қарымсақ Теңізбаев №44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Достық №74, 76;
улица Орталық №77, 78, 95, 135, 138;
улица Ерлік №97, 102, 103, 105, 111;
улица Тәуелсіздік №116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144;
улица Жағалау №145, 146, 147, 148, 149, 150.
Избирательный участок № 182
Сарыхобдинский сельский округ, село Сарыхобда, улица Жастар, №21Б,
Сарыкобдинская средняя школа,
телефон: 8/71337/7-11-81;
улица Орталық №1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28А, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 73, 75, 77, 96;
улица Жастар №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 38, 42;
улица Әлия Молдағұлова №2, 3Б, 4, 5, 7, 10, 11, 12,16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 39.
Избирательный участок № 183
Каракудыкский сельский округ, село Тиккайын, улица Комсомольская, №47, Тиккайынская основная школа,
телефон: 8/71337/6-87-00
улица Набережная №2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Комсомольская №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ,14а , 15, 16 , 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а , 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 59 ;
улица Советская №1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а ,10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21 ,22 ,23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а,29, 30, 31, 33, 35;
улица Колхозная №2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15;
улица Абая №3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13а, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 184
Каракудыкский ссельский округ, село Коктогай, улица Интернациональная, №48А, Коктогайская основная школа,
телефон: 8/71337/6-88-58;
улица Садовая №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 26, 28,29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38;
улица Интернациональная №2, 2б, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16,17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 48, 48а, 49;
улица Юбилейная №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 27, 52, 54,55, 58, 59, 60, 62;
Зимовка Сарытогай №1, №3.
Избирательный участок № 185
Каракудыкский ссельский округ, село Каракудык, улица Федорченко, №59А, Каракудыкская средняя школа,
телефон: 8/71337/5-35-36;

тел:8/71337/7-26-65;
Желтоқсан көшесі №1, 2, 3, 6, 7, 9, 10;
Наурыз көшесі №12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25;
Жастар көшесі №28, 29, 31;
Кердері Әбубәкір көшесі №35, 36, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91;
Жұмысшы көшесі №38, 40, 41, 43;
Қарымсақ Теңізбаев көшесі №44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
Достық көшесі №74 ,76;
Орталық көшесі №77, 78, 95, 135, 138 ;
Ерлік көшесі №97, 102, 103, 105, 111;
Тәуелсіздік көшесі №116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144;
Жағалау көшесі №145, 146, 147, 148, 149, 150.
№ 182 сайлау учаскесі
Сарықобда ауылдық округі, Сарықобда ауылы, Жастар көшесі № 21Б,
Сарықобда орта мектебі,
тел:8/71337/7-11-81;
Орталық көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28А, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 73, 75, 77, 96;
Жастар көшесі №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 38, 42;
Әлия Молдағұлова көшесі №2, 3Б, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 39.
№ 183 сайлау учаскесі
Қарақұдық ауылдық округі,Тікқайың ауылы, Комсомол көшесі №47,
Тікқайың негізгі мектебі,
тел: 8/71337/6-87-00;
Набережная көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Комсомол көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ,14а , 15, 16 , 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а , 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 59;
Советская көшесі №1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а ,10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21 ,22 ,23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 33, 35;
Колхозная көшесі №2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15;
Абай көшесі №3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13а, 14, 15, 16 .
№ 184 сайлау учаскесі
Қарақұдық ауылдық округі, Көктоғай ауылы, Интернациональный көшесі №48А, Көктоғай негізгі мектебі,
тел:8/71337/ 6-88-58;
Садовая көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38;
Интернациональный көшесі №2, 2б, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 48, 48а , 49;
Юбилейный көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 27, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 62;
Сарытоғай қыстауы №1, №3.
№ 185 сайлау учаскесі
Қарақұдық ауылдық округі, Қарақұдық ауылы, Федорченко көшесі №59А,
Қарақұдық орта мектебі,
тел:8/71337/5-35-36;

улица Геотехника №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10;
улица Федорченко №1а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15а, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41а , 43, 45, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56а,57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66,66а, 67, 67а , 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79;
улица Новая №1, 1а, 1в, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5а , 6, 7,8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а,22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30 , 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Бейбитшилик №1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17а , 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 41А, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 54, 57;
улица Степная №1в, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 35, 39а, 40, 42, 43А, 44, 45, 46, 50, 52, 56, 74;
Безымянная улица, №38; 3, 81.
Избирательный участок № 186
Акайский сельский округ, село Акай, улица В.Фоменко, №41А,
Акайская средняя школа,
телефон: 8/71337/7-11-60
улица В.Фоменко №1, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 133, 48, 50, 31А, 52.
улица Желтоқсан №163, 164, 165, 186А, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172.
улица Ә.Молдағұлова №53, 54, 55, 57А, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101.
улица Қарақыпшық Қобыланды №174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183.
улица Тама Есет Көкіұлы №102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 20, 30, 13, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 56, 135, 136, 137, 140, 141, 142, 8, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 162.
улица Бәйтерек №184, 185, 186, 187, 188, 189.
улица Достық №190, 191, 193, 194.
Избирательный участок № 187
Акайский сельский округ, село Кольтабан, улица Береке, №21,
Кольтабанская начальная школа,
телефон: 8/71337/7-11-56;
улица Береке №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45.
Избирательный участок №188
Маржанбулакский сельский округ, село Маржанбулак, улица Абай Құнанбаев, №71, Маржанбулакская средняя школа

Геотехника көшесі №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10;
Федорченко көшесі №1а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15а,17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41а , 43, 45, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56а,57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 66а, 67, 67а , 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79;
Новая көшесі №1, 1а, 1в, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5а , 6, 7,8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а,22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30 , 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Бейбітшілік көшесі №1, 1а, 1в , 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17а , 20, 21, 22 ,23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 41А, 45,47, 49, 49а, 51, 53, 55,54, 57;
Степная көшесі №1в, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 35,39а, 40, 42, 43А, 44, 45, 46, 50, 52, 56, 74;
Атаусыз көше; №38; 3, 81.
№ 186 сайлау учаскесі
Ақай ауылдық округі, Ақай ауылы, В.Фоменко көшесі № 41А,
Ақай орта мектебі
тел:8/71337/7-11-60;
В.Фоменко көшесі №1, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 133, 48, 50, 31А, 52.
Желтоқсан көшесі №163, 164, 165, 186А, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172.
Ә.Молдағұлова көшесі №53, 54, 55, 57А, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101.
Қарақыпшақ Қобыланды көшесі №174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183.
Тама Есет Көкіұлы көшесі №102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 20, 30, 13, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 56, 135, 136, 137, 140, 141, 142, 8, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 162.
Бәйтерек көшесі №184, 185, 186, 187, 188, 189.
Достық көшесі №190, 191, 193, 194.
№ 187 сайлау учаскесі
Ақай ауылдық округі, Көлтабан ауылы, Береке көшесі № 21,
Көлтабан бастауыш мектебі
тел:8/71337/7-11-56;
Береке көшесі №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45.
№ 188 сайлау учаскесі
Маржанбұлақ ауылдық округі, Маржанбұлақ ауылы, Абай Құнанбаев №71,
Маржанбұлақ орта мектебі

