О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 29 августа 2018 года № 264. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 сентября 2018 года № 3-6-171. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5798, опубликованное 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 492 949" заменить цифрами "4 516 082,5",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "486 909" заменить цифрами "525 342";
неналоговые поступления
цифры "36 483" заменить цифрами "18 677";
поступления от продажи основного капитала
цифры "5 500" заменить цифрами "6 500";
поступления трансфертов
цифры "3 964 057" заменить цифрами "3 965 563,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 565 863,5" заменить цифрами "4 588 997";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "288 747" заменить цифрами "251 823,7",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "16 471" заменить цифрами "53 394,3",
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-361 661,5" заменить цифрами "-324 738,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "361 661,5" заменить цифрами "324 738,2";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "190 934" заменить цифрами "214 747";
в абзаце восьмом:
цифры "40 743" заменить цифрами "7 710";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "151 905" заменить цифрами "151 551";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "5 600" заменить цифрами "5 000";
в абзаце семнадцатом:
цифры "17 099" заменить цифрами "14 979,5";
в абзаце двадцатом:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 264 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 3-6-171 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5798 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 492 949" сандары "4 516 082,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"486 909" сандары "525 342" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"36 483" сандары "18 677" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"5 500" сандары "6 500" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"3 964 057" сандары "3 965 563,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 565 863,5" сандары "4 588 997" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"288 747" сандары "251 823,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"16 471" сандары "53 394,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi)
"-361 661,5" сандары "-324 738,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
"361 661,5" сандары "324 738,2" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"190 934" деген сандары "214 747" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"40 743" деген сандары "7 710" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"151 905" деген сандары "151 551" деген сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"5 600" деген сандары "5 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"17 099" деген сандары "14 979,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:

123
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6642
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192457,5
451
002
Программа занятости
106961,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8911
006
Оказание жилищной помощи
3527
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33503
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13192
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26363
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20646
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19994
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
652
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1398753
07
1
Жилищное хозяйство
556755
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5919
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5919
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
550836
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
145688
466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
401046
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4102
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
821803
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
740743
458
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3000
458
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

123
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6642
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192457,5
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106961,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8911
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3527
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33503
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
13192
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26363
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20646
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19994
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
652
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1398753
07
1
Тұрғын үй шаруашылығы
556755
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5919
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5919
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
550836
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
145688
466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
401046
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
4102
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
821803
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
740743
458
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3000
458
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру