О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2018 года № 224. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 сентября 2018 года № 3-12-177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5782, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 418 201,5" заменить цифрами "7 501 286";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "3 156 187" заменить цифрами "3 239 271";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7 451 898,1" заменить цифрами "7 534 982,6".
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на строительство инженерных сетей к двум 48 квартирным 4-х этажным жилым домам в жилом квартале № 22 для социально-уязвимого населения города Хромтау 10 000 тысяч тенге;
на строительство сетей подводящего и внутрипоселкового газопровода села Жазык 40 000 тысяч тенге;
на строительство и развитие нового микрорайона "22 квартал" города Хромтау (реконструкция автомобильной дороги от трассы Самара-Шымкент 835+575 километра до проспекта Абая города Хромтау) 57 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 224 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 қыркүйекте № 3-12-177 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5782 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 418 201,5" сандары "7 501 286" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "3 156 187" сандары "3 239 271" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 451 898,1" сандары "7 534 982,6" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Хромтау қаласының № 22 тұрғын үй кварталындағы әлеуметтік жағдайы төмен тұрғындар үшін екі 48 пәтерлік 4 қабатты тұрғын үйдің инженерлік жүйесінің құрылысына 10 000 мың теңге;
Жазық ауылында жеткізуші және кентішілік газ құбырлары желілерінің құрылысына 40 000 мың теңге;
Хромтау қаласындағы "22 квартал" жаңа мөлтек ауданын салу және дамыту (Самара-Шымкент трассасының 835+575 шақырымынан Хромтау қаласының Абай даңғылына дейінгі автокөлік жолын қайта жаңарту) 57 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Хромтауского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.

3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Хромтау аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

535
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 798
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
143 139
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
217 072
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 825
1
Социальное обеспечение
29 540
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 840
005
Государственная адресная социальная помощь
28 840
464
Отдел образования района (города областного значения)
700
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
700
2
Социальная помощь
227 091
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 455
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
225 636
002
Программа занятости
94 074
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 800
006
Оказание жилищной помощи
2 086
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 639
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 037
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 194
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 077
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 697
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 432 243
1
Жилищное хозяйство
1 041 582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

535
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 798
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
143 139
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
217 072
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279 825
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
29 540
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 840
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28 840
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
700
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
700
2
Әлеуметтiк көмек
227 091
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 455
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
225 636
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94 074
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 086
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
29 639
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 037
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 194
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 044
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 077
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 697
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 432 243
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 041 582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі