О признании утратившим силу решения Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2018 года № 151 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мугалжарскому району на 2018-2019 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2018 года № 256. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 12 декабря 2018 года № 3-9-224
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2018 года №151 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мугалжарскому району на 2018-2019 годы" зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-177, опубликованное 7 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Т. Казбеков
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 151 "Мұғалжар ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 256 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 3-9-224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы №151 "Мұғалжар ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-9-177 тіркелген, 2018 жылғы 7 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т.Казбеков
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова