Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каргалинскому району
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 мая 2018 года № 246. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-6-165. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2020 года № 424
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11.03.2020 № 424 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қарғалы ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 246 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-6-165 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 424 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 424 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ :
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Каргалинского района, согласно приложению..

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.