О внесений изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2018 года № 177. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-5-197. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5819, опубликованное от 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "83 193" заменить цифрами "84 012,1";
в том числе:
налоговые поступления цифры "3 123" заменить цифрами "3 127,8";
неналоговые поступления цифры "70" заменить цифрами "884,3";
в подпункте 2):
затраты цифры "83 193" заменить цифрами "84 012,1";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-5-197 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5819 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "83 193" сандары "84 012,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер "3 123" сандары "3 127,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "70" сандары "884,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "83 193" сандары "84 012,1" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Иргизского районного маслихата
К. Болек
Секретарь
Иргизского районного маслихата
К. Косаяков

1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Қ. Бөлек
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов