О признании утратившим силу решения Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2018 года № 134 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Байганинскому району на 2018-2019 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2018 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 ноября 2018 года № 3-4-186
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2018 года № 134 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Байганинскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-156, опубликованное 20 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управление юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Байганинского районного маслихата Е. Илиясов
Секретарь Байганинского районного маслихата Б. Турлыбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 134 "Байғанин ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 3-4-186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 134 "Байғанин ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-156 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 20 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Илиясов
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турлыбаев