О внесений изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2018 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-5-196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5785, 16 января 2018 года официально опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 686 621,4" заменить цифрами "3 704 147,8";
в том числе:
налоговые поступления цифры "495 786" заменить цифрами "513 686";
поступления трансфертов цифры "3 158 835,5" заменить цифрами "3 158 461,9";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 712 788,4" заменить цифрами "3 730 314,8";
в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "24 211" заменить цифрами "24 350,4";
в пункте 9:
в абзаце двенадцатом:
цифры "3 069" заменить цифрами "2 997";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "4 299" заменить цифрами "3 858".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-5-196 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5785 тіркелген, 2018 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер "3 686 621,4" сандары "3 704 147,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде :
салықтық түсімдер "495 786" сандары "513 686" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "3 158 835,5" сандары "3 158 461,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 712 788,4" сандары "3 730 314,8" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
бесінші абзацта:
"24 211" сандары "24 350,4" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
он екінші абзацта:
"3 069" сандары "2 997" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"4 299" сандары "3 858" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Иргизского районного маслихата
К. Болек
Секретарь
Иргизского районного маслихата
К. Косаяков

1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Қ. Бөлек
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов