О внесении изменений в решение Мугалжарского районого маслихата от 22 декабря 2017 года № 146 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 февраля 2018 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 13 марта 2018 года № 3-9-180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 146 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5843, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "46 126,0" заменить цифрами "55 126,0";
поступления трансфертов - цифры "44 085,0" заменить цифрами "53 085,0";
в подпункте 2) пункта 1:
затраты - цифры "46 126,0" заменить цифрами "55 126,0".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Мугалжарского
Мугалжарского районного районного маслихата
маслихата
Н.Сарсенов Н.Калиева
Приложение
к решению Мугалжарского районного маслихата

Мұғалжар аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 162 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 наурызда № 3-9-180 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №146 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5843 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кiрiстер - "46 126,0" сандары "55 126,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсiмдерi - "44 085,0" сандары "53 085,0" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
шығындар - "46 126,0" сандары "55 126,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі занңамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия мәслихатының хатшысы төрағасы
Н.Сарсенов Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының