О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 мая 2018 года № 242. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-6-161
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5798, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 437 712" заменить цифрами "4 492 949",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "466 302" заменить цифрами "486 909";
неналоговые поступления
цифры "59 090" заменить цифрами "36 483";
поступления от продажи основного капитала
цифры "3 500" заменить цифрами "5 500";
поступления трансфертов
цифры "3 908 820" заменить цифрами "3 964 057";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 510 626,5" заменить цифрами "4 565 863,5";
в пункте 6:
в абзаце седьмом:
цифры "7 421" заменить цифрами "7 395";
в абзаце десятом:
цифры "13 787" заменить цифрами "14 267";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "36 490" заменить цифрой "0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
55 779 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
11 978 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
в пункте 7:
в абзаце четвертом:
цифры "146 755" заменить цифрами "142 901";
в абзаце восьмом:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 242 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-6-161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5798 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 437 712" сандары "4 492 949" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"466 302" сандары "486 909" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"59 090" сандары "36 483" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"3 500" сандары "5 500" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"3 908 820" сандары "3 964 057" сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшасында:
шығындар
"4 510 626,5" сандары "4 565 863,5" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
жетінші абзацта:
"7 421" деген сандары "7 395" деген сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"13 787" деген сандары "14 267" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"36 490" деген сандары "0" деген санымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
55 779 мың теңге - жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;
11 978 мың теңге - ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
7 тармақта:
төртінші абзацта:
"146 755" деген сандары "142 901" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:

8911
006
Оказание жилищной помощи
3527
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45221
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12134
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26363
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20868
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20194
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
674
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1331507
1
Жилищное хозяйство
523700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5919
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5919
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
517781
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
141748
466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
374033
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2000
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
789243
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738743
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5579
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
730164
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50500
005
Развитие коммунального хозяйства
500
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50000
3
Благоустройство населенных пунктов
18564
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

8911
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3527
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45221
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12134
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26363
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20868
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20868
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20194
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
674
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1331507
1
Тұрғын үй шаруашылығы
523700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5919
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5919
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
517781
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
141748
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
374033
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
2000
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
789243
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738743
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5579
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
730164
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50500
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
500
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
50000
3
Елді-мекендерді көркейту
18564
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты