О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28 ноября 2018 года № 278. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 ноября 2018 года № 3-6-177
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5798, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 516 082,5" заменить цифрами "4 394 820,1",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "525 342" заменить цифрами "527 680";
неналоговые поступления
цифры "18 677" заменить цифрами "16 414,1";
поступления трансфертов
цифры "3 965 563,5" заменить цифрами "3 844 226";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 588 997" заменить цифрами "4 467 734,6";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "166 842" заменить цифрами "116 352";
в абзаце шестом:
цифры "18 876" заменить цифрами "14 220";
в абзаце седьмом:
цифры "7 395" заменить цифрами "7 106";
в абзаце восьмом:
цифры "6 516" заменить цифрами "5 188";
в абзаце двенадцатом:
цифры "55 779" заменить цифрами "48 511";
в абзаце тринадцатом:
цифры "11 978" заменить цифрами "10 805";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "2655 " заменить цифрами "3 357".
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "214 747" заменить цифрами "221 488";
в абзаце четвертом:
цифры "142 901" заменить цифрами "127 240";
в абзаце шестом:
цифры "21 676" заменить цифрами "19 741";
в абзаце седьмом:
цифры "191 102" заменить цифрами "160 102";
в абзаце восьмом:
цифры "7 710" заменить цифрами "8 543";
в абзаце десятом:
цифры "5 456" заменить цифрой "0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "4 986" заменить цифрами "3 236";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "154 000" заменить цифрами "148 845";
в абзаце семнадцатом:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 278 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 3-6-177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5798 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 516 082,5" сандары "4 394 820,1" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"525 342" сандары "527 680" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"18 677" сандары "16 414,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"3 965 563,5" сандары "3 844 226" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 588 997" шығындар сандары "4 467 734,6" сандарымен
ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"166 842" сандары "116 352" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"18 876" сандары "14 220" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"7 395" сандары "7 106" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"6 516" сандары "5 188" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"55 779" сандары "48 511" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"11 978" сандары "10 805" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"2655" сандары "3 357" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"214 747" сандары "221 488" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"142 901" сандары "127 240" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"21 676" сандары "19 741" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"191 102" сандары "160 102" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"7 710" сандары "8 543" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"5 456" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"4 986" сандары "3 236" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"154 000" сандары "148 845" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:

цифры "14 979,5" заменить цифрами "11 527".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата " в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

"14 979,5" сандары "11 527" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.