О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 182 "Об утверждении бюджета Шубаршийского сельского округа на 2018–2020 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2018 года № 285. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 21 декабря 2018 года № 3-10-229. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 182 "Об утверждении бюджета Шубаршийского сельского округа на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5852, опубликованное 22 января 2018 года в газете "Темір") следующее изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "30 820,8" заменить цифрами "28 246,8";
поступления трансфертов – цифры "23 134" заменить цифрами "20 560";
в подпункте 2):
расходы – цифры "30 820,8" заменить цифрами "28 246,8";
в пункте 6:
цифры "5 420" заменить цифрами "2 846".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарши ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 3-10-229 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарши ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5852 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "30 820,8" сандары "28 246,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "23 134" сандары "20 560" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –"30 820,8" сандары "28 246,8" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"5 420" сандары "2 846" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Г. Калиева
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 285
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2017 года № 182
Бюджет Шубаршийского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Қалиева
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1–қосымша
2018 жылға арналған Шұбарши ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші ссыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер