О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2018 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 ноября 2018 года № 3-11-146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5806, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 181 141,4" заменить цифрами "4 100 577,4";
поступления трансфертов
цифры "3 839 756,4" заменить цифрами "3 785 176,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 185 949,6" заменить цифрами "4 105 385,6";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "492 807" заменить цифрами "433 635";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "42 629" заменить цифрами "53 629";
в абзаце пятом:
цифры "2 000" заменить цифрами "1 217";
в абзаце шестом:
цифры "2 500" заменить цифрами "2 316";
в абзаце девятом:
цифры "4 500" заменить цифрами "9 824";
в абзаце одинадцатом:
цифры "78 686" заменить цифрами "76 178";
в абзаце двенадцатом:
цифры "15 757" заменить цифрами "7 969";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "18 701" заменить цифрами "14 941";
в абзаце пятом:
цифры "18 363,9" заменить цифрами "23 528,1";
в абзаце шестом:
цифры "135 993" заменить цифрами "124 134,5";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "4 520" заменить цифрами "5 108";
в абзаце четвертом:
цифры "30 927" заменить цифрами "35 927";
в абзаце двенадцатом:
цифры "14 977,5" заменить цифрами "14 772";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "91 615" заменить цифрами "91 426,2";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "8 000" заменить цифрами "5 000";
в абзаце семнадцатом:
цифры "5 600" заменить цифрами "15 600";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "13 296" заменить цифрами "11 088";
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 220 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 3-11-146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 181 141,4" сандары "4 100 577,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 839 756,4" сандары "3 785 176,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 185 949,6" сандары "4 105 385,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"492 807" сандары "433 635" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"42 629" сандары "53 629" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"2 000" сандары "1 217" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"2 500" сандары "2 316" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"4 500" сандары "9 824" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"78 686" сандары "76 178" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"15 757" сандары "7 969" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта:
"18 701" сандары "14 941" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"18 363,9" сандары "23 528,1" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"135 993" сандары "124 134,5" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
үшінші абзацта:
"4 520" сандары "5 108" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"30 927" сандары "35 927" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"14 977,5" сандары "14 772" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"91 615" сандары "91 426,2" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"8 000" сандары "5 000" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"5 600" сандары "15 600" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"13 296" сандары "11 088" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Р. Оралбаева
Секретарь
районного маслихата:
Б. Бисекенов

3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Р. Оралбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Бисекенов