О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2018 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 ноября 2018 года № 3-7-181. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5797, опубликованное 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 407 949,5" заменить цифрами "4 445 897,3";
в том числе по:
налоговым поступлениям – цифры "406 640,0" заменить цифрами "411 640,0";
неналоговым поступлениям – цифры "8 867,0" заменить цифрами "9 370,8"
поступлениям трансфертов - цифры "3 982 949,5" заменить цифрами "4 015 393,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 426 104,3" заменить цифрами "4 464 052,1";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "3 776,0" заменить цифрами "3 547,0";
в абзаце пятом:
цифры "9 224,0" заменить цифрами "9 091,0";
в абзаце шестом:
цифры "6 968,0" заменить цифрами "6 958,0";
в абзаце восьмом:
цифры "3 233,0" заменить цифрами "8 977,0";
в абзаце девятом:
цифры "82 889,0" заменить цифрами "89 822,0";
в абзаце десятом:
цифры "15 355,0" заменить цифрами "58 681,0".
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "358 948,0" заменить цифрами "339 793,0".
в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "134 107,0" заменить цифрами "134 137,0".
в пункте 8:
в абзаце девятом:
цифры "18 646,5" заменить цифрами "18 441,0";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "7000,0" заменить цифрами "4 803,0";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "7 451,0" заменить цифрами "5 791,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 3-7-181 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 407 949,5" сандары "4 445 897,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "406 640,0" сандары "411 640,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "8 867,0" сандары "9 370,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "3 982 949,5" сандары "4 015 393,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 426 104,3" сандары "4 464 052,1" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
екінші абзацта:
"3 776,0" сандары "3 547,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"9 224,0" сандары "9 091,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"6 968,0" сандары "6 958,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"3 233,0" сандары "8 977,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"82 889,0" сандары "89 822,0" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"15 355,0" сандары "58 681,0" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
екінші абзацта:
"358 948,0" сандары "339 793,0" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
бесінші абзацта:
"134 107,0" сандары "134 137,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
тоғызыншы абзацта:
"18 646,5" сандары "18 441,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"7 000" сандары "4 803,0" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"7 451,0" сандары "5 791,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 26 ноября 2018 года № 183

1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж. Атамұратова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы
№ 183 шешіміне қосымша