О внесении изменения в решение акима Темирского района от 3 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Темирского района"
Решение акима Темирского района Актюбинской области от 29 ноября 2018 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-10-222
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Темирского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Темирского района от 3 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Темирскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3778, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 20 февраля 2014 года), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Темирского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Калмаганбетов
"Согласовано"
Председатель районной
территориальной избирательной комиссии
Д. Калмагамбетова
27 ноября 2018 год
Приложение
к решению акима Темирского
района от 29 ноября 2018 года № 5
Приложение
к решению акима Темирского
района от 3 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки по Темирскому району Избирательный участок № 358
Село Алтыкарасу, здание школы-сад, улица С. Аманғосов № 2, телефон 25-1-24.
Село Алтыкарасу:
улица Бакаева Каблена: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8/1, №8/2, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, 26, №27, №28, №29, №30/1, №30/2, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41;
улица Астана №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44;
улица Қарабас: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26А, №26/1, №26/2, №27, №28, №29;

Темір ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 "Темір ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-10-222 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 "Темір ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Темір аудандық әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Қалмағанбетов
"Келісілді"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Д.Қалмағамбетова
27 қараша 2018 жыл
Темір ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 5 шешіміне қосымша
Темір ауданы әкімінің
2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Темір ауданы бойынша сайлау учаскелері № 358 сайлау учаскесі
Алтықарасу ауылы, мектеп-балабақша ғимараты, С. Аманғосов көшесі № 2, телефон 25-1-24.
Алтықарасу ауылы:
Бакаева Каблена көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8/1, №8/2, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, 26, №27, №28, №29, №30/1, №30/2, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41;
Астана көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44;
Қарабас көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26А, №26/1, №26/2, №27, №28, №29;

улица С. Аманғосов: №1, №3, №4/1, №4/2, №4/3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28/1, №28/2, №28/3, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43;
улица Қарағанды: №1, №2/1, №2/2, №2/3, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
улица Қызыл керуен: №1, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №12Б, №14, №16, №20, №22;
Избирательный участок № 359
Село Енбекши, здание сельского клуба, улица Шығырлы №37б, телефон 77-0-55.
Село Енбекши:
улица Еңбекші: №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №13/1, №13/2, №15/1, №15/2;
улица Қаракемер №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13;
улица Шилітоғай №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №7/3, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18/1, №18/2, №20, №22, №24/1, №24/2;
улица Шығырлы №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №28, №30, №32.
Избирательный участок № 360
Село Сарытогай, здание основной школы, улица Мектеп №7, телефон 79-5-17.
Село Сарытогай:
улица Нұрлепес ата; №1, №2, №3, №4/1, № 4/2, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
улица Мектеп №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20;
улица Абай №1, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №4/3, №5, №6, №7, №9.
Избирательный участок № 361
Село Аксай, здание дома культуры, улица Төсбұлақ №4, телефон 8 (713-59) 25-3-55.
Село Аксай: улица Мүсіртау: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
улица Латыпов Қарағұл: №1, №2, №3, №4 №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50;
улица Жаманағаш: №1, №2, №3, №4 №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41;
улица Нұрпейс Байғанин: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43;
улица Қален Тұрдалин: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
улица Төсбұлақ: №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
улица Жасыл: №1, №2, №3, №4;
улица Мектеп: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9;
улица Рауан: №1, №2, №3, №4, №5, №6.
Избирательный участок № 362

С. Аманғосов көшесі: №1, №3, №4/1, №4/2, №4/3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28/1, №28/2, №28/3, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43;
Қарағанды көщесі: №1, №2/1, №2/2, №2/3, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
Қызыл керуен көшесі: №1, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №12Б, №14, №16, №20, №22.
№ 359 сайлау учаскесі
Еңбекші ауылы, ауылдық клуб ғимараты, Шығырлы көшесі №37б, телефон 77-0-55.
Еңбекші ауылы:
Еңбекші көшесі: №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №13/1, №13/2, №15/1, №15/2;
Қаракемер көшесі: №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13;
Шилітоғай көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №7/3, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18/1, №18/2, №20, №22, №24/1, №24/2;
Шығырлы көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №28, №30, №32.
№ 360 сайлау учаскесі
Сартоғай ауылы, негізгі мектеп ғимараты, Мектеп көшесі №7, телефон 79-5-17.
Сартоғай ауылы:
Нұрлепес ата көшесі: №1, №2, №3, №4/1, № 4/2, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
Мектеп көшесі: №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20;
Абай көшесі: №1, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №4/3, №5, №6, №7, №9.
№ 361 сайлау учаскесі
Ақсай ауылы, ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты, Төсбұлақ көшесі №4, телефон 8 (713-59) 25-3-55.
Ақсай ауылы: Мүсіртау көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
Латыпов Қарағұл көшесі: №1, №2, №3, №4 №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50;
Жаманағаш көшесі: №1, №2, №3, №4 №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41;
Нұрпейс Байғанин көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43;
Қален Тұрдалин көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
Төсбұлақ көшесі: №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
Жасыл көшесі: №1, №2, №3, №4;
Мектеп көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9;
Рауан көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6;
№ 362 сайлау учаскесі

Село Бабатай, здание средней школы, улица Кызыл Тұрдалыұлы №1, телефон 79-5-59.
Село Бабатай :
улица Жиенәлі Хазірет: №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №13, №12/3, №14, №15, №16, №17, №19, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30;
улица Қызыл Тұрдалыұлы: №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
улица Жансен Кереев: №1/1, №1/2, №2/1, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9.
Избирательный участок № 363
Село Кумкудук, здание сельского клуба, улица Мектеп №6, телефон 79-5-77.
Село Кумкудук:
улица Ойыл: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17;
улица Батыс: №1, №2, №3, №4, №6/1, №6/2, №7, №9;
улица Мектеп: №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14/1, №14/2, №15, №16/1, №16/2, №18;
улица Достық: №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
улица Жастар: №1, №3,№4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14/1, №14/2, №15, №16;
улица Бабатай: №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, 9, №10;
улица Жігер: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
улица Астана: №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №10/2, №12, №13, №14, №16, №19, №21, №22; №24, №25, №26;
улица Орман: №1, №2, №3, №4, №5;
Село Щибулак, в границах села Щибулак.
Избирательный участок № 364
Поселок Шубаркудык, здание районной поликлиники, микрорайон Кызылжар №51б, телефон: 22-0-56.
Поселок Шубаркудык:
улица Астана: №1, №1а, №1б, №1в, №1д, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4а, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №41, №118, №125, №139, №159, №160, №160а;
микрорайон Кызылжар: №1а, №1б, №1в, №1д, №2, №2а, №2б, №2в, №2г, №2д, №2е, №2к, №3а, №3е, №4, №4а, №5, №6, №6б, №7, №7а, №8, №8а, №9, №10, №10а, №11, №11а, №12, №12а, №13, №13б, №14, №14а, №16, №16а, №17, №18, №19, №23, №24, №25, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №39, №40, №42, №43, №45, №46, №47, №49, №49, №49а, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №62а, №63, №64, №65, №66, №66а, №67, №67а, №68, №69, №70, №72, №73, №74, №74а, №75, №76, №79, №80, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №100, №101, №102, №104, №105, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №114, №115, №116, №117, №118, №118а, №120, №121, №121а, №122, №123, №125, №126, №127, №129, №130, №131, №132, №133, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №145а, №146, №149, №151, №152, №152а, №154, №409;
микрорайон Кызылжар 2: №1, №2, №2а, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №13, №14, №15, №15а, №17, №18, №19, №20, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №45, №46, №47, №48, №48а, №48в, №49, №49а, №50, №50а, №51а, №52, №52а, №53, №53а, №54, №54а, №55, №55а, №56а, №57, №57а, №58, №58а, №59, №59а, №60а, №61а, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №72, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №82, №83, №84, №86, №87, №89, №90, №92, №93, №95, №96, №97, №98;

Бабатай ауылы, орта мектеп ғимараты, Кызыл Тұрдалыұлы №1, телефон 79-5-59.
Бабатай ауылы:
Жиенәлі Хазірет көшесі: №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №13, №12/3, №14, №15, №16, №17, №19, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30;
Қызыл Тұрдалыұлы көшесі: №3, №4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
Жансен Кереев көшесі: №1/1, №1/2, №2/1, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9.
№ 363 сайлау учаскесі
Құмқұдық ауылы, ауылдық клуб ғимараты, Мектеп көшесі №6, телефон 79-5-77
Құмқұдық ауылы:
Ойыл көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17;
Батыс көшесі №1, №2, №3, №4, №6/1, №6/2, №7, №9;
Мектеп көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, 13, №14/1, №14/2, №15, №16/1, №16/2, №18;
Достық көшесі №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Жастар көшесі №1, №3,№4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14/1, №14/2, №15, №16;
Бабатай көшесі №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, 9, №10;
Жігер көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Астана көшесі №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №10/2, №12, №13, №14, №16, №19, №21, №22; №24, №25, №26;
Орман көшесі №1, №2, №3, №4, №5;
Шибұлақ ауылы, Шибұлақ ауылының шекарасы.
№ 364 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, аудандық емхана ғимараты, Қызылжар мөлтек ауданы 51Б, телефон: 22-0-56.
Шұбарқұдық кенті:
Астана көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1д, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4а, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №41, №118, №125, №139, №159, №160, №160а;
Кызылжар мөлтек ауданы: №1а, №1б, №1в, №1д, №2, №2а, №2б, №2в, №2г, №2д, №2е, №2к, №3а, №3е, №4, №4а, №5, №6, №6б, №7, №7а, №8, №8а, №9, №10, №10а, №11, №11а, №12, №12а, №13, №13б, №14, №14а, №16, №16а, №17, №18, №19, №23, №24, №25, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №39, №40, №42, №43, №45, №46, №47, №49, №49, №49а, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №62а, №63, №64, №65, №66, №66а, №67, №67а, №68, №69, №70, №72, №73, №74, №74а, №75, №76, №79, №80, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №100, №101, №102, №104, №105, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №114, №115, №116, №117, №118, №118а, №120, №121, №121а, №122, №123, №125, №126, №127, №129, №130, №131, №132, №133, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №145а, №146, №149, №151, №152, №152а, №154, №409;
Кызылжар 2 мөлтек ауданы: №1, №2, №2а, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №13, №14, №15, №15а, №17, №18, №19, №20, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №45, №46, №47, №48, №48а, №48в, №49, №49а, №50, №50а, №51а, №52, №52а, №53, №53а, №54, №54а, №55, №55а, №56а, №57, №57а, №58, №58а, №59, №59а, №60а, №61а, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №72, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №82, №83, №84, №86, №87, №89, №90, №92, №93, №95, №96, №97, №98;

микрорайон Кызылжар 3: №26, №36, №44, №46, №47, №48, №52, №54, №54а, №57, №60, №67, №76, №79, №81, №82, №83, №85, №86, №91, №94, №102, №104, №105, №107, №108, №111, №114, №115, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №145, №150, №162, №163, №165, №167, №169, №173, №175, №175а, №176, №177, №180, №182, №183, №184, №186, №187, №188, №190, №191, №192, №194, №234, №238, №247,№248, №252, №253, №257, №258, №262, №265, №271, №273, №275, №276, №277, №277а, №278, №279, №280, №281, №290, №334, №340, №347, №348, №351, №352, №353, №355, №356, №357, №362, №363, №365, №367, №372, №374, №377, №380, №381, №383, №384, №386, №425, №426, №429, №439, №442, №444, №447, №449, №450, №451, №453, №462, №464, №467, №469, №469б, №471, №472, №475, №629, №633, №635, №636, №645, №648, №649, №652, №652б, №653.
Избирательный участок № 365
Село Копа, здание средней школы, улица Мектеп №1, телефон 2-86-62.
село Копа :
улица Ақбұлақ: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, № 17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36;
улица имени Ықсан Ниетов: №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10/1, №10/2, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13, №14/1, №14/2, №15, №16/1, №16/2, №17, №18/1, №18/2, №19/1, №19/2, №20, №21/1, №21/2, №22/1, №22/2, №23, №24, №26, №27/1, №27/2, №28/1, №28/2, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
улица Орталық: №1, №2, №3, №3А, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №9, №10, №11/1, №11/2, №12, №13/1, №13/2, №13/3, №14/2, №15/1, №15/2, №16, №17/1, №17/2, №18, №19, №20, №21, №22, №23/1, №23/2, №24А;
улица имени Талшын Ержанова: №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8, №9/1, №9/2, №10/1, №10/2, №10/3, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13, №14, №18, №36Б;
улица Мектеп: №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №3А, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №12, №13, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №26;
улица Саябақ: №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8/1, №8/2, №8/3, №8/4, №9/1, №9/2, №9/3, №9/4, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20/1, №20/2, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42/1, №42/2, №42/4, №42/5, №42/7, №42/8, №42/10, №42/12, №42/13, №42/14, №42/16, №42/17, №42/19, №46, №47.
Избирательный участок № 366
Село Калмаккырган, здание основной школы Кенесту, улица Сара Бекниязова №38, телефон 28-8-09.
Село Калмаккырган:
улица Теміржолшы: №2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9/1, №9/2, №10/1, №11/1, №11/2, №12, №13, №14, №15, №16, №17;

Кызылжар 3 мөлтек ауданы: №26, №36, №44, №46, №47, №48, №52, №54, №54а, №57, №60, №67, №76, №79, №81, №82, №83, №85, №86, №91, №94, №102, №104, №105, №107, №108, №111, №114, №115, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №145, №150, №162, №163, №165, №167, №169, №173, №175, №175а, №176, №177, №180, №182, №183, №184, №186, №187, №188, №190, №191, №192, №194, №234, №238, №247,№248, №252, №253, №257, №258, №262, №265, №271, №273, №275, №276, №277, №277а, №278, №279, №280, №281, №290, №334, №340, №347, №348, №351, №352, №353, №355, №356, №357, №362, №363, №365, №367, №372, №374, №377, №380, №381, №383, №384, №386, №425, №426, №429, №439, №442, №444, №447, №449, №450, №451, №453, №462, №464, №467, №469, №469б, №471, №472, №475, №629, №633, №635, №636, №645, №648, №649, №652, №652б, №653.
№ 365 сайлау учаскесі
Қопа ауылы, орта мектеп ғимараты, Мектеп көшесі №1, телефон 2-86-62.
Қопа ауылы:
Ақбұлақ көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, № 17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36;
Ықсан Ниетов атындағы көшесі: №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10/1, №10/2, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13, №14/1, №14/2, №15, №16/1, №16/2, №17, №18/1, №18/2, №19/1, №19/2, №20, №21/1, №21/2, №22/1, №22/2, №23, №24, №26, №27/1, №27/2, №28/1, №28/2, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
Орталық көшесі: №1, №2, №3, №3А, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №9, №10, №11/1, №11/2, №12, №13/1, №13/2, №13/3, №14/2, №15/1, №15/2, №16, №17/1, №17/2, №18, №19, №20, №21, №22, №23/1, №23/2, №24А;
Талшын Ержанова атындағы көшесі: №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8, №9/1, №9/2, №10/1, №10/2, №10/3, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13, №14, №18, №36Б;
Мектеп көшесі: №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №3А, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №12, №13, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №26;
Саябақ көшесі: №1, №2, №3, №4, №5/1, №5/2, №6, №7, №8/1, №8/2, №8/3, №8/4, №9/1, №9/2, №9/3, №9/4, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20/1, №20/2, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42/1, №42/2, №42/4, №42/5, №42/7, №42/8, №42/10, №42/12, №42/13, №42/14, №42/16, №42/17, №42/19, №46, №47.
№ 366 сайлау учаскесі
Қалмаққырған ауылы, Кеңесту негізгі мектебінің ғимараты, Сара Бекниязова көшесі, №38, телефон 28-8-09;
Қалмаққырған ауылы:
Теміржолшы көшесі: №2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9/1, №9/2, №10/1, №11/1, №11/2, №12, №13, №14, №15, №16, №17;

улица Сара Бекниязова: №1, №2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №40, №41;
улица Завод: №1/1, №1/2, №5.
Избирательный участок № 367
Поселок Шубаркудык, здание Шубаркудыкской детской музыкальной школы, улица Нурпеис Байганин №45, тел: 2-30-95.
Поселок Шубаркудык:
улица Локомотивная: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №3б, №5, №5а, №6, №7, №7а, №8, №9, №9а, №10, №10а, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19а, №20, №21, №22, №22а, №23, №25, №26, №28, №30, №30а, №270;
улица Шыганак Берсеев: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18а, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26а, №27, №27а, №28, №28а, №29, №30, №30в, №31, №32, №32а, №32б, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №44а;
улица Наурыз: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2а, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8а, №9, №10, №10а, №11, №12, №13, №13а, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19а, №19б, №19в, №19г, №19д, №20, №21, №21а, №22, №23, №25, №27, №27а, №28, №29, №29а, №31, №33, №34, №35, №35а, №35б, №43;
улица Курылыс: №1, №1а, №1в, №2, №2б, №3, №3а, №3б, №4, №5, №5а, №6, №7, №7б, №8, №8а, №9, №10, №11, №12, №12а, №13, №14, №14а, №15, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №17а, №17в, №18, №19, №19а, №20, №20а, №21, №22, №22а, №23, №23а, №24, №25, №26, №27, №29, №29а, №29б, №30, №30б, №31, №32, №32а, №33, №33а, №34, №35, №35б, №36, №36а, №37, №37а, №45, №46, №47, №49, №49б, №55, №57, №58, №59, №61, №62, №63б, №64, №64а, №65, №68, №71, №76, №77, №79, №82;
улица Темирская: №1, №1а, №2, №2а, №3, №4, №5, №5а, №5б, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11б, №12, №13, №14, №15, №16а, №17, №18, №20, №21, №21а, №22, №22а, №23, №24, №25, №25а, №26, №26а, №26в, №27, №27а, №28, №29, №29в, №30, №33, №35, №37, №39, №39а, №41, №43, №43а, №44, №45, №45а, №46, №47, №63, №74;
улица Каратау би: №1, №2, №2а, №3, №4, №5, №6, №6а, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №17б, №17в, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №26, №28, №30, №42, №54, №83;
улица Уилская: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №2в, №2д, №2е, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №4б, №4в, №5, №5а, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №9, №9а, №9б, №9д, №10, №10а, №11, №11а, №11б, №11в, №12, №12а, №13, №14, №14а, №15, №16, №16б, №17, №17а, №17б, №18, №19, №19а, №19б, №20, №20а, №21, №22, №22б, №23, №23б, №24, №34, №37, №42, №43, №45, №49, №50, №50б, №51;
улица Геолог: №1, №1а, №2, №3, №4, №4а, №5, №6, №7, №8, №9, №9а, №10, №11, №11а, №11б, №12б, №13, №14, №14а, №15, №15а, №15б, №15д, №16, №16а, №16б, №16в, №16д, №17, №17а, №18, №18б, №19, №19а, №20, №20а, №21, №21а, №22, №23, №23а, №24, №24а, №25, №26, №26а, №27, №27б, №28, №29, №31, №32, №32а, №33, №33а, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39а, №40, №42, №45, №50, №52а, №60, №78б;
село Кенжалы, в границах села Кенжалы.
Избирательный участок № 368

Сара Бекниязова атындағы көшесі: №1, №2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №40, №41;
Завод көшесі: №1/1, №1/2, №5.
№ 367 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, Шұбарқұдық балалар музыка мектебінің ғимараты, Нурпеис Байганин көшесі №45, тел: 2-30-95.
Шұбарқұдық кенті: Локомотивная көшесі №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №3б, №5, №5а, №6, №7, №7а, №8, №9, №9а, №10, №10а, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19а, №20, №21, №22, №22а, №23, №25, №26, №28, №30, №30а, №270;
Шыганак Берсеев көшесі: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18а, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26а, №27, №27а, №28, №28а, №29, №30, №30в, №31, №32, №32а, №32б, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №44а;
Наурыз көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2а, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8а, №9, №10, №10а, №11, №12, №13, №13а, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19а, №19б, №19в, №19г, №19д, №20, №21, №21а, №22, №23, №25, №27, №27а, №28, №29, №29а, №31, №33, №34, №35, №35а, №35б, №43;
Курылыс көшесі: №1, №1а, №1в, №2, №2б, №3, №3а, №3б, №4, №5, №5а, №6, №7, №7б, №8, №8а, №9, №10, №11, №12, №12а, №13, №14, №14а, №15, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №17а, №17в, №18, №19, №19а, №20, №20а, №21, №22, №22а, №23, №23а, №24, №25, №26, №27, №29, №29а, №29б, №30, №30б, №31, №32, №32а, №33, №33а, №34, №35, №35б, №36, №36а, №37, №37а, №45, №46, №47, №49, №49б, №55, №57, №58, №59, №61, №62, №63б, №64, №64а, №65, №68, №71, №76, №77, №79, №82;
Темирская көшесі: №1, №1а, №2, №2а, №3, №4, №5, №5а, №5б, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11б, №12, №13, №14, №15, №16а, №17, №18, №20, №21, №21а, №22, №22а, №23, №24, №25, №25а, №26, №26а, №26в, №27, №27а, №28, №29, №29в, №30, №33, №35, №37, №39, №39а, №41, №43, №43а, №44, №45, №45а, №46, №47, №63, №74;
Каратау би көшесі: №1, №2, №2а, №3, №4, №5, №6, №6а, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №17б, №17в, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №26, №28, №30, №42, №54, №83;
Уилская көшесі: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №2в, №2д, №2е, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №4б, №4в, №5, №5а, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №9, №9а, №9б, №9д, №10, №10а, №11, №11а, №11б, №11в, №12, №12а, №13, №14, №14а, №15, №16, №16б, №17, №17а, №17б, №18, №19, №19а, №19б, №20, №20а, №21, №22, №22б, №23, №23б, №24, №34, №37, №42, №43, №45, №49, №50, №50б, №51;
Геолог көшесі: №1, №1а, №2, №3, №4, №4а, №5, №6, №7, №8, №9, №9а, №10, №11, №11а, №11б, №12б, №13, №14, №14а, №15, №15а, №15б, №15д, №16, №16а, №16б, №16в, №16д, №17, №17а, №18, №18б, №19, №19а, №20, №20а, №21, №21а, №22, №23, №23а, №24, №24а, №25, №26, №26а, №27, №27б, №28, №29, №31, №32, №32а, №33, №33а, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39а, №40, №42, №45, №50, №52а, №60, №78б;
Кенжалы ауылы, Кенжалы ауылының шекарасында.
№ 368 сайлау учаскесі

улица Тәуелсіздік: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31.
Избирательный участок № 372
Село Кумсай, здание Кумсайской основной школы, улица Жауымбаев Обай №25, телефон:79-7-66.
Село Кумсай:
улица Жауымбаев Обай: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29;
улица Құмсай: №1, №2,№3, №4,№5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46.
Избирательный участок № 373
Село Копа, здание основной школы имени М.Ауезова, улица Жайлыбаев Қуан №5, телефон: 79-7-67.
Село Копа:
улица Дәрібаев Жексенбай: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19;
улица Жайлыбаев Куан: №1, №2,№3, №4,№5, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13,№14, №15, №16, №17;
улица Жалғасбаев Орыналы: №1, №2,№3, №4,№5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13.
Избирательный участок № 374
Село Таскопа, здание сельского клуба, улица Мектеп №20, телефон 8 (713-47) 29-0-20.
Село Таскопа:
улица Ашы-ойыл: №1, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31а, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40а, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47а, №48, №49, №50, №50а, №51, №51а, №52, №52а, №53, №54, №55, №56, №57;
улица Астана: №1, №1а, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №20, №21, №21а, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40а, №41, №42, №43, №44;
улица Мектеп: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6а, №7, №9, №10, №10а, №11, №11а, №12, №13, №14, №15, №16, №16а, №17, №18, №19, №23, №25, №26, №27, №28, №29, №30.
Избирательный участок № 375
Город Темир, здание средней школы имени С.Байешева, улица Ыбырай Алтынсарин №38, телефон 28-0-80.
Город Темир:
улица Санкибай батыр: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №21, №21а, №23, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №37, №38;
улица Сайын Балмуханов: №1, №2, №3, №4, №5, №7, № 7А, №8, №9, №10, №11, №11/1, №12, №13, №15, №17, №18, №19, №20, №23, №29;
улица Омирбай Нагауов: №1, №2, №3/1, №3/2, №4, №6, №7, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24;
улица Абая: №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №8а, №8б, №8/1, №8/2, №8/3, №10/1, №10/2, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19б, №20, №22, №23, №25/2;

Тәуелсіздік көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31.
№ 372 сайлау учаскесі
Құмсай ауылы, Құмсай негізгі орта мектебінің ғимараты, Жауымбаев Обай көшесі №25, телефон:79-7-66.
Құмсай ауылы:
Жауымбаев Обай көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29;
Құмсай көшесі: №1, №2,№3, №4,№5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46.
№ 373 сайлау учаскесі
Қопа ауылы, М.Әуезов негізгі орта мектебінің ғимараты, Жайлыбаев Қуан көшесі №5, телефон: 79-7-67;
Қопа ауылы:
Дәрібаев Жексенбай көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19;
Жайлыбаев Куан көшесі №1, №2,№3, №4,№5, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13,№14, №15, №16, №17.
Жалғасбаев Орыналы көшесі: №1, №2,№3, №4,№5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13.
№ 374 сайлау учаскесі
Тасқопа ауылы, ауылдық клуб ғимараты, Мектеп көшесі №20, телефон 8 (713-47) 29-0-20.
Тасқопа ауылы:
Ашы-ойыл көшесі: №1, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31а, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40а, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47а, №48, №49, №50, №50а, №51, №51а, №52, №52а, №53, №54, №55, №56, №57;
Астана көшесі: №1, №1а, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №20, №21, №21а, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40а, №41, №42, №43, №44;
Мектеп көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6а, №7, №9, №10, №10а, №11, №11а, №12, №13, №14, №15, №16, №16а, №17, №18, №19, №23, №25, №26, №27, №28, №29, №30.
№ 375 сайлау учаскесі
Темір қаласы, С.Бәйішев атындағы орта мектеп ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі №38, телефон 28-0-80;
Темір қаласы:
Санкибай батыр көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №21, №21а, №23, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №37, №38.
Сайын Балмуханов көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №7, № 7А, №8, №9, №10, №11, №11/1, №12, №13, №15, №17, №18, №19, №20, №23, №29;
Омирбай Нагауов көшесі: №1, №2, №3/1, №3/2, №4, №6, №7, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24;
Абая көшесі: №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №8а, №8б, №8/1, №8/2, №8/3, №10/1, №10/2, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19б, №20, №22, №23, №25/2;

улица Ыбырай Алтынсарин: №1, №2а, №2/1, №2/2, №3, №5/1, №5/2, №7, №11, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №29, №31, №33, №33/1, №33/2, №35/1, №35/2, №35/3, №35/4, №36/1, №37/1, №37/2;
улица Абилкайыр хана: №1, №3, №4, №5, №6, №7, №7/1, №7/2, №7/3, №7/4, №8, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20/1, №20/2, №21, №21/1, №21/2, №22, №24, №25/1, №25/2, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №35, №37, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57;
улица Каныш Сатпаев: №4, №5, №6/1, №6/2, №6/3, №7, №8, №10, №10а, №11/2, №12, №13, №13б, №14, №15, №15А, №15Б, №16, №18, №19, №20/1, №20/2, №22/1, №22/2, №23, №25/1, №25/2, №26;
улица Кожабай Жазыков: №2, №4, №5, №7, №8, №9, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №21, №22, №23, №24, №24а, №28, №30.
Избирательный участок № 376
Город Темир, здание городского клуба, улица Сактаган Байшев № 6, телефон 79-3-78.
Город Темир:
улица Сактаган Байшев: №2, №3/1, №5, №7/1, №7/2, №8/1, №10, №11, №13, №15, №15а, №17, №8/2, №19, №21, №25;
улица Динмухамед Конаев: №1, №1а, №2, №3, №3а, №4, №6, №6в, №6 б, №7, №9, №9а, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №22, №23, №25, №26, №27, №29, №31, №36, №37, №39, №41, №42, №47б, №62;
улица Агайынды Жубановтар: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7а, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №21, №23, №24, №24а, №27, №28, №31, №32, №33, №34, №37, №40, №43, №44, №53, №55, №61/2;
улица Абу Такенов: №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №11, №12, №12Б, №13, №14, №15, №16, №16А, №18, №21, №20, №22, №23, №24, №25, №26, №27/1, №27/2, №29, №30, №31, №34, №35, №37, №41, №45, №49, №53, №55, №59, №61;
улица Шокан Уалиханов: №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №10, №16, №17, №17Б, №18, №20, №21, №22, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №30а, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №54, №56;
улица Бауыржан Момышулы: №1, №2, №4, №5, №6, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №22, №24, №25, №26, №27, №30, №31/1, №31/2, №34, №40, №46, №48, №52;
улица Ахмет Халфе: №1, №7, №8, №11, №12, №13, №15, №33, №56, №58;
улица Нурпейс Байганин: № 2, №4, №7, №9, №10, №11, №13, №15, №16, №18, №18А, №19, №20, №20а, №21, №21Б, №22, №23, №26;
улица Богенбай Батыр: №1, №2, №9, №9/1, №11 а, №13/2, №13/1;
улица Толганай: №1, №2, №3, №4, №6, №7, №8, №10, №12, № 16, №17, №18, №23, №24, №26, №27;
улица Маншук Маметова: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №10, №11, №13а, №14, №17, №19, №20, №23, №27, №29/1, №29/2, №35;
улица Алия Молдагулова: №2, №3, №4, №7, №8, №8 б, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №26, №28, №30, № 31, №32, №32/2, №34/1, №34/2, №35, №37/1, №37/2, №40, №41, №43/2, №44, №47.
Избирательный участок № 377

Ыбырай Алтынсарин көшесі: №1, №2а, №2/1, №2/2, №3, №5/1, №5/2, №7, №11, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №29, №31, №33, №33/1, №33/2, №35/1, №35/2, №35/3, №35/4, №36/1, №37/1, №37/2;
Абилкайыр хана көшесі: №1, №3, №4, №5, №6, №7, №7/1, №7/2, №7/3, №7/4, №8, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20/1, №20/2, №21, №21/1, №21/2, №22, №24, №25/1, №25/2, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №35, №37, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57;
Каныш Сатпаев көшесі: №4, №5, №6/1, №6/2, №6/3, №7, №8, №10, №10а, №11/2, №12, №13, №13б, №14, №15, №15А, №15Б, №16, №18, №19, №20/1, №20/2, №22/1, №22/2, №23, №25/1, №25/2, №26;
Кожабай Жазыков көшесі: №2, №4, №5, №7, №8, №9, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №21, №22, №23, №24, №24а, №28, №30.
№ 376 сайлау учаскесі
Темір қаласы, қалалық клуб ғимараты, Сактаган Байшев көшесі №6, телефон 79-3-78.
Темір қаласы:
Сактаган Байшев көшесі: №2, №3/1, №5, №7/1, №7/2, №8/1, №10, №11, №13, №15, №15а, №17, №8/2, №19, №21, №25;
Динмухамед Конаев көшесі: №1, №1а, №2, №3, №3а, №4, №6, №6в, №6 б, №7, №9, №9а, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №22, №23, №25, №26, №27, №29, №31, №36, №37, №39, №41, №42, №47б, №62;
Агайынды Жубановтар көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7а, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №21, №23, №24, №24а, №27, №28, №31, №32, №33, №34, №37, №40, №43, №44, №53, №55, №61/2;
Абу Такенов көшесі: №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №11, №12, №12Б, №13, №14, №15, №16, №16А, №18,№21, №20, №22, №23, №24, №25, №26, №27/1, №27/2, №29, №30, №31, №34, №35, №37, №41, №45, №49, №53, №55, №59, №61;
Шокан Уалиханов көшесі: №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №10, №16, №17, №17Б, №18, №20, №21, №22, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №30а, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №54, №56;
Бауыржан Момышулы көшесі: №1, №2, №4, №5, №6, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №22, №24, №25, №26, №27, №30, №31/1, №31/2, №34, №40, №46, №48, №52;
Ахмет Халфе көшесі: №1, №7, №8, №11, №12, №13, №15, №33, №56, №58;
Нурпейс Байганин көшесі: № 2, №4, №7, №9, №10, №11, №13, №15, №16, №18, №18А, №19, №20, №20 а, №21, №21Б, №22, №23, №26.
Богенбай Батыр көшесі: №1, №2, №9, №9/1, №11 а, №13/2, №13/1.
Толганай көшесі: №1, №2, №3, №4, №6, №7, №8, №10, №12, № 16, №17, №18, №23, №24, №26, №27.
Маншук Маметова көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №10, №11, №13а, №14, №17, №19, №20, №23, №27, №29/1, №29/2, №35;
Алия Молдагулова көшесі: №2, №3, №4, №7, №8, №8 б, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №26, №28, №30, № 31, №32, №32/2, №34/1, №34/2, №35, №37/1, №37/2, №40, №41, №43/2, №44, №47.
№ 377 сайлау учаскесі

Село Жамбыл, здание основной школы, улица Бірлік №10, телефон 79-1-55.
Село Жамбыл:
улица Бейбітшілік: № 1, №2, №3,№4, №5а, №6, №7, №8, №10/1, №10/2, №11, №13, №14, №17, №22;
улица Бірлік: №1, №2, №3, №3/2, №5, №5а/1, №6, №8, №9, №10, №14, №16, №17, №29/1, №30;
улица Тәуелсіздік: №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №4а, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №9, №9, №11а, №12/1, №12/2, №12, №14, №15, № 16, №17, №18/1, №18/2, №18а, №19/1, №23/1, №23/2, №23/3.
Избирательный участок № 378
Поселок Шубаркудык, здание районного дома школьников, улица Жансен Кереев №17Б, телефон 23-7-75.
Поселок Шубаркудык:
улица Терискей: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5б, №5в, №6, №6а, №7, №8, №8а, №9, №9а, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №12, №12а, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №15, №16, №16б, №17, №18, №19, №19а, №20, №21, №22, №22а, №23, №24, №24а, №25, №25а, №26, №27, №28, №28а, №29, №30, №32, №33, №34, №34а, №35, №35а, №36, №36а, №37, №37а, №38, №39, №39а, №40, №41, №42, №42а, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №49б, №50, №51, №52, №53, №53а, №54, №55, №56, №56а, №57, №58, №58б, №59, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №71, №72, №72а, №72б, №73, №74, №75, №76, №77, №121, №179, №421, №422;
улица Нефтебаза: №1, №2, №3, №4;
переулок Аккудык: №1, №2, №2/1, №3, №3а, №4, №5/1, №6, №8, №8/1, №8/2, №8/3, №9, №9/1, №9/2, №9/3, №10, №10/1, №10/2, №10/3, №12, №13/2, №14, №15, №16, №16/2, №18, №19, №19/1, №19/2, №20, №21, №27, №37, №38, №52, №52б;
улица Аккудык: №1, 1а, №2, №2а, №2б, №2в,№2г, №2д, №2е, №2л, №3, №3а, №3б, 3в, 3д, №4, №4а, №4б, 4в, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7в, №8, №8а, 8б, №9, №9а, №9б, №9в, №10, №10а, 10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №12г, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №14б, №15, №15а, №15б, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №17а, №18, №18а, №19,№19а, №20, №20а, №21, №21а, №21б, №22, №22а, №23, №23б, №25, №25а, №26, №27а, №28, №29, №30, №31, №33, №33а, №34, №36, №36а, №36б, №37, №37б, №39, №39а, №39б, №40, №40а, №40б, №41, №42, №43, №44, №46, №47, №48, №49а, №50, №52, №52б, №53, №53а, №54, №56, №178.
Избирательный участок № 379
Поселок Шубаркудык, здание школы-гимназии №1, улица Асау Барак №5, телефон: 22-5-72.
Поселок Шубаркудык:
улица Мектеп: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2б, №2в, №2г, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №6, №7, №8, №8а, №8б, №9, №9а, №9б, №10, №11, №11а, №12, №12б, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21а, №22а, №23, №24, №25, №26, №27, №28а, №29, №30, №30а, №30б, №30в, №31, №32, №32б, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №43;

Жамбыл ауылы, негізгі орта мектеп ғимараты, Бірлік көшесі №10, телефон 79-1-55.
Жамбыл ауылы:
Бейбітшілік көшесі: №1, №2, №3,№4, №5а, №6, №7, №8, №10/1, №10/2, №11, №13, №14, №17, №22;
Бірлік көшесі №1, №2, №3, №3/2, №5, №5а/1, №6, №8, №9, №10, №14, №16, №17, №29/1, №30;
Тәуелсіздік көшесі №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №4а, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №9, №9, №11а, №12/1, №12/2, №12, №14, №15, № 16, №17, №18/1, №18/2, №18а, №19/1, №23/1, №23/2, №23/3.
№ 378 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, аудандық оқушылар үйінің ғимараты, Жансен Кереев көшесі №17Б, телефон 23-7-75.
Шұбарқұдық кенті:
Терискей көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5б, №5в, №6, №6а, №7, №8, №8а, №9, №9а, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №12, №12а, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №15, №16, №16б, №17, №18, №19, №19а, №20, №21, №22, №22а, №23, №24, №24а, №25, №25а, №26, №27, №28, №28а, №29, №30, №32, №33, №34, №34а, №35, №35а, №36, №36а, №37, №37а, №38, №39, №39а, №40, №41, №42, №42а, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №49б, №50, №51, №52, №53, №53а, №54, №55, №56, №56а, №57, №58, №58б, №59, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №71, №72, №72а, №72б, №73, №74, №75, №76, №77, №121, №179, №421, №422;
Нефтебаза көшесі: №1, №2, №3, №4.
переулок Аккудык: №1, №2, №2/1, №3, №3а, №4, №5/1, №6, №8, №8/1, №8/2, №8/3, №9, №9/1, №9/2, №9/3, №10, №10/1, №10/2, №10/3, №12, №13/2, №14, №15, №16, №16/2, №18, №19, №19/1, №19/2, №20, №21, №27, №37, №38, №52, №52б;
Аккудык көшесі: №1, 1а, №2, №2а, №2б, №2в,№2г, №2д, №2е, №2л, №3, №3а, №3б, 3в, 3д, №4, №4а, №4б, 4в, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7в, №8, №8а, 8б, №9, №9а, №9б, №9в, №10, №10а, 10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №12г, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №14б, №15, №15а, №15б, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №17а, №18, №18а, №19,№19а, №20, №20а, №21, №21а, №21б, №22, №22а, №23, №23б, №25, №25а, №26, №27а, №28, №29, №30, №31, №33, №33а, №34, №36, №36а, №36б, №37, №37б, №39, №39а, №39б, №40, №40а, №40б, №41, №42, №43, №44, №46, №47, №48, №49а, №50, №52, №52б, №53, №53а, №54, №56, №178.
№ 379 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, №1 орта мектеп-гимназиясының ғимараты, Асау Барак көшесі №5, телефон: 22-5-72.
Мектеп көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2б, №2в, №2г, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №6, №7, №8, №8а, №8б, №9, №9а, №9б, №10, №11, №11а, №12, №12б, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21а, №22а, №23, №24, №25, №26, №27, №28а, №29, №30, №30а, №30б, №30в, №31, №32, №32б, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №43;

улица Шили: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №5, №7, №8, №8б, №9, №11, №12, №13, №13а, №15, №16, №16а, №17, №18, №18а, №19, №21, №21а, №22, №25, №27, №27в, №27г, №28, №28а, №29, №29а, №29в;
улица Кызылжар: №1, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4/1, №4а, №4б, №5, №5а, №5г, №6, №6а, №8, №9, №14, №14б, №15, №15а, №16, №16а, №17, №17б, №19, №19а, №20, №21, №24, №24а, №27, №27а, №30, №31, №32, №32а, №33, №34, №37, №37а, №38, №41, №43, №44, №45, №55, №61, №66, №83, №96, №97, №99, №115, №120, №144, №145, №152;
улица Ізтлеу Балмұханбедов: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №3б, №3в, №3г, №3д, №4, №4а, №4б, №4в, №4д, №5, №5а, №5б, №5в, №5д, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7б, №7в, №7д, №7е, №8, №8а, №8б, №8в, №8г, №9, №9а, №9б, №9в, №9г, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №12д, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №14в, №15, №15б, №16, №16а, №16б, №17, №17б, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №19в, №20, №20а, №21, №21б, №22, №23, №23а, №23в, №24, №25, №26, №26а, №27, №27а, №28, №28а, №28б, №28в, №29, №31, №32, №32а, №34, №35, №36, №36а, №38, №38а, №39, №40, №42, №44, №50, №53, №55, №56, №56а, №56б, №57, №58, №60, №62, №62а, №64, №66, 481;
улица Брусковая: №1, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №8, №10, №11;
улица Жұмағазы Махимов: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №5, №5а, №5б, №5в, №5в, №5г, №6, №7, №7а, №7б, №7в, №7г, №8, №8а, №9, №9а, №9б, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №12, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №15, №15а, №15б, №16, №16а, №17, №17в, №18, №18а, №18б, №18г, №19, №19а, №20, №21, №22, №23, №24, №24а, №25, №25а, №25б, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №28, №30, №30а, №30б, №30в, №30д, №31, №31а, №32, №33, №33а, №34, №35, №35а, №36, №37, №37а, №38, №39, №39а, №40, №40а, №41, №42, №43, 44, №45, №46, №46в, №50, №51, №51а, №52, №54, №54а, №55, №77;
улица Нарен Имашев: №1, №2, №2б, №3, №3а, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №17в, №18, №19, №20 №21, №23, №24, №32, №37, №177;
улица Асау Барак: №1, №1а, №1б, №1в, №1д, №1е, №2, №2а, №2/1, 2б, 2в, 2г, 2д, №3, №3/1, №3а, №3б, №3в, №3г, №3д, №3е, №3к, №3л, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5в, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7/1, №8, №8/1, №8а, №8б, №8в, №8г, №8д, №9, №9б, №9в, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №11в, №12а, №13, №14, №14а, №14б, №14в, №14д, №14е, №15, №15а, №16, №16а, №17, №17а, №18, №18а, №18б, №19, №20, №21, №22, №22а, №23, №23а, №24, №26, №26а, №27, №28, №30, №31, №32, №36, №38, №48, №81, №139;
Избирательный участок № 380
Поселок Шубарқудык, здание районного дома культуры, улица Нурпейс Байганин №3, телефон 22-7-56.
Поселок Шубарқудык:

Шили көшесі: №1, №1а, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №5, №7, №8, №8б, №9, №11, №12, №13, №13а, №15, №16, №16а, №17, №18, №18а, №19, №21, №21а, №22, №25, №27, №27в, №27г, №28, №28а, №29, №29а, №29в;
Кызылжар көшесі: №1, №2, №2а, №3, №3а, №4, №4/1, №4а, №4б, №5, №5а, №5г, №6, №6а, №8, №9, №14, №14б, №15, №15а, №16, №16а, №17, №17б, №19, №19а, №20, №21, №24, №24а, №27, №27а, №30, №31, №32, №32а, №33, №34, №37, №37а, №38, №41, №43, №44, №45, №55, №61, №66, №83, №96, №97, №99, №115, №120, №144, №145, №152;
Ізтлеу Балмұханбедов көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №3б, №3в, №3г, №3д, №4, №4а, №4б, №4в, №4д, №5, №5а, №5б, №5в, №5д, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7б, №7в, №7д, №7е, №8, №8а, №8б, №8в, №8г, №9, №9а, №9б, №9в, №9г, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №12д, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №14в, №15, №15б, №16, №16а, №16б, №17, №17б, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №19в, №20, №20а, №21, №21б, №22, №23, №23а, №23в, №24, №25, №26, №26а, №27, №27а, №28, №28а, №28б, №28в, №29, №31, №32, №32а, №34, №35, №36, №36а, №38, №38а, №39, №40, №42, №44, №50, №53, №55, №56, №56а, №56б, №57, №58, №60, №62, №62а, №64, №66, 481;
Брусковая көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №8, №10, №11;
Жұмағазы Махимов көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №5, №5а, №5б, №5в, №5в, №5г, №6, №7, №7а, №7б, №7в, №7г, №8, №8а, №9, №9а, №9б, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №12, №13, №13а, №13б, №14, №14а, №15, №15а, №15б, №16, №16а, №17, №17в, №18, №18а, №18б, №18г, №19, №19а, №20, №21, №22, №23, №24, №24а, №25, №25а, №25б, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №28, №30, №30а, №30б, №30в, №30д, №31, №31а, №32, №33, №33а, №34, №35, №35а, №36, №37, №37а, №38, №39, №39а, №40, №40а, №41, №42, №43, 44, №45, №46, №46в, №50, №51, №51а, №52, №54, №54а, №55, №77;
Нарен Имашев көшесі: №1, №2, №2б, №3, №3а, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №17в, №18, №19, №20 №21, №23, №24, №32, №37, №177;
Асау Барак көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1д, №1е, №2, №2а, №2/1, 2б, 2в, 2г, 2д, №3, №3/1, №3а, №3б, №3в, №3г, №3д, №3е, №3к, №3л, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5в, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7/1, №8, №8/1, №8а, №8б, №8в, №8г, №8д, №9, №9б, №9в, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №11в, №12а, №13, №14, №14а, №14б, №14в, №14д, №14е, №15, №15а, №16, №16а, №17, №17а, №18, №18а, №18б, №19, №20, №21, №22, №22а, №23, №23а, №24, №26, №26а, №27, №28, №30, №31, №32, №36, №38, №48, №81, №139;
№ 380 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, аудандық мәдениет үйінің ғимараты, Нурпейс Байганин көшесі №3, телефон 22-7-56.
Шұбарқұдық кенті:

улица Алма Оразбаева: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №4, №4а, №5, №5а, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №9, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №13а, №13б, №14, №14а, №14б, №15, №16, №16а, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №20, №21, №21а, №22, №22а, №23, №24, №25, №26, №26а, №27, №28, №29, №29а, №30, №30а, №31, №31а, №31б, №32, №32а, №33, №33а, №34, №36, №36а, №36б, №37, №37а, №38, №38а, №38б, №39, №39а, №40, №40а, №41, №42, №42а, №42б, №44, №44а, №45, №46 №47, №47а, №48, №50, №54, №56, №56а, №58, №64, №66, №66а, №67а, №68, №70а, №70б, №74, №76, №78, №84, №86, №88, №90, №92, №92б, №94, №117, №432;
улица Джамбула: №1а, №1в, №2, №2а, №3, №4, №4а, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №10, №10а, №10б, №10в, №11, №11а, №12, №12а, №12б, №13, №14, №14а,№14б, №14в, №15, №15а, №15б, №16, №16б, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №18а, №19, №19б, №20, №20а, №20б, №21, №21а, №22, №22а, №22б, №23, №24, №24а, №25, №25а, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №29, №30, №31, №31а, №32, №33, №34, №34а, №35, №36, №37, №38, №38а, №40, №43, №43а, №44, №44а, №44б,№44в, №45, №46, №47, №48, №49, №49д, №50, №50а, №50в, №51, №52, №53, №54, №54а, №56, №57, №57а, №58, №60, №62, №62а, №64, №65, №66, №66б, №68, №69, №70, №70а, №71, №72, №72а, №72б, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88а, №89, №90, №94, №95, №97, №98, №100, №101, №101б, №103, №104, №105, №105а, №106, №107, №107а, №107б, №108, №108а, №109, №109а, №109б, №110, №110а, №111, №111а, №111б, №112, №113, 114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, 122а, №122, №123, 123а, 123б, №124, 124а, 124б, 124д, №125, №125а, №125б, №125в, №126, №126а, №126б, №127,№128, №128а, №129, №129а, №130, №130а, №131, №131б, №132, №132а, №133, №133а, №135, №136, №137, №138, №139, 139а, №139б, №140, №141, №141б, №142, №142а, №143, №144, №144а, №145, №147, №147а, №148, №149, №151, №151а, №152, №153, №154, №155, №155а, №155б, №156, №156а, №156б, №156в, №157, №157а, №158, №158а, №158б, №158в, №158д, №159, №160, №160б, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №166а, №167, №167а, №168, №169, №169а, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №178а, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №185б, №186, №187, №188, №189, №189а, №190, №191, №191а, №191б, №192, №193, №193а, №193б, №193в, №193д, №194, №194а, №194б, №194в, №195, №195а, №196, №196а, №197, №197а, №198, №198а, №199, №199а, №199б, №200, №201, №204, №205, №208, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №215б, №216, №216а, №217, №218, №218а, №218б, №218в, №219, №219а, №220, №221, №222, №222/2, №222а, №222б, №222г, №223, №224, №224а, №224б, №225, №225а, №225б, №225в, №226, №227, №227а, №228, №229б, №230, №241, №242, №250, №352, №434;

Алма Оразбаева көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №4, №4а, №5, №5а, №6, №6а, №6б, №6в, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №9, №10, №10а, №10б, №11, №11а, №11б, №12, №12а, №12б, №12в, №13а, №13б, №14, №14а, №14б, №15, №16, №16а, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №20, №21, №21а, №22, №22а, №23, №24, №25, №26, №26а, №27, №28, №29, №29а, №30, №30а, №31, №31а, №31б, №32, №32а, №33, №33а, №34, №36, №36а, №36б, №37, №37а, №38, №38а, №38б, №39, №39а, №40, №40а, №41, №42, №42а, №42б, №44, №44а, №45, №46 №47, №47а, №48, №50, №54, №56, №56а, №58, №64, №66, №66а, №67а, №68, №70а, №70б, №74, №76, №78, №84, №86, №88, №90, №92, №92б, №94, №117, №432;
Джамбула көшесі: №1а, №1в, №2, №2а, №3, №4, №4а, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №10, №10а, №10б, №10в, №11, №11а, №12, №12а, №12б, №13, №14, №14а,№14б, №14в, №15, №15а, №15б, №16, №16б, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №18а, №19, №19б, №20, №20а, №20б, №21, №21а, №22, №22а, №22б, №23, №24, №24а, №25, №25а, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №29, №30, №31, №31а, №32, №33, №34, №34а, №35, №36, №37, №38, №38а, №40, №43, №43а, №44, №44а, №44б,№44в, №45, №46, №47, №48, №49, №49д, №50, №50а, №50в, №51, №52, №53, №54, №54а, №56, №57, №57а, №58, №60, №62, №62а, №64, №65, №66, №66б, №68, №69, №70, №70а, №71, №72, №72а, №72б, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88а, №89, №90, №94, №95, №97, №98, №100, №101, №101б, №103, №104, №105, №105а, №106, №107, №107а, №107б, №108, №108а, №109, №109а, №109б, №110, №110а, №111, №111а, №111б, №112, №113, 114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, 122а, №122, №123, 123а, 123б, №124, 124а, 124б, 124д, №125, №125а, №125б, №125в, №126, №126а, №126б, №127,№128, №128а, №129, №129а, №130, №130а, №131, №131б, №132, №132а, №133, №133а, №135, №136, №137, №138, №139, 139а, №139б, №140, №141, №141б, №142, №142а, №143, №144, №144а, №145, №147, №147а, №148, №149, №151, №151а, №152, №153, №154, №155, №155а, №155б, №156, №156а, №156б, №156в, №157, №157а, №158, №158а, №158б, №158в, №158д, №159, №160, №160б, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №166а, №167, №167а, №168, №169, №169а, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №178а, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №185б, №186, №187, №188, №189, №189а, №190, №191, №191а, №191б, №192, №193, №193а, №193б, №193в, №193д, №194, №194а, №194б, №194в, №195, №195а, №196, №196а, №197, №197а, №198, №198а, №199, №199а, №199б, №200, №201, №204, №205, №208, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №215б, №216, №216а, №217, №218, №218а, №218б, №218в, №219, №219а, №220, №221, №222, №222/2, №222а, №222б, №222г, №223, №224, №224а, №224б, №225, №225а, №225б, №225в, №226, №227, №227а, №228, №229б, №230, №241, №242, №250, №352, №434;

улица Жастар: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №1м, №2, №2а, №2б, №2в, №2г, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №4б, №4б, №5, №5а, №5б, №5в, №5г, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №9б, №10, №10а, №10б, №11, №12, №12б, №13, №13а, №14, №15, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №18, №19, №20, №20а, №20б, №21, №22, №22а, №22б, №23, №24, №24а, №24б, №25, №25б, №26, №26а, №26в, №27, №27а, №28, №28а, №29, №29а, №29б, №30, №30в, №32, №33, №33б, №34, №34б, №36б, №36в, №37, №38, №40, №40а, №42, №42а, №44, №45, №46, №50, №50б, №51, №51а, №52, №53, №55, №57, №58;
улица Актас: №4, №5, №6, №7, №10, №11, №12, №12а, №13, №13а, №14, №14а, №15, №15а, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №27, №28, №28а, №29, №30, №32;
улица СМП 555: №1, №1а, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15.
Избирательный участок № 381
Поселок Шубаркудык, здание средней школы №4, улица Нурпейс Байганин №7, телефон 22-4-02.
Поселок Шубаркудык:
улица Темиржол: №1, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №5, №6, №6а, №6б, №7,№7а, №8, №8а, №9, №9а, №10, №10а, №10б, №10в, №11, №11а, №11б, №11в, №12, №12а, №12б, №12в, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №15, №15а, №15б, №15в, №16, №16а, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №19, №20, №20б, №20г, №21, №21а, №21б, №22, №22б, №23, №23а, №24, №25, №26, №27, №28, №28б, №28в, №29, №30, №30а, №30б, №31, №32, №32б, №33, №34, №34а, №34б, №35, №36, №36д, №37, №38, №39, №41, №42, №56, №56а, №57, №58, №59, №60, №61;
улица Барак: №1, №2, №3, №4;
улица Нурпейс Байганин: №1, №1а, №1б, №1д, №2, №2а, №2б, №2в,№2е, №2к, №3б, №3е, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5б, №5в, №5д, №5е, №6, №6а, №6б, №6в, №7б, №7в, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №9в, №10, №10а, №10г, №11, №11б, №11в, №11г, №12, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №14в, №15, №15а, №15б, №15а, №15б, №16а, №17, №17а, №17в, №18, №18а, №18б, №19, №19а, №20, №20а, №20б, №21, №21а, №21б, №21г, №22, №22а, №22б, №22г, №23, №23б, №24, №24б, №25, №25а, №26, №26а, №27, №27б, №28, №28б, №29, №29а, №30, №30а, №30б, №31, №31б, №32, №32а, №32б, №32в, №32г, №33, №34, №35, №35а, №36, №37, №37а, №38, №38а, №38б, №39, №39а, №40, №40а, №40б, №41, №42, №43, №43а, №44, №44а, №44б, №45, №45а, №45б, №45в, №46, №46а, №47, №47а, №48, №48а, №49, №49а, №49б, №50, №50а, №50б, №51, №51а, №52, №53, №53а, №54, №54а, №55, №55а, №57, №58, №59, №60, №61, №61а, №61б, №62, №63, №64, №65, №66, №66а, №67, №67а, №68, №68а, №68б, №69,№70, №70а, №71б, №72, №75, №76, №78, №79, №80, №82, №135, №170;
улица Абая: №1, №1а, №1б, №2, №3, №4, №5, №5а, №5б, №6, №7, №7б, №8, №9, №10, №11, №11а, №12, №13, №14, №15, №15а, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23а, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35а, №36, №37, 37а, №39, №41, №42, №43, 44, №45, №46, №47, №48, №48а, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, 56а, №57, №58, №59, №59а, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №72, №74, №76, №76а, №78, 79, №80а, №80в, №82, №84, 85;

Жастар көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №1м, №2, №2а, №2б, №2в, №2г, №3, №3а, №3б, №3в, №4, №4а, №4б, №4б, №5, №5а, №5б, №5в, №5г, №6, №6а, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №9б, №10, №10а, №10б, №11, №12, №12б, №13, №13а, №14, №15, №16, №16а, №16б, №16в, №17, №18, №19, №20, №20а, №20б, №21, №22, №22а, №22б, №23, №24, №24а, №24б, №25, №25б, №26, №26а, №26в, №27, №27а, №28, №28а, №29, №29а, №29б, №30, №30в, №32, №33, №33б, №34, №34б, №36б, №36в, №37, №38, №40, №40а, №42, №42а, №44, №45, №46, №50, №50б, №51, №51а, №52, №53, №55, №57, №58;
Актас көшесі: №4, №5, №6, №7, №10, №11, №12, №12а, №13, №13а, №14, №14а, №15, №15а, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №27, №28, №28а, №29, №30, №32;
СМП 555 көшесі: №1, №1а, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15.
№ 381 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, №4 орта мектеп ғимараты, Нурпейс Байганин көшесі №7, телефон 22-4-02.
Шұбарқұдық кенті:
Темиржол көшесі: №1, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №5, №6, №6а, №6б, №7,№7а, №8, №8а, №9, №9а, №10, №10а, №10б, №10в, №11, №11а, №11б, №11в, №12, №12а, №12б, №12в, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №15, №15а, №15б, №15в, №16, №16а, №17, №17а, №17б, №17в, №18, №19, №20, №20б, №20г, №21, №21а, №21б, №22, №22б, №23, №23а, №24, №25, №26, №27, №28, №28б, №28в, №29, №30, №30а, №30б, №31, №32, №32б, №33, №34, №34а, №34б, №35, №36, №36д, №37, №38, №39, №41, №42, №56, №56а, №57, №58, №59, №60, №61;
Барак көшесі: №1, №2, №3, №4;
Нурпейс Байганин көшесі: №1, №1а, №1б, №1д, №2, №2а, №2б, №2в,№2е, №2к, №3б, №3е, №4а, №4б, №4в, №4г, №5, №5а, №5б, №5в, №5д, №5е, №6, №6а, №6б, №6в, №7б, №7в, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №9в, №10, №10а, №10г, №11, №11б, №11в, №11г, №12, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №14б, №14в, №15, №15а, №15б, №15а, №15б, №16а, №17, №17а, №17в, №18, №18а, №18б, №19, №19а, №20, №20а, №20б, №21, №21а, №21б, №21г, №22, №22а, №22б, №22г, №23, №23б, №24, №24б, №25, №25а, №26, №26а, №27, №27б, №28, №28б, №29, №29а, №30, №30а, №30б, №31, №31б, №32, №32а, №32б, №32в, №32г, №33, №34, №35, №35а, №36, №37, №37а, №38, №38а, №38б, №39, №39а, №40, №40а, №40б, №41, №42, №43, №43а, №44, №44а, №44б, №45, №45а, №45б, №45в, №46, №46а, №47, №47а, №48, №48а, №49, №49а, №49б, №50, №50а, №50б, №51, №51а, №52, №53, №53а, №54, №54а, №55, №55а, №57, №58, №59, №60, №61, №61а, №61б, №62, №63, №64, №65, №66, №66а, №67, №67а, №68, №68а, №68б, №69,№70, №70а, №71б, №72, №75, №76, №78, №79, №80, №82, №135, №170;
Абая көшесі: №1, №1а, №1б, №2, №3, №4, №5, №5а, №5б, №6, №7, №7б, №8, №9, №10, №11, №11а, №12, №13, №14, №15, №15а, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23а, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35а, №36, №37, 37а, №39, №41, №42, №43, 44, №45, №46, №47, №48, №48а, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, 56а, №57, №58, №59, №59а, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №72, №74, №76, №76а, №78, 79, №80а, №80в, №82, №84, 85;

улица Кенжалы: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №4б, №5, №6, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №19, №19а, №20, №20а, №21, №21а, №22, №22а, №23, №23а, №24, №26, №28, №30, №31, №32, №34, №34а, №36, №37, №40, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №56а, №56б, №56в, №56е, №57, №58, №58а, №59, №60, №61б, №62, №62в, №64, №66, №67, №68;
улица Кенесту: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №5, №6, №6а, №7, №8, №8а, №9, №9а, №9б, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №16а, №17, №18, №18а, №19, №19а, №20, №22, №23, №24, №24а, №26, №26а, №27, №29, №31, №32, №33, №35, №35а, №37, №37а, №37б, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №50, №51, №51а, №53, №55, №55а, №55б, №67, №69;
улица Депо: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №1л, 1м, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №4в, №5, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №10, №11, №12, №13, №13, №13а, №14, №14б, №15, №16, №16а, №17, №17а, №18, №19, №20, №20а, №21, №21а, №25, №29, №31, №35, №36, №36б, №37, №37б, №40, №60, №60а, №60б, №67.
Избирательный участок № 382
Поселок Шубаркудык, здание общеобразовательной средней школы имени Ж.Кереева, улица Юрия Гагарина №22, телефон 2-31-43.
Поселок Шубаркудык:
улица Юрия Гагарина: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №11, №11а, №12, №12а, №13, №14, №14б, №15, №16, №16б, №16в, №17, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №20, №20а, №20г, №21, №21а, №22а, №23, №25а, №25б, №27, №29, №31, №33, №35, №35а, №37, №39, №41а, №41б, №42, №43, №45, №45а, №47, №47а, №49, №49а, №51, №51а, №53, №53а, №55, №57, №57а, №57б, №57в, №57г, №58;
улица Жансен Кереев: №1, №1а, №1б, №1в, №1 №1е, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №3б, №3в, №3д, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №4д, №4е, №5, №5а, №5б, №5д, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №8г, №8д, №9, №9а, №9б, №9в, №10, №10а, №10б, №10в, №10г, №10д, №10е, №11, №11а, №11б,№11в, №11д, №11м, №12, №12а, №12б, №12в, №12г, №12д, №12е, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №15, №15б, №16, №17,№17б, №18, №19, №20, №20а, №20в, №20г, №21, №22, №23, №23а, №24, №24а, №24б, №24в, №25, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №28, №29, №30, №30а, №31, №32, №33, №35, №35а, №37, №37а, №37б, №37в, №38, №39б, №40, №41, №47, №49, №50, №51;
улица Вокзал Аланы: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №2, №2а, №2б, №2в, №2д, №3, №3а, №3б, №3в, №3г, №4, №4а, №4б, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №7, №7б, №8, №8а, №9, №9а, №10, №11, №11а, №11б, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №43, №50, №50а, №50в, №50д, №51, №51б, №51в, №51г, №51д, №52, №52а, №52б, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №58а, №59, №60, №135;

Кенжалы көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №4б, №5, №6, №7, №7а, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №19, №19а, №20, №20а, №21, №21а, №22, №22а, №23, №23а, №24, №26, №28, №30, №31, №32, №34, №34а, №36, №37, №40, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №56а, №56б, №56в, №56е, №57, №58, №58а, №59, №60, №61б, №62, №62в, №64, №66, №67, №68;
Кенесту көшесі: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №5, №6, №6а, №7, №8, №8а, №9, №9а, №9б, №11, №12, №13, №14, №14а, №15, №16, №16а, №17, №18, №18а, №19, №19а, №20, №22, №23, №24, №24а, №26, №26а, №27, №29, №31, №32, №33, №35, №35а, №37, №37а, №37б, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №50, №51, №51а, №53, №55, №55а, №55б, №67, №69;
Депо көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №1л, 1м, №2, №2а, №2б, №3, №3а, №4, №4а, №4б, №4в, №5, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №9, №9а, №10, №11, №12, №13, №13, №13а, №14, №14б, №15, №16, №16а, №17, №17а, №18, №19, №20, №20а, №21, №21а, №25, №29, №31, №35, №36, №36б, №37, №37б, №40, №60, №60а, №60б, №67.
№ 382 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық кенті, Ж. Кереев атындағы жалпы білім беретін орта мектебінің ғимараты, Юрии Гагарин көшесі №22 үй, телефон 2-31-43.
Шұбарқұдық кенті:
Юрии Гагарин көшесі: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №9, №11, №11а, №12, №12а, №13, №14, №14б, №15, №16, №16б, №16в, №17, №18, №18а, №19, №19а, №19б, №20, №20а, №20г, №21, №21а, №22а, №23, №25а, №25б, №27, №29, №31, №33, №35, №35а, №37, №39, №41а, №41б, №42, №43, №45, №45а, №47, №47а, №49, №49а, №51, №51а, №53, №53а, №55, №57, №57а, №57б, №57в, №57г, №58;
Жансен Кереев: №1, №1а, №1б, №1в, №1 №1е, №2, №2а, №2б, №2в, №3, №3а, №3б, №3в, №3д, №4, №4а, №4б, №4в, №4г, №4д, №4е, №5, №5а, №5б, №5д, №6, №6а, №6б, №7, №7а, №7б, №8, №8а, №8б, №8в, №8г, №8д, №9, №9а, №9б, №9в, №10, №10а, №10б, №10в, №10г, №10д, №10е, №11, №11а, №11б,№11в, №11д, №11м, №12, №12а, №12б, №12в, №12г, №12д, №12е, №13, №13а, №13б, №13в, №14, №14а, №15, №15б, №16, №17,№17б, №18, №19, №20, №20а, №20в, №20г, №21, №22, №23, №23а, №24, №24а, №24б, №24в, №25, №26, №26а, №26б, №27, №27а, №28, №29, №30, №30а, №31, №32, №33, №35, №35а, №37, №37а, №37б, №37в, №38, №39б, №40, №41, №47, №49, №50, №51;
Вокзал Аланы көшесі: №1, №1а, №1б, №1в, №1г, №1д, №1е, №2, №2а, №2б, №2в, №2д, №3, №3а, №3б, №3в, №3г, №4, №4а, №4б, №5, №5а, №5б, №6, №6а, №7, №7б, №8, №8а, №9, №9а, №10, №11, №11а, №11б, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №43, №50, №50а, №50в, №50д, №51, №51б, №51в, №51г, №51д, №52, №52а, №52б, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №58а, №59, №60, №135;

улица Желтоксан: №1, №2, №2а, №2б, №3, №3в, №3г, №4, №4а, №6, №6в, №9, №9а, №9б, №10, №11, №11а, №11б, №12, №13, №13а, №14, №14а, №14б, №15, №15б, №15в, №16, №16а, №16б, №17, №17б, №18б, №19, №19а, №19в, №20, №20а, №21, №22, №28;
улица Кирпиш: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №4в, №5, №5а, №6, №6а, №6б, №6д, №7, №7а, №8, №8б, №8д, №9а, №10, №10а, №11, №11а, №11б, №12, №13, №15, №16, №18, №18а, №19, №20в.
Избирательный участок № 383
Село Шубаркудык, здание клуба нефтянников, улица Мектеп №4г, телефон 24-2-23.
улица Алия Молдагулова: №22, №23, №24, №25, №27, №28, №30, №34/1, №34/2, №36, №37, №38/1, №38/2, №3б, №3в, №40/1, №40/2, №41, №42, №44/1, №44/2, №45, №46, №48, №49, №50/1, №50/2, №51, №52/1, №52/1, №52/2, №53, №54/1, №54/2, №55/1, №55/2, №56, №57/1, №57/2, №59, №61, №63, №65/1, №65/2, №66, №17, №171, №184, №185, №40а, №40б, №40в, №41а, №44а/1, №44а/2, №46, №53, №57, №65;
улица Новостройка: №1, №2, №2а, №2б, №2в, №2/2, №4, №5б, №5/1, №6, №6б, №7б, №7/1, №7/2, №8, №9, №9а, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №28, №29/1, №29/2, №30, №31, №32, №34, №35, №37, №40/1, №40/2, №41/1, №41/2, №42/1, №42/2, №42а, №43/1, №43/2, №43/4, №44/1, №45, №45/1, №46, №46/2, №47/2, №48/1, №48/2, №50, №50/1, №50/2, №53, №53б, №54б, №59, №61/1, №61/2, №63, №63в, №63б, №67, №68, №70/1, №70/2, №71а, №72, №75б, №77, №77д, №78, №94, №95, №97, №202;
улица Пожар: №29/4, №29/3, №29/4, №29/5, №29;
улица Пошта: №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №6/1, №6/2, №6/3, №12/1, №12/2, №12/3, №12/4, №12/5, №12/6, №12,7, №12/8, №12/9, №12/10, №12/11, №12/12, №12/13, №14/1, №14/2, №14/3, №14/4, №14/5, №14/6, №14/7, №14/8, №14/9, №14/10, №14/11, №16/1, №16/2, №16/3, №16/4, №16/5, №16/6, №16/7, №16/8, №16/9, №16/10, №16/11, №16/12, №20/1, №20/2, №20/3, №20/4, №20/5, №20/6, №20/8, №20/9;
улица Кооператив: №1, №1, №2, №3, №4, №7, №7а, №7б, №8, №10, №11, №11а, №12, №13, №13/1, №13/2, №14, №15, №15/2, №15/3, №16, №16в, №17, №17/1, №17/2, №18, №20, №21, №23, №26, №27, №30;
улица Аптека: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
улица Нефтяник:№1, №1/а, №2, №3/1, №3/2, №4, №6, №7/1, №7/2, №9, №9/1, №9/2, №9/3, №10а, №10, №14;
улица Темир: №5, №12, №23, №26, №26/1, №26а, №27, №28, №28/1 №32, №39, №40;
улица Техникум: №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11, №11/1, №11/2, №11/3, №11/4, №12, №12/1, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №18, №18/1, №19, №20, №21, №22, №23а, №24/1, №24/1, №24/2, №24/3, №24/4, №24а, №26/1, №28/1, №28/2, №29/1, №29/2, №30/1, №30/2, №30/3, №30/4, №37/1, №37/2, №37/3, №26/2;

Желтоксан көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №3, №3в, №3г, №4, №4а, №6, №6в, №9, №9а, №9б, №10, №11, №11а, №11б, №12, №13, №13а, №14, №14а, №14б, №15, №15б, №15в, №16, №16а, №16б, №17, №17б, №18б, №19, №19а, №19в, №20, №20а, №21, №22, №28;
Кирпиш көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №3, №4, №4а, №4в, №5, №5а, №6, №6а, №6б, №6д, №7, №7а, №8, №8б, №8д, №9а, №10, №10а, №11, №11а, №11б, №12, №13, №15, №16, №18, №18а, №19, №20в.
№ 383 сайлау учаскесі
Шұбарқұдық ауылы, Мұнайшылар клубы ғимараты, Мектеп көшесі №4г, телефон: 24-2-23.
Алия Молдагулова: №22, №23, №24, №25, №27, №28, №30, №34/1, №34/2, №36, №37, №38/1, №38/2, №3б, №3в, №40/1, №40/2, №41, №42, №44/1, №44/2, №45, №46, №48, №49, №50/1, №50/2, №51, №52/1, №52/1, №52/2, №53, №54/1, №54/2, №55/1, №55/2, №56, №57/1, №57/2, №59, №61, №63, №65/1, №65/2, №66, №17, №171, №184, №185, №40а, №40б, №40в, №41а, №44а/1, №44а/2, №46, №53, №57, №65;
Новостройка көшесі: №1, №2, №2а, №2б, №2в, №2/2, №4, №5б, №5/1, №6, №6б, №7б, №7/1, №7/2, №8, №9, №9а, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №28, №29/1, №29/2, №30, №31, №32, №34, №35, №37, №40/1, №40/2, №41/1, №41/2, №42/1, №42/2, №42а, №43/1, №43/2, №43/4, №44/1, №45, №45/1, №46, №46/2, №47/2, №48/1, №48/2, №50, №50/1, №50/2, №53, №53б, №54б, №59, №61/1, №61/2, №63, №63в, №63б, №67, №68, №70/1, №70/2, №71а, №72, №75б, №77, №77д, №78, №94, №95, №97, №202;
Пожар көшесі: №29/4, №29/3, №29/4, №29/5, №29;
Пошта көшесі: №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №6/1, №6/2, №6/3, №12/1, №12/2, №12/3, №12/4, №12/5, №12/6, №12,7, №12/8, №12/9, №12/10, №12/11, №12/12, №12/13, №14/1, №14/2, №14/3, №14/4, №14/5, №14/6, №14/7, №14/8, №14/9, №14/10, №14/11, №16/1, №16/2, №16/3, №16/4, №16/5, №16/6, №16/7, №16/8, №16/9, №16/10, №16/11, №16/12, №20/1, №20/2, №20/3, №20/4, №20/5, №20/6, №20/8, №20/9;
Кооператив көшесі: №1, №1, №2, №3, №4, №7, №7а, №7б, №8, №10, №11, №11а, №12, №13, №13/1, №13/2, №14, №15, №15/2, №15/3, №16, №16в, №17, №17/1, №17/2, №18, №20, №21, №23, №26, №27, №30;
Аптека көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
Нефтяник көшесі: №1, №1/а, №2, №3/1, №3/2, №4, №6, №7/1, №7/2, №9, №9/1, №9/2, №9/3, №10а, №10, №14;
Темир көшесі: №5, №12, №23, №26, №26/1, №26а, №27, №28, №28/1 №32, №39, №40;
Техникум көшесі: №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11, №11/1, №11/2, №11/3, №11/4, №12, №12/1, №13, №14, №14а, №15, №16, №17, №18, №18/1, №19, №20, №21, №22, №23а, №24/1, №24/1, №24/2, №24/3, №24/4, №24а, №26/1, №28/1, №28/2, №29/1, №29/2, №30/1, №30/2, №30/3, №30/4, №37/1, №37/2, №37/3, №26/2;

улица Мектеп: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №4а, №4б, №4д, №5, №5а, №5д, №6, №7, №7а, №7б, №7в, 8, №9, №10, №11, №11а, №12, №13, №13а, №14, №15, №16, №17, №18, №18а, №18б, №19, №20, №20а, №23, №50;
станция Жақсымай, улица Теміржол: №1б, №2, №3, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №11, №12, №12б, №13, №14, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №17, №18, №21/1, №21/2, №23, №24, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №38, №40, №41, №42, №43, №48, №50, №51, №52, №53, №57, №58а, №58б, №59.
Избирательный участок № 384
Поселок Шубарши, здание средней школы, улица Аэродром №21а, телефон 27-4-23.
Поселок Шубарши:
улица Аврова: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
улица Желтоқсан: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55;
улица Степная: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
улица Аэродром: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №25;
улица Бауыржан Момышұлы: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
улица Нарен Имашев: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34.
улица Бірінші Мамыр: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27.
Избирательный участок № 385
Поселок Шубарши, здание сельского клуба, улица Геолог №25А, телефон 27-3-20;
Поселок Шубарши:
улица Жағалау: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18;
улица Мұнайшылар: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42;
улица Парк: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
улица Подхозная: №1, №2, №3, №4, №5;
улица Құрылысшылар: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19;
улица Наурыз: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22;

Мектеп көшесі: №1, №1а, №1б, №2, №2а, №3, №3а, №3б, №4, №4а, №4б, №4д, №5, №5а, №5д, №6, №7, №7а, №7б, №7в, 8, №9, №10, №11, №11а, №12, №13, №13а, №14, №15, №16, №17, №18, №18а, №18б, №19, №20, №20а, №23, №50;
Жақсымай бекеті, Теміржол көшесі: №1б, №2, №3, №4, №5, №5а, №6, №7, №8, №11, №12, №12б, №13, №14, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №17, №18, №21/1, №21/2, №23, №24, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №38, №40, №41, №42, №43, №48, №50, №51, №52, №53, №57, №58а, №58б, №59.
№ 384 сайлау учаскесі
Шұбарши кенті, орта мектеп ғимараты, Аэродром көшесі № 21А, телефон
27-4-23.
Шұбарши кенті:
Аврова көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
Желтоқсан көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55;
Степная көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
Аэродром көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №25;
Бауыржан Момышұлы көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Нарен Имашев көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34;
Бірінші Мамыр көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27.
№ 385 сайлау учаскесі
Шұбарши кенті, ауылдық клуб ғимараты, Геолог көшесі №25А, телефон 27-3-20.
Шұбарши кенті: Жағалау көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18;
Мұнайшылар көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42;
Парк көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11;
Подхозная көшесі: №1, №2, №3, №4, №5;
Құрылысшылар көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19;
Наурыз көшесі: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22;