Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району на 2018 год
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 2 июля 2018 года № 236. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 17 июля 2018 года № 3-6-168. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қарғалы ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 236 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 шілдеде № 3-6-168 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району на 2018 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района И. Тынымгереева
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сыдыков
Утверждено основным нормативным
правовым актом
от 2 июля 2018 года № 236
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району на 2018 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных образованиях в месяц (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балауса" Каргалинского района, село Косестек
96
34930
350 тенге
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- детский сад "Акбота" Каргалинского района, село Степное
47
34930
350 тенге
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- детский сад "Айголек" государственного учреждения "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа" Каргалинского района, село Бадамша

1. Қоса берілген Қарғалы ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І. Тынымгеревке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сыдықов
2018 жылғы 2 шілдедегі № 236
негізгі нормативтік құқықтын
актісімен бекітілген
Қарғалы ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарының ата-ананың айына төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Қарғалы ауданы Қосестек ауылы "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
96
34930
350 теңге
2
Қарғалы ауданы Степной ауылы "Ақбота" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
47
34930
350 теңге
3
Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы "Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің
"Айгөлек"
бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

185
34930
350 тенге
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан" государственного учреждения "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа" Каргалинского района, село Бадамша
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан" санаторная группа Каргалинского района, село Бадамша
85
15
34930
51879
350 тенге
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- детский сад "Байтерек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа" Каргалинского района, село Петропавловка
120
34930
350 тенге
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- детский сад "Бобек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа" Каргалинского района, село Ш.Калдаякова
96
34930
350 тенге

185
34930
350 теңге
4
Қарғалы ауданың Бадамша ауылы "Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балапан"
бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қарғалы ауданың Бадамша ауылы "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы санаторлық топ
85
15
34930
51879
350 теңге
5
Қарғалы ауданы Петропавл ауылы "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Байтерек"
бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
34930
350 теңге
6
Қарғалы ауданы Ш.Қалдаяков ауылы "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
96
34930
350 теңге