О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 122 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 2 апреля 2018 года № 3-5-173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 122 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5820, опубликованное от 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "246 618" заменить цифрами "209 213,5";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "228 093" заменить цифрами "190 688,5";
в подпункте 2):
затраты цифры "246 618" заменить цифрами "209 213,5";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "9 643" заменить цифрами "4 312";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "46 450" заменить цифрами "11 612";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"2 414,5 тыс тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования".
дополнить пунктом следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
350 тысяч тенге –на капитальные расходы государственного органа.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 122 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 140 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 сәуірде № 3-5-173 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 122 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5820 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "246 618" сандары "209 213,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "228 093" сандары "190 688,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "246 618" сандары "209 213,5" сандарымен ауыстырылсын;
5- тармақта:
бірінші абзацта:
"9 643" сандары "4 312" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
бірінші абзацта:
"46 450" сандары "11 612" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстарына – 2414,5 мың теңге".
мынадай мазмұндағы тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік органның күрделі шығындарына - 350 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Иргизского районного маслихата
К. Тлеугабылов
Секретарь
Иргизского районного маслихата
К. Косаяков

1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Қ. Тілеуғабылов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов