Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 167 "2018-2020 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 200 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 сәуірде № 3-13-188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 167 "2018-2020 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5814 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер – "45836,0" сандары "46966,1" сандарымен ауыстырылсын; оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша "139,0" сандары "647,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша – "43971,0" сандары "44592,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "45836,0" сандары "46966,1" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 621,8 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 167 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 марта 2018 года № 200. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-13-188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 167 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5814, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "45836, 0" заменить цифрами "46966,1";
в том числе по:
неналоговым поступлениям – цифры "139,0" заменить цифрами "647,3";
поступлениям трансфертов – цифры "43971,0" заменить цифрами "44592,8"
в подпункте 2):
затраты – цифры "45836,0" заменить цифрами "46966,1";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Кишикумского сельского округа на 2018 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 621,8 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Кишикумского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственнному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Шалқар аудандық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы,
Шалқар аудандық мәслихатының
хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 200 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 167 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті
Санаты
сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата № 200 от 27 марта 2018 года
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 167 от 21 декабря 2017 года
Бюджет Кишикумского сельского округа на 2018 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