Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2018 года № 204. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 4 января 2019 года № 3-4-197. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского на 2019 - 2021 годы округа согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих обьемах:
1) доходы – 279 635,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 332 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 249 303,8 тысяч тенге;
2) затраты – 281 335,8 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -1 700,0 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 700,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 08.04.2019 № 221 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.05.2019 № 239 (вводится в действие с 01.01.2019); от 06.08.2019 № 249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.11.2019 № 266 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.12.2019 № 276 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 525 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 698 тенге.
3. 2019 год субвенция, передаваемая из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 129 633 тысяч тенге.
4. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;

2019-2021 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 4 қаңтарда № 3-4-197 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 279 635,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 332 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 249 303,8 мың теңге;
2) шығындар – 281 335,8 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1 700,0 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 700,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 08.04.2019 № 221 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.05.2019 № 239 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2019 № 249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2019 № 266 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2019 № 276 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес:
2019 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 525 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы - 29 698 теңге болып белгiленсiн.
3. 2019 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 129 633 мың теңге сомасында көзделді.
4. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Т. Шәудір
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 204
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2019 год

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Шәудір
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті