О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 156 "Об утверждении бюджета Саралжинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 176. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 17 апреля 2018 года № 3-11-125. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 156 "Об утверждении бюджета Саралжинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных прававых актов № 5860, опубликованное 31 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "40 227" заменить цифрами "42 228";
поступления трансфертов
цифры "38 454" заменить цифрами "40 455";
в подпункте 2):
затраты
цифры "40 227" заменить цифрами "42 228".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 156 "2018-2020 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 176 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 17 сәуірде № 3-11-125 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 156 "2018-2020 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген, 2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер
"40 227" сандары "42 228" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсiмі:
"38 454" сандары "40 455" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"40 227" сандары "42 228" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.