телефон: 8/71337/5-38-08;
Безымянная улица №7, 10, 31, 32, 37, 39, 40, 43, 46, 47, 53, 55, 58, 60, 62 ,64, 76, 79, 87, 106, 116, 117, 171, 172, 192, 193, 197, 199, 204, 206, 207 ,208, 211, 212, 218 ,233, 262, 316, 317, 341, 374, 377, 656А, 673, 678, 684, 689, 726Б, 726Г, 751, 756, 758, 759, 760, 768, 769, 770, 771, 773, 779, 780, 784Б;
улица Абай Құнанбаев №2, 2А, 4, 5А, 7, 8А, 9, 10А, 11, 13, 13/1, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18А ,19, 19У, 21, 22, 23, 25, 27А ,27а, 28, 29, 30, 31, 33 ,35, 35/1 ,36А, 37, 37А, 38, 39 ,40, 41, 41А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 99, 100, 101А, 103, 104, 105,108, 111, 112, 114, 116, 118, 124, 130, 132;
улица Ә.Жангелдин №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 15, 17 ,17А, 18, 21, 22, 22А, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45А, 49, 49А;
улица Д.Қонаев №1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7 ,8, 9, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2 ,16/2, 17;
улица Шернияз №1А , 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25;
улица Мектеп №1, 2, 5, 5А , 7;
Достық переулок №1,2;
улица Тәуелсіздік: №1, 3;
улица А.Байтұрсынов №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 14;
улица Қобланды батыр №6, 9;
улица Диханшылар №1, 3;
улица Құрылысшылар №3, 7, 9, 15, 17, 19;
улица Н.Байғанин №3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Ш.Қалдаяқов №3, 5.
Избирательный участок № 189
Маржанбулакский сельский округ, село Кайындысай, улица Ы. Алтынсарина, №2А, Кайындысайская основная школа,
телефон: 8/71337/6-89-53;
улица Акыраб №1, 2, 4, 6, 7, 71;
улица Ы.Алтынсарин №1, 1А, 2, 3Б, 3А , 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1 , 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Маржанбұлақ №2, 3, 11, 12, 13, 18А, 24, 26, 28, 30, 58, 66, 68;
улица Бейбітшілік №1, 2, 3, 3/1, 4, 4/2, 6, 6/1, 7/1, 8, 9, 9/1, 27, 31, 36;
улица М.Оспанов №43, 45, 46, 49, 52;
населенный пункт Карагандысай:
улица М.Ауезова №1, 6, 8;
улица Төле би №7, 26, 27;
улица Т.Рысқұлов №12, 15, 21, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Избирательный участок №190
Село Маржанбулак, улица Абай Құнанбаева, №69, Маржанбулакский сельский дом культуры, телефон: 8/71337/5-39-27;
Безымянный массив №798, 801А, 802, 808А, 808Д, 819, 836Б, 844В, 869А, 881, 920А, 920Б, 922, 923А, , 924, 926, 927, 928, 929, 930, 933, 931, 950, 951, 954, 956, 960, 964, 965, 967, 969, 970, 972, 973, 975,976, 977, 977В, 981, 984, 985, 986, 989, 990, 991, 995, 996, 997, 998, 999, 1058, 1083, 1085А, 1091, 1133, 1142, 1152;

тел: 8/71337/5-38-08;
Атаусыз көше №7, 10, 31, 32, 37, 39, 40, 43, 46, 47, 53, 55, 58, 60, 62 ,64, 76, 79, 87, 106, 116, 117, 171, 172, 192, 193, 197, 199, 204, 206, 207 ,208, 211, 212, 218 ,233, 262, 316, 317, 341, 374, 377, 656А, 673, 678, 684, 689, 726Б, 726Г, 751, 756, 758, 759, 760,768, 769, 770, 771, 773, 779, 780, 784Б;
Абай Құнанбаев көшесі №2, 2А, 4, 5А, 7, 8А, 9, 10А, 11, 13, 13/1, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18А, 19, 19У, 21, 22, 23, 25, 27А ,27а, 28, 29, 30, 31, 33 ,35, 35/1 ,36А, 37, 37А, 38, 39 ,40, 41, 41А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 99, 100, 101А, 103, 104, 105,108, 111, 112, 114, 116, 118, 124, 130, 132;
Ә. Жангелдин көшесі №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 15, 17 ,17А, 18, 21, 22, 22А, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45А, 49, 49А;
Д. Қонаев көшесі №1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7 ,8, 9, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2 ,16/2, 17;
Шернияз көшесі №1А , 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25;
Мектеп көшесі №1, 2, 5, 5А, 7;
Достық тұйық көшесі №1, 2;
Тәуелсіздік көшесі №1, 3;
А.Байтұрсынов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 14;
Қобланды батыр көшесі №6, 9;
Диханшылар көшесі №1, 3;
Құрылысшылар көшесі №3, 7, 9, 15, 17, 19;
Н.Байғанин көшесі №3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ш.Қалдаяқов көшесі №3, 5.
№ 189 сайлау учаскесі
Маржанбұлақ ауылдық округі, Қайыңдысай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 2А, Қайындысай негізгі мектеп,
тел: 8/71337/6-89-53;
Ақыраб көшесі №1, 2, 4, 6, 7, 71;
Ы. Алтынсарин көшесі №1, 1А, 2, 3Б, 3А , 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1 , 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28;
Маржанбұлақ көшесі № 2, 3, 11, 12, 13, 18А, 24, 26, 28, 30, 58, 66, 68;
Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 3/1, 4, 4/2, 6, 6/1, 7/1, 8, 9, 9/1, 27, 31, 36;
М. Оспанов көшесі № 43, 45, 46, 49, 52;
Қарағандысай елді мекенінде:
М. Ауезов көшесі №1, 6, 8 ;
Төле би көшесі №7, 26, 27;
Т.Рысқұлов көшесі №12, 15, 21, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
№ 190 сайлау учаскесі
Маржанбұлақ ауылы, Абай Құнанбаев № 69,
Маржанбұлақ ауылының мәдениет үйі
тел: 8/71337/5-39-27;
Атаусыз көше №798, 801А, 802, 808А, 808Д, 819, 836Б, 844В, 869А, 881, 920А, 920Б, 922, 923А, , 924, 926, 927, 928, 929, 930, 933, 931, 950, 951, 954, 956, 960, 964, 965, 967, 969, 970, 972, 973, 975,976, 977, 977В, 981, 984, 985, 986, 989, 990, 991, 995, 996, 997, 998, 999, 1058, 1083, 1085А, 1091, 1133, 1142, 1152;

улица М. Маметова №1, 2, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12;
улица Сәнкібай батыр №1, 3, 4, 12, 14, 24, 29, 30;
улица Б.Момышұлы: №1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Е, 22Д, 23, 24, 27, 28А, 31/1, 31/2, 33, 34, 35Б, 38, 39, 39А, 40/1, 40/2, 45, 46, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55/3, 56, 58, 64, 64/2, 64/4, 122;
улица Әбілхайыр хан №1/1, 1/2, 2,2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16;
18, 18А,20,22,24,25,28 , 28А,29,30,30А, 30Б, 32А, 33, 34, 35, 36, 37;
пер.Улан №1, 1А, 3, 23;
улица А.Иманов №1, 3, 9, 11, 12, 13, 15А, 17, 19А, 21, 23, 25, 25А, 27, 31, 39;
улица Ә.Молдағұлова №3, 3А;
улица Ж.Жабаев №1, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17Б, 23, 25;
улица Ш.Берсиев №2 ,4 , 6, 10, 12 , 14, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 30, 32, 38, 40;
улица Ж.Кереев №1, 5, 7, 9, 9У, 13, 15;
улица Ы.Алтынсарин №2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38;
улица Ақтөбе №2, 3, 4, 4А, 5, 6/1, 6/2, 7, 7А, 8/1, 8/2, 10В, 11, 12, 12А 13, 14А, 15;
улица Есет Батыра Көкіұлы №11.

М.Маметова көшесі №1, 2, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12;
Сәнкібай батыр көшесі № 1, 3, 4, 12, 14, 24, 29, 30;
Б.Момышұлы көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Е, 22Д, 23, 24, 27, 28А, 31/1, 31/2, 33, 34, 35Б, 38, 39, 39А, 40/1, 40/2, 45, 46, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55/3, 56, 58, 64, 64/2, 64/4, 122;
Әбілхайыр хан көшесі №1/1, 1/2, 2,2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 25, 28, 28А, 29, 30, 30А, 30Б, 32А, 33, 34, 35, 36, 37;
Ұлан тұйық көшесі №1, 1А, 3, 23;
А.Иманов көшесі №1, 3, 9, 11, 12, 13, 15А, 17, 19А, 21, 23, 25, 25А, 27, 31, 39;
Ә.Молдағұлова көшесі №3, 3А;
Ж.Жабаев көшесі №1, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17Б, 23, 25;
Ш.Берсиев көшесі №2 ,4 , 6, 10, 12 , 14, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 30, 32, 38, 40;
Ж.Кереев көшесі №1, 5, 7, 9, 9У, 13, 15;
Ы.Алтынсарин көшесі № 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38;
Ақтөбе көшесі № 2, 3, 4, 4А, 5, 6/1, 6/2, 7, 7А, 8/1, 8/2, 10В, 11, 12, 12А 13, 14А, 15;
Есет Батыр Көкіұлы көшесі №11.