О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 5 июня 2018 года № 225. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 июня 2018 года № 3-10-199. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5783, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 120 071" заменить цифрами "5 256 758";
поступления трансфертов – цифры "1 797 749" заменить цифрами "1 934 436";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 142 032,1" заменить цифрами "5 278 115,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "26 971" заменить цифрами "27 575":
бюджетные кредиты – цифры "47 346" заменить цифрами "47 950";
в пункте 6:
в третьем абзаце:
цифры "165 545" заменить цифрами "162 105";
в пятом абзаце:
цифры "52 655" заменить цифрами "50 655";
в шестом абзаце:
цифры "32 473" заменить цифрами "29 033";
в пункте 7:
в шестом абзаце:
цифры "16 299" заменить цифрами "22 914";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 114 369 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 11 929 тысяч тенге;
в пункте 10:
в четвертом абзаце:
цифры "26 051" заменить цифрами "33 678";
в пятом абзаце:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 225 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 маусымда № 3-10-199 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018 – 2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "5 120 071" сандары "5 256 758" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "1 797 749" сандары "1 934 436" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 142 032,1" сандары "5 278 115,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу – "26 971" сандары "27 575" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "47 346" сандары "47 950" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"165 545" сандары "162 105" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"52 655" сандары "50 655" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"32 473" сандары "29 033" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
алтыншы абзацта:
"16 299" сандары "22 914" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 114 369 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 11 929 мың теңге;
10 тармақта:
төртінші абзацта:
"26 051" сандары "33 678" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Г. МУСТАФИНА
Секретарь Темирского районного маслихата Б. ИЗБАСОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 05 июня 2018 года № 225
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 175
Темирский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. МҰСТАФИНА
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 5 маусымдағы
№ 225 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1 – қосымша
2018 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер