О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 128 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июня 2018 года № 164. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 июля 2018 года № 3-7-173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 128 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5805, опубликованное 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "123 734,0" заменить цифрами "126 112,8";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговым поступлениям – 2 378,8 тысяч тенге";
в подпункте 2):
затраты - цифры "123 734,0" заменить цифрами "126 112,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 128 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 164 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 шілдеде № 3-7-173 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 128 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5805 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "123 734,0" сандары "126 112,8" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықытырылсын:
"салықтық емес түсімдер бойынша – 2 378,8 мың теңге";
2) тармақшасында:
шығындар – "123 734,0" сандары "126 112,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Б.Толыбаев Ж.Ергалиев
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 164

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. Толыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
2018 жылғы 22 маусымдағы № 164 Қобда аудандық мәслихатының шешіміне қосымша