О внесении изменений и дополнений в решение акима Каргалинского района от 1 августа 2017 года № 4 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 14 июня 2018 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 июня 2018 года № 3-6-167
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с уточнением границ избирательных участков, в целях создания максимального удобства для избирателей аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каргалинского района от 1 августа 2017 года № 4 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 5631, опубликованное 25 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каргалинской районной территориальной избирательной комиссии Н. Кужакова
Приложение
к решению акима района
от 1 августа 2017 года № 4
Приложение
к решению акима района
от 14 июня 2018 года № 4
Избирательные участки на территории Каргалинского района
Избирательный участок № 240
село Бадамша, улица Д. Кунаева № 17, районный дом культуры, тел: 22-0-05
улица Абылхаир хана: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
улица имени Жоныса Укубаева: № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11,12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78;
улица Д. Кунаева: № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 21;
улица Айтеке би: № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
улица Геологов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок имени И. Алтынсарина: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
переулок имени М. Оспанова: № 1, 2, 3;
переулок имени М. Жумабаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Тайкеткен: № 1, 3;
переулок 20 лет Независимости: № 1, 2, 4, 5;
переулок имени Т. Рыскулова: № 1, 2, 3, 5;

Қарғалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 4 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 маусымда № 3-6-167 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес және сайлау учаскелерінің шекараларын анықталуына байланысты, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 4 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5631 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 тамызда электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сыдықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрайымы Н. Қожақова
Қарғалы ауданы әкiмiнiң
2017 жылғы 1 тамыздағы № 4 шешiмiне
қосымша
Қарғалы ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы 14 маусым № 4 шешiмiне
қосымша
Қарғалы ауданы аумағындағы сайлау участкелері
№ 240 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Д. Қонаев көшесі № 17, аудандық мәдениет үйі, тел: 22-0-05
Әбілқайыр хан көшесі: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78;
Д. Қонаев көшесі: № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 21;
Әйтеке би көшесі: № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
Геологтар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
Ы. Алтынсарин атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
М. Оспанов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3;
М. Жұмабаев атындағы тұйығы: №1, 2, 3, 4, 5, 6;
Тайкеткен көшесі: № 1, 3;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұйығы: № 1, 2, 4, 5;
Т. Рысқұлов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5;

улица К. Сатпаева: № 2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18;
улица имени Ж. Аймаутова: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 21, 23, 25;
улица имени Б. Майлина: № 1, 3, 6;
улица Женис: № 3, 8, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 241
село Бадамша, улица А. Жангелдина № 7,
Бадамшинская средняя школа № 2 тел: 22-6-81
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Айтеке би: № 23, 24, 26, 27, 30, 34, 36, 38;
улица Казахстанская: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица В. Пацаева: № 1, 2, 3, 5, 11, 12, 13, 15, 21, 23;
переулок Жастар: № 2, 3;
улица имени Жоныса Укубаева: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139.
Избирательный участок № 242
село Бадамша, улица В. Пацаева № 9, Бадамшинский агротехнический колледж № 12, тел: 22-4-46
улица имени С. Сейфулина: № 1, 2, 3, 4, 6;
улица Ш. Калдаякова: № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица М. Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Айтеке би: № 40;
улица имени Талжибек Имашевой: № 1, 2, 4, 7, 9;
улица имени А. Букейханова: № 6, 7, 17;
улица имени Б. Момышулы: № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 18, 20, 32, 38, 41;
улица имени С. Муканова: № 1, 4, 6, 9, 10, 17, 19;
улица Тын: 11, 13, 17;
улица С. Торайгырова: № 1;
улица Бугенбай батыра: №1, 2, 3, 4, 5, 9, 14, 16;
улица Бекет: № 2, 4, 6.
Поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 243
село Бадамша, улица Айтеке би № 17 б, Бадамшинская средняя школа № 1, тел: 22-0-34
улица В. Пацаева: № 4, 6, 8;
улица Г. Карюка: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 64, 71, 76;
улица Есет батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
улица А. Молдагуловой: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 89, 92;
улица Енбекшилер: № 7, 8, 14, 15, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
улица Желтоксан: № 1, 2, 3, 17, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
улица А.Байтурсынова: № 5, 6, 8, 13, 15, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 69, 73;

Қ. Сәтпаев көшесі: № 2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18;
Ж. Аймаутов атындағы көшесі: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 21, 23, 25;
Б. Майлин атындағы көшесі: № 1, 3, 6;
Жеңіс көшесі: № 3, 8, 18, 19, 20.
№ 241 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Ә.Жангилдин көшесі № 7, № 2 Бадамша орта мектебі, тел: 22-6-81
Абай тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
Әйтеке би көшесі: № 23, 24, 26, 27, 30, 34, 36, 38;
Қазақстан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20,
22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
В. Пацаев көшесі: № 1, 2, 3, 5, 11, 12, 13, 15, 21, 23;
Жастар тұйығы: № 2, 3;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139.
№ 242 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, В. Пацаев көшесі № 9, № 12 Бадамша агротехникалық колледжі, тел: 22-4-46
С. Сейфуллин атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6;
Ш. Қалдаяков көшесі : № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
М. Әуезов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Әйтеке би көшесі: № 40;
Талжібек Имашева атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 7, 9;
А. Бөкейханов атындағы көшесі: № 6, 7, 17;
Б. Момышұлы көшесі: № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 18, 20, 32, 38, 41;
С. Мұқанов атындағы көшесі: № 1, 4, 6, 9, 10, 17, 19;
Тың көшесі: № 11, 13, 17;
С. Торайғыров қөшесі: № 1;
Бөгембай батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 14, 16;
Бекет көшесі: № 2, 4, 6;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 243 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі № 17 б, № 1 Бадамша орта мектебі, тел: 22-0-34.
В. Пацаев көшесі: № 4, 6, 8;
Г. Карюк көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 64, 71, 76;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
Ә. Молдағұлова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 89, 92;
Еңбекшілер көшесі: № 7, 8, 14, 15, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 99 101, 103, 107, 111, 113, 115;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 3, 17, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
А.Байтұрсынов көшесі: № 5, 6, 8, 13, 15, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 69, 73;

переулок Достык: № 1, 3, 5;
улица Жамбыла: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Избрирательный участок № 244
село Бадамша, школа искусств, улица Абылхаир хана № 27, тел: 22-5-30
улица Астаны: № 1, 8, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 69, 75, 77, 83;
улица М. Цибульчика: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Егемендик: № 1, 7;
переулок имени Ш. Кудайбердиева: № 2, 4, 6;
улица Ш. Уалиханова: № 1, 2, 3, 4, 5, 9;
улица имени Г. Мусрепова: № 3, 4;
улица Абылхаир хана: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71;
улица А. Пушкина: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 54, 55, 56, 60, 62, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
улица Горняков: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица А. Жангилдина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок А. Иманова: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 245
село Алимбет, сельский клуб, тел: 28-8-01
село Алимбет и все поселения, относящиесяк данному населенному пункту.
Избирательный участок № 246
село Ащылысай, сельский клуб, тел: 29-3-87
село Ащылысай и Преображеновка.
Избирательный участок № 247
село Акколь, основная школа, тел: 71-1-40
село Акколь.
Избирательный участок № 248
село Бозтобе, основная школа, тел: 71-0-02
село Бозтобе.
Избирательный участок № 249
село Велиховка, основная школа, тел: 26-3-86
село Велиховка.
Избирательный участок № 250
село Акжаик, основная школа, тел: 71-2-89
село Акжаик.
Избирательный участок № 251
село Петропавловка, средняя школа, тел: 99-12-36
улица Д. Конаева: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100а, 104, 106;
улица К. Муканова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 94;
улица Каргалы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Енбекшилер: № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;

Достық тұйығы: № 1, 3, 5;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
№ 244 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, өнер мектебі, Әбілқайыр хан көшесі № 27, тел: 22-5-30
Астана көшесі: № 1, 8, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 69, 75, 77, 83;
М.Цибульчик көшесі: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
Егемендік атындағы көшесі: № 1, 7;
Ш. Құдайбердіұлы атындағы тұйығы: № 2, 4, 6;
Ш. Уәлиханов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 9;
Ғ. Мүсірепов атындағы көшесі: № 3, 4;
Әбілқайыр хан көшесі: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71;
А. Пушкин көшесі: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 54, 55, 56, 60, 62, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
Горняктар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Ә. Жангилдин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
А. Иманов тұйығы: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
№ 245 сайлау учаскесі
Әлімбет ауылы, ауылдық клубы, тел: 28-8-01
Әлімбет ауылы және осы ауылға қарасты елді мекендер.
№ 246 сайлау учаскесі
Ащылысай ауылы, ауылдық клубы, тел: 29-3-87
Ащылысай және Преображеновка ауылдары.
№ 247 сайлау учаскесі
Ақкөл ауылы, негізгі мектеп, тел: 71-1-40
Ақкөл ауылы.
№ 248 сайлау учаскесі
Бозтөбе ауылы, негізгі мектеп, тел: 71-0-02
Бозтөбе ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі
Велиховка ауылы, негізгі мектеп, тел: 26-3-86
Велиховка ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі
Ақжайық ауылы, негізгі мектеп, тел: 71-2-89
Ақжайық ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі
Петропавловка ауылы, орта мектеп, тел: 99-12-36
Д. Қонаев көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100а, 104, 106;
Қ. Мұқанов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 94;
Қарғалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76;
Еңбекшілер көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;

улица Жастар: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 34;
улица И. М. Мишина: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица Есет батыр: № 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица Жамбыла: № 10, 11, 12, 13, 14;
улица Абая: № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а;
улица Ф. Майорова: № 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Достык: № 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 20, 22, 24;
улица Женис: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22.
Избирательный участок № 252
село Петропавловка, сельский клуб, тел: 99-10-12
улица Д. Конаева: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Ю. А. Гагарина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 67б, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
улица И. М. Мишина: № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Есетбатыр: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Жамбыла: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Абая: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица С. Сейфуллина: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
улица Целинная: № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Достык: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Ф. Майорова: № 1, 2.
Избирательный участок № 253
село Ш. Калдаякова, средняя школаимени В. И. Пацаева, тел: 26-1-01
улица Абилкайыр хана: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50;
улица Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Абылай хана: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
улица Н. Орынбасарова: № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица М. Казкеева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жездибай батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица О. Канахина: № 1, 2а, 4, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31;
Избирательный участок № 254
село Ш. Калдаякова, средняя школа имени В. И. Пацаева, тел: 26-1-09
улица Абилкайыр хана: № 11, 15, 17, 19, 45, 47;

Жастар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 34;
И. М. Мишин көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Есет батыр көшесі: № 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Жамбыл көшесі: № 10, 11, 12, 13, 14;
Абай көшесі: № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а;
Ф. Майоров көшесі: № 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
Достық көшесі: № 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 20, 22, 24;
Жеңіс көшесі: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22.
№ 252сайлауучаскесі
Петропавловка ауылы, ауылдық клубы, тел: 99-10-12
Д. Қонаев көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Ю. А. Гагарин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 67б, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
И. М. Мишин көшесі: № 1, 3, 5, 7,9;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Абай көшесі: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
С. Сейфуллин көшесі: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
Целинная көшесі: № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Достык: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Ф. Майорова: № 1, 2.
№ 253 сайлау учаскесі
Ш. Қалдаяқов ауылы, В. И. Пацаев атындағы орта мектебі, тел: 26-1-01
Әбілқайыр хан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50;
Абай көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Абылай хан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
Н. Орынбасаров көшесі: № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
М. Қазкеев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Жездібай батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ө. Канахин көшесі: № 1, 2а, 4, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31.
№ 254 сайлау учаскесі.
Ш. Қалдаяқов ауылы, В. И. Пацаев атындағы орта мектебі, тел: 26-1-09
Әбілқайыр хан көшесі: № 11, 15, 17, 19, 45, 47;

улица Т. Ахтанова: № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Д. Беркимбаева: № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Ш. Уалиханова: № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34;
улица К. Жубанова: № 3, 4, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 22, 28;
улица Н. Кумарова: № 4, 6;
улица Балыкшылар: № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9;
улица Гарыш: № 3, 11;
Поселение, относящееся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 255
село Жосалы, средняя школа, тел: 26-5-08
село Жосалыи село Кемпирсай.
Избирательный участок № 256
село Карабутак, основная школа, тел: 50-0-50, 50-0-40
село Карабутак.
Избирательный участок № 257
село Кос-Истек, средняя школа, тел: 24-1-83
улица Бейбитшилик: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
улица имени СабыраРахимова: № 10/1, 16, 32;
улица имени М. Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 12, 16, 17, 18, 20, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2;
улица имени Абая: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72,73, 74, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100,;
улица имени С.Вавилова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица имени А.Молдагуловой: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
улица имени Д.Шампиева: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
улица Жамбыла Жабаева: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица имени Шали Балниязова: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
улица имени М. Маметовой: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Астана: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;
улица имени А. Жубанова: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
улица имени К. Сатпаева: № 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
Избирательный участок № 258
село Кос-Истек, средняя школа, тел: 24-1-84

Т. Ахтанов көшесі: № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
Д. Беркімбаев көшесі: № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Ш. Уалиханов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34;
Қ. Жұбанов көшесі: № 3, 4, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 22, 28;
Н. Құмарова көшесі: № 4, 6;
Балықшылар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9;
Ғарыш көшесі: № 3, 11;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 255сайлауучаскесі
Жосалыауылы, орта мектеп, тел: 26-5-08
Жосалы және Кемпірсай ауылдары.
№ 256 сайлау учаскесі
Қарабұтақ ауылы, негізгі мектеп, тел: 50-0-50, 50-0-40
Қарабұтақ ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі
Қос Естек ауылы, орта мектеп, тел: 24-1-83
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
Сабыр Рақымов атындағы көшесі: № 10/1, 16, 32;
М. Әуезов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2;
Абай атындағы көшесі: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100;
С. Вавилов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Ә. Молдағұлова атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
Д. Шампиев атындағы көшесі: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17,19, 21, 23, 25, 27;
Шали Балниязов атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
М. Маметова атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Астана көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;
А. Жұбановатындағы көшесі: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26,28;
Қ. Сәтпаев атындағы көшесі: № 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
№ 258 сайлау учаскесі
Қос Естек ауылы, орта мектеп, тел: 24-1-84

улица Бирлик: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
улица имени К. Сатпаева: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13,14, 16, 18;
улица имени Д. Кунаева: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
улица Астана: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102;
Поселение, относящееся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 259
село Степное, сельский клуб, тел: 29-6-23
село Степноеи поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 260
село Кайракты, средняя школа, тел: 29-4-12
село Кайракты и поселение, относящееся к данному населенному пункту.

Бірлік көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
Қ. Сәтпаев атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Д. Қонаев атындағы көшесі: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15,17,19, 21 ,22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
Астана көшесі: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102;
Аталған елді мекенге қарасты қоныс.
№ 259 сайлау учаскесі
Степной ауылы, ауылдық клубы, тел: 29-6-23
Степной ауылы және осы ауылға қарасты елді мекендер.
№ 260 сайлау учаскесі
Қайрақты ауылы,орта мектеп, тел: 29-4-12
Қайрақты ауылы және осы ауылға қарасты елді мекен.