О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 мая 2018 года № 212. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 июня 2018 года № 3-12-175. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1, 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5782, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "6 157 007" заменить цифрами "7 418 201,5";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "1 862 246" заменить цифрами
"3 156 187";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 157 007" заменить цифрами "7 451 898,1".
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на строительство сетей электроснабжения в микрорайоне "22 квартал" с расширением подстанции "Хромтау" 50 000 тысяч тенге;
на строительство сетей водоснабжения жилого квартала малоэтажной застройки №22 в городе Хромтау 517 185 тысяч тенге;
на строительство сетей газоснабжения жилого квартала малоэтажной застройки №22 в городе Хромтау 200 483 тысяч тенге;
на строительство системы водоснабжения в селе Тасуткель 186 511 тысяч тенге;
на строительство системы водоснабжения в селе Копа 140 018 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования и на возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов 122 530 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования 10 911 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 212 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 маусымда № 3-12-175 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 1, 4 тармақтарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5782 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "6 157 007" сандары "7 418 201,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "1 862 246" сандары "3 156 187" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 157 007" сандары "7 451 898,1" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Хромтау қаласында "22 квартал" мөлтек ауданында "Хромтау" қосалқы станциясын кеңейтумен электрмен жабдықтау желілері құрылысына 50 000 мың теңге;
Хромтау қаласындағы №22 азқабатты тұрғын үй кварталының сумен жабдықтау желілерін салуға 517 185 мың теңге;
Хромтау қаласындағы №22 азқабатты тұрғын үй кварталының газбен жабдықтау желілерін салуға 200 483 мың теңге;
Тасөткел ауылында сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына 186 511 мың теңге;
Қопа ауылында сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына 140 018 мың теңге;
білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша шығындар және жергілікті бюджет қаражаты есебінен осы бағытар бойынша шығыстардың төленген сомаларын өтеуге 122 530 мың теңге;
ұлттық біліктілік сынағынан өткен бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге арналған педагогикалық дағдылардың біліктілігіне қосымша ақы төлеуге 10 911 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Хромтауского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.

3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Хромтау аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

8 800
006
Оказание жилищной помощи
2 086
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26 639
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 037
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 904
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 077
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 458 409
1
Жилищное хозяйство
1 028 139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 560
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 800
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
260
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
25 500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 000 579
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
654 471
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
346 108
2
Коммунальное хозяйство
1 273 816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
653 883
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8 300
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1 424
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
48 467
028
Развитие коммунального хозяйства
8 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

8 800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 086
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
26 639
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 037
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 904
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 754
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 077
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
150
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 458 409
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 028 139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 560
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 800
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
260
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
25 500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 000 579
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
654 471
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
346 108
2
Коммуналдық шаруашылық
1 273 816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653 883
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8 300
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1 424
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
48 467
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

53 793
036
Развитие газотранспортной системы
53 793
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121 494
1
Сельское хозяйство
96 325
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 854
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
79 471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 527
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 012
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8 932
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
54 000
6
Земельные отношения
17 656
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 656
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 505
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 717
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 434
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7 513
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 513
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 513
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 165
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 165
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города обласного значения)
11 165
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 336
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 829
12
Транспорт и коммуникация
402 126
1
Автомобильный транспорт
402 126
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 626
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

53 793
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
53 793
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121 494
1
Ауыл шаруашылығы
96 325
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16 854
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 854
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
79 471
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 527
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 012
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8 932
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
54 000
6
Жер қатынастары
17 656
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 656
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 505
003
Елді мекендерде жер-шаруашылық құрылғысы
1 717
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 434
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7 513
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 513
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
7 513
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 165
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 165
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 165
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 336
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 829
12
Көлiк және коммуникация
402 126
1
Автомобиль көлiгi
402 126
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 626
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету