О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 131. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 26 марта 2018 года № 3-5-166. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5785, опубликованное от 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 688 312" заменить цифрами "3 704 247";
в том числе:
поступлениям трансфертов цифры "3 086 537" заменить цифрами "3 102 472";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 688 312" заменить цифрами "3 730 414";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "8 971" заменить цифрами "9 026,5";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "18 210" заменить цифрами "18 265,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-8 971" заменить цифрами "-35 193,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "8 971" заменить цифрами "35 193,5";
в пункте 9:
в абзаце первом:
цифры "4 520" заменить цифрами "9 020";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"5 835 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования;
5 600 тысяч тенге - на общеобразовательное обучение.".
в пункте 10:
в абзаце первом:
цифры "63 788" заменить цифрами "23 619";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"700 тысяч тенге- на капитальные расходы государственного органа;
2 414,5 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования.".
2. Приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурызда № 131 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 наурыздағы № 3-5-166 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5785 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 16 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер шығындар "3 688 312" сандары "3 704 247" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 086 537" сандары "3 102 472" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 688 312" сандары "3 730 414" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "8 971" сандары "9 026,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "18 210" сандары "18 265,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-8 971" сандары "-35 193,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "8 971" сандары "35 193,5" сандарымен ауыстырылсын;
9- тармақта:
бірінші абзацта:
"4 520" сандары "9 020" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығындарына – 5 835 мың теңге;
жалпы білім беруге- 5600 мың теңге.".
10- тармақта:
бірінші абзацта:
"63 788" сандары "23 619" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік органның күрделі шығыстарына- 700 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығындарына – 2 414,5 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Иргизского районного маслихата
Н. Садыков
Секретарь
Иргизского районного маслихата
К. Косаяков

1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Н. Садықов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

006
Дополнительное образование для детей
90 502
9
Прочие услуги в области образования
128 072
464
Отдел образования района (города областного значения)
128 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 829
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25 083
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 365
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 287
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 418
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239 824
1
Социальное обеспечение
71 295
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67 899
005
Государственная адресная социальная помощь
67 899
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 396
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 396
2
Социальная помощь
149 526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149 526
002
Программа занятости
71 805
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 635
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 690
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 894
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 502
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 003
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 003
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 631
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
372
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

006
Балаларға қосымша білім беру
90 502
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
128 072
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
128 072
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 829
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 083
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 365
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
60 287
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 418
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239 824
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
71 295
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67 899
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
67 899
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 396
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 396
2
Әлеуметтiк көмек
149 526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149 526
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
71 805
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 635
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 690
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
6 894
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 502
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 003
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 003
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 631
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
372
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

452
Отдел финансов района (города областного значения)
9 156
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9 156
Приложение 4 к решению районного маслихата от 5 марта 2018 года № 131
Приложение 5 к решению районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
Наимено-вание сельских округов
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
"Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах,сельских округах
"Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов до 2020 года"
Всего (тысяча тенге)
Кумтогай

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9 156
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9 156
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 5 наурыздағы № 131 шешіміне 4-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 шешіміне 5-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2018 жылға бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер атауы
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Барлығы (мың теңге)
Құмтоғай